PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

brigand

Türkiye'de stadların müdavimleri bellidir. Belli maçlar dışında her stadda kim olacağını aşağı yukarı bilirsiniz. Vahim bir durum belki ama gerçek bu. Bahsettiğimiz bu topluluk da görüldüğü kadarıyla büyük çoğunlukla karşı. Yani benim de düşüncem; TFF mecburen vazgeçecek.

cgr

Kombinem yok, PassoLig kartı da çıkartmadım. TV Başında izlemeye mahkumuz...

Yarın stada bir çok kişi gelecek ve istenmeyen olaylar yaşanacak gibi hissediyorum.

Forvetim

al sana e- bilet, tribünlere bak

ChucKeR

allah belani versin demiroren

Forvetim

bende gitmedim, samsunda Samsunsporumun maçı var ve ben havzada evden seyrediyorum beni kahreden bir şey ama tükürdüğümü yalamayacağım dedim, kombinem olmasına rağmen bu e-bilet şerefsizliğini protesto için tribündeki yerimi almadım. görsün hangi a.k çocukları çıkardıysa bu e-bileti, yok şiddetmiş yok bilmem ne, sanki terörist olduk biz. ona buna çıkar sağlama peşinde olanların şiddeti bahane edip rant sağlama muhabbeti olduğunu 10 yaşında çocuk bile bilir.

Forvetim

bu ülkede vatandaşa hizmet etmeyen halkın faydasına olmayan hiçbir şey ömür bulamamıştır ve bu uygulamada bunu çıkaranlarda kısa zamanda tarih olacaktır

Burak

Birde resim çekiyorlar pezevenkler stada girerken  :kafa:

Burak

piknik stayla. Statta görevli polisler

SametYılmaz55

Semaverle,mangalları eksik beyfendilerin >:(

özkan

Çiço'nun ve hepimizin bana göre ortak görüşü.

Samsunspor'u yönetenlere...
Karabükspor e-bilet uygulamasına karşı son 3 maçlık kombine bilet satışa çıkardı.Ebedi dostumuz Karabükspor'dan bu konuda bilgi alabilirler.

SametYılmaz55

20 Nisan 2014, 18:54:39 #175 Son düzenlenme: 20 Nisan 2014, 19:18:47 SametYýlmaz55
bugün İstanbul'da E-Bilet için protesto yürüyüşü yapan taraftarlara polis müdahale etmiş.14 kişiyi göz altına almış >:( Birde İstanbul kartı falan okuyormuş turnikeler,bilet almaya da gerek yokmuş az önce haberlerde söylediler :)

CurvaSs

dik duramayan tribünleri tarih affetmeyecek, o kadar diyorum! tribün gruplarımız da yakın zamanda protesto hazırlıklarına başlamalı. ya da bir tek ben mi böyle düşünüyorum??

eprianu

Alıntı yapılan: CurvaSs - 20 Nisan 2014, 19:52:41
dik duramayan tribünleri tarih affetmeyecek

Bizde dik duran taraftar modeli Çiço'nun Şirinleri bırakması ile bitmiştir.
Boşuna ümtlenmeyin derim.

Ellibeş Numara

E-bilette basına yansıyan yanlış bilgi var. Mesela bugün cnntürk kanalında bir spor programında da bu yanlış devam ettirildi. Ben Samsunsporluyum, e-bileti Samsunspor logolu alacağım. Samsunspor maçlarından başka takımların maçlarına gidilemez deniyordu ama bakan kılıç karşıyaka maçına gelmiş. Basın mensuplarıyla sohbet ederken bu konuya değinilmiş. Bakan kılıç ise basına yansıyan bir yanlış bilgi olduğunu söylemiş. Kendi takımın haricinde başka takımında maçlarına gidilebiliyor demiş. Yani ben bursaya seyahat ettim diyelim. O günde bursa'nın maçı var, bir futbol seyircisi olarak gidebiliyorum.. (Yanlış anlaşılmasın ben Samsunsporluyum, ancak başka takımların maçını bir futbol seyircisi olarak seyretmek lazım. Düşünsenize dert yok, tasa yok, kim yenerse yensin umrunda değil. Sadece iyi bir futbol izlemek için başka takımın stadına gelmişsin. )     

mehmet yılmaz

Hayır öyle değil. Senin örneğinden yola çıkarsak eğer Bursaspor yönetiminin o maç için kendi takımı ve rakip takım dışında 3. takımlara da izin vermesi halinde o maça girebiliyorsun. Yoksa giremiyorsun.