PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

CurvaSs

20 nisan'da istanbul'da yürüyüş düzenlenecek, istanbul tayfa kesinlikle orda olmalı. istanbul tayfadan burayı takip eden kesinlikle vardır, bütün tribünler 20 nisan'da orada olacak, bizim de orada olmamız gerekiyor.

##kdc##

Alıntı yapılan: CurvaSs - 17 Nisan 2014, 23:32:11
20 nisan'da istanbul'da yürüyüş düzenlenecek, istanbul tayfa kesinlikle orda olmalı. istanbul tayfadan burayı takip eden kesinlikle vardır, bütün tribünler 20 nisan'da orada olacak, bizim de orada olmamız gerekiyor.

Cem çarşı izninde orada olur Erdal'ım  :)

CurvaSs

Alıntı yapılan: ##kdc## - 17 Nisan 2014, 23:40:11
Cem çarşı izninde orada olur Erdal'ım  :)

cem kesin de işte grup olarak orada olmak gerekir bence kanka, artık bazı şeylere sağlam tepki vermemiz gerekiyor. geç kalındı, daha da geç olmadan tepkimizi koyalım:) ben istanbul'daki iki gruptan da yürüyüşe katılacağız açıklamasını bekliyorum açıkcası. he açıklama gelmez de bireysel gittik yeaa derlerse de yakışmamış olur. şimdi tepki vermeyen her grup, ilerde konuşmasın yalandan yere:)

Sadece Samsunspor

Butun herkes ayakta bu sistem cokrt beyler. Redhackte bilet satis sitesini hacklemis galiba

FaTiH_HaN

Ülkemizde eleştiri ve itiraz şekli '#diren nokta nokta' 'e-bilete hayır' 'boykot ediyoruz almıyoruz' dan öteye geçemiyor taraftar gurupları aforizma yapacaklarına hepsi toplanıp aralarından temsilciler sözcüler seçip bakanlığa gitseler bakanla görüşseler ki isteseler görüşebilirler. Yanlış olan tribünle taraftarlıkla alakası olmayan saçma maddeler hakkında fikirlerini söyleseler bu iş herkesin memnun olacağı şekilde çözülür. Farkındalıktan, duyarlılıktan dem vuran çeşitli takımlara gönül vermiş ve bu işin kaymağını yiyen tribüncüler sadece ve sadece kendi rantını düşünerek tartışma körüklüyor aralarından aklı başında birileri çıkıp 3 maç için 1 yıllık aidat ücreti alınmasına bu uygulamanın sporda şiddet yasası gibi adaletsiz kullanılmasına şu şu şu sebeplerden karşıyız diyerek bu işi müzakere ederek çözme peşinde değil. Kitleleri peşinden sürükleyen taraftar gurubu liderleri de twitter dan e-bilete hayır diyor 1 takipçisi olan adam da. Hiç bir iş galeyana gelerek çözülemiyor artık. Aklı başında tribüncüler olmadığı sürece 3 maç için 25 lira verir gitmediğimiz maçta üzerimize zimmetli koltuk kırılır onun da parasını veririz, böyle tribüne böylesi müstehak. Samsunspor için söylemiyorum tamamiyle genel.

King1965

Redhack denen Hack Grubunun Çalık Grubuna ait olan Aktif Bank ' ın sistemine girdiği video görüntüsünü izledim youtubeden sırf e - bilet icin bile olmasada Bu bankanın sıstemının bu kadar kolay elde geçirebilir olması insanların buraya paralrını birikimlerini saklaması çok yazık.. herşeyi geçtim insanların paraları bu bnka aracılığıyla hortmlanacak derecede !

Konuya gelecek olursak PassoLig adı altında satılan bilet sayılarına bakacak olursak Anadolu takımları 1000 kisi yi görmemiş henüz.

Bjk-Fb istnbul takımının oynanacagı bır derbıde bıle 6000 bilet satılmıs bu sayı 10.000 bulmaz bu böyle giderse 1 aya kalmaz bu e - bilet kararındn klubler illahlah ceker federasyona gider..

brigand

Fatih arkadaşımız gibi birkaç tane spor yazarından da okudum bu yönde yorum. Müzakare edilmeli, anlaşılmalı vs.  İyi hoş da yaptığın işin kaynağına, yani taraftara ( gerçi her seferde terörist ilan ediliyor ama ) bir kere soruldu mu? Bir kere anket, görüşme, bilgilendirme toplantıları yaptın mı? Merkez idarenin yönetiminde olan TFF ne yapar? Aynen şunu yapar; koydum bitti ! Ya uyacaksın ya da ötekisin artık benim için. Kimse kusura bakmasın tepeden indirme bir uygulamayla, peşkeş çekeceğiz, fişleyeceğiz ama bak bir yandan da bunlar bunlar da güzel olacak diye kandıramazlar. 

vanlioglu

Alıntı yapılan: brigand - 18 Nisan 2014, 08:12:05
Fatih arkadaşımız gibi birkaç tane spor yazarından da okudum bu yönde yorum. Müzakare edilmeli, anlaşılmalı vs.  İyi hoş da yaptığın işin kaynağına, yani taraftara ( gerçi her seferde terörist ilan ediliyor ama ) bir kere soruldu mu? Bir kere anket, görüşme, bilgilendirme toplantıları yaptın mı? Merkez idarenin yönetiminde olan TFF ne yapar? Aynen şunu yapar; koydum bitti ! Ya uyacaksın ya da ötekisin artık benim için. Kimse kusura bakmasın tepeden indirme bir uygulamayla, peşkeş çekeceğiz, fişleyeceğiz ama bak bir yandan da bunlar bunlar da güzel olacak diye kandıramazlar. 
Devlet bazında işler böyle yürürken, TFF'nin "koydum bitti." demesi gayet normal. Genel yönetim anlayışının getirisi bunlar.
Verilecek en güzel tepki herkesin bilinçli bir şekilde, kart almaması olacaktır. 3-5 hafta sonra bu dayatmanın ortadan kalkacağını herkes görecektir zaten.

mehmet yılmaz

http://www.goal.com/tr/news/450/ziraat-t%C3%BCrkiye-kupas%C4%B1/2014/04/16/4756856/tffden-e-bilet-a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1

Türkiye Kupası finalinde e-bilet olmayacakmış. TFF açıklama yapmış.
Muhtemelen bizim play off finalinde de olmaz ;)
Geri vitesler başlamış TFF'de.

Ayrıca konuyla ilgili bir haber

e-biletdeğil e-ziyet

http://www.zaman.com.tr/spor_e-bilet-degil-e-ziyet_2211661.html

furkan5534

esas bu olay 3 eziklerde bitiyor.3'ü protesto edip maçlara gitmezse, ki çarşı gitmeme kararı almış o zaman anlarlar anyayı konyayı.Yoksa anadolu takımlarını takmaz bu adiler

##kdc##

Beşiktaş açıklama yapmış zorlu fb maçında takımınızı yalnız bırakmayın diye. İnşallah bjk'li taraftarlar kulak asıp gitmez.. Bizi kimsenin iplemeyeceği bir gerçek bu yüzden iş istanbul takımlarında bitiyor.

Levent ÖCAL

Passolig kart başvurusu yapıp da kartı eline ulaşmayanlar bilet alabileceklermiş.

cgr

Alıntı yapılan: cgr - 15 Nisan 2014, 02:34:38
PassoLİG Kartı hakkında bazı önemli bilgileri vereyim. Müşteri Hizmetlerini arayarak yaklaşık 15 dakika bilgi aldım.

- Başvuruyu yaptıktan sonra 20,5 TL ödemeyi, Kredi Kartı ya da TC ile PTT Şubelerine nakit ödemek zorundayız.

- Kombine Kartı olanlar, sezon sonuna kadar kombineyi kullanabilirler. Passo Karta gerek yok.

- Başvuru yapıp, "Kart Basım Aşamasında" bilgisini alan arkadaşlar özellikle Karşıyaka maçı için "Tek Kullanımlık Kart" alacaklar. Yani şu şekilde. Kart Basım aşamasına geçtiğinde 10 gün içerisinde Kartınız teslim ediliyor. Bu süre zarfı içinde Karşıyaka maçına gitmek isteyen arkadaşlar şu işlemi yapacak :

- Hesabınıza para yüklüyorsunuz. İnternet üzerinden maç biletini alıyorsunuz ve maç günü KİMLİK ile birlikte "Tek Kullanımlık Kart" gişelerden veriliyor. Bu karta herhangi bir ücret ödemiyoruz. Maçtan sonra asıl kart gelince bu kartın bir önemi kalmıyor.

- 0-7 yaş arası çocuklar için kart zorunluluğu yok. Ama 7-18 yaş arası reşit olmayan kişiler için "Passo Cüzdan" kartı çıkarmak zorunda kalıyorsunuz.

- 1 kişi, 3 bilet alma hakkın sahip. Ama o diğer 2 kişinin TC'sini girip, onların kartına tanımlatabiliyor.

- Tüm maç biletleri bir süre internetten alınmak zorunda.

lato

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 18 Nisan 2014, 10:50:41
http://www.goal.com/tr/news/450/ziraat-t%C3%BCrkiye-kupas%C4%B1/2014/04/16/4756856/tffden-e-bilet-a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1

Türkiye Kupası finalinde e-bilet olmayacakmış. TFF açıklama yapmış.
Muhtemelen bizim play off finalinde de olmaz ;)
Geri vitesler başlamış TFF'de.

Ayrıca konuyla ilgili bir haber

e-biletdeğil e-ziyet

http://www.zaman.com.tr/spor_e-bilet-degil-e-ziyet_2211661.html

Bu habere sevindim. Kesin olmamakla beraber final Urfa'da oynanacak deniliyor. Bir aksilik olmazsa Ertuğrul SAĞLAM'A DESTEĞE gideriz :deli:

samsunum

Alıntı yapılan: samsunum - 15 Nisan 2014, 22:43:09
kombineler geçerliyse kulüp kombine kart  çıkartsın.  play off maçıda var zaten  :deli: :deli: :deli:

Geçen gün böyle birşey yazmıştım. Karabük yönetimi 3 maçlık kombine çıkartıyormuş