PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

samsunum

kombineler geçerliyse kulüp kombine kart  çıkartsın.  play off maçıda var zaten  :deli: :deli: :deli:

ask55

kardeşim atıyorum benım kız arkadasım fenerlı ben Samsunsporluyum.
Samsunsporun gs ile telekom arenada maçı var ve ben kız arkadaşımla maça gidemicek miyim ?

Diyelim ki maç sonu bir olay oldu ve çıkar lan passo lig kartını göster hangi takımlısın diyip dayak yiyecek insan sayısını sayamayız.

Bankaya her yıl ödenen aidat belli.

Aktif Bank'ın kimin olduğu belli.

neresinden tutarsan tut rezil bir durum.
Allah bu ülkeyi yöneten koltuklara aklı başında ve vicdanlı birilerinin gelmesin nasip etsin inşallah.

berusa55

15 Nisan 2014, 23:07:00 #107 Son düzenlenme: 15 Nisan 2014, 23:23:21 berusa55
İşin kötü yanı, sadece sen bile gidemeyebilirsin. Artık deplasman tarafına taraftar alınıp alınmayacağı durumu, ev sahibi takımın insiyatifine bırakılmış bu sistemde. "Bu maçta deplasman tarafına bilet satışımız yok" dediği anda giriş de yok...

eprianu

Eğer amaçları kulüpler ve tribünler olsaydı her yıl sabit ücret istemezlerdi.
Açık açık amaçları insanları soymak; kısacası futbol kapitalizmi  :evet:

mehmet yılmaz

İcraatın başındaki TFF başkanını düşünelim.
Bir kaç da soru soralım.
1- Hadi spor geçmişine gerek yok, sizce sportif bir adam mı?
2- Futbol sever mi?
3- Zeki mi ya da ortalamanın üstünde bir akıl durumu var mı?
4- Başbakanın talimatıyla mı oraya gelmiş?
5- Geçmişinde Türk futboluna herhangi bir hizmeti var mı?
6- İyi bir konuşmacı, yazar ya da etkileyici bir kişilik mi?
7- Başkalarını geçtik, kendi camiası tarafından sevilen, hiç değilse saygı duyulan birisi mi?
8- Amacı tribünleri güzelleştirmek ya da seyirci sayısını artırmak mı?
9- Passolig uygulamasıyla ilgili kesintisiz 5 dakika konuşabileceğine inanan var mı?
10-Onun döneminde Türk futbolunun somut bir başarısı var mı?
11- TFF başkanı sıfatıyla Türkiye'nin herhangi bir şehrine gidip maç seyredebiliyor mu?
12- Bizim bu adama inanıp, güvenmemiz için bir sebep söyleyebilecek olan var mı?

Passolig herkese hayırlı olsun şimdi...
Teşekkürler...

lato

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/24476/bize-degil-ordu-ya-yaradi/

Başkanın Passolig ile ilgili söylemleri de var. Taraftarı etkilemez alışınca daha iyi olur vs. Yönetim karşı değil demek ki. Gerçi o kadar cezadan sonra üstlerinden yük kalkacak ama yine de götürüsü daha çok olacak gibi bakalım..

King1965

CurvaSs

bu uygulama devam ettiği sürece tribün işi benim için bitmiştir, radyo yayını varsa ordan dinlerim maçlarımızı ya da tv. ya da gelirim stada cezalı arkadaşlarımızla dışarda bi yerde izlerim.

Shane_Falco

Bu olay bizim ligde suan ve play-off sürecinde sadece Ankaraspora yarar. Zaten kendi taraftari yok artik deplasmandada taraftar baskisi yemeyecekler. Ne güzel ne hoş...

Ollivanders

Şu ana kadar passo.com.tr ye göre 198 maraton , 13 şehir kale arkası , 78 belediye evleri ,   25 tane kapalı bileti satılmış.

beşnumara

Kombineleri ayrıca gösteriyor mu? Yoksa kombineler sisteme tanımlı değil mi?

Ollivanders

Satılan yerleri uygun değil diye gösteriyor sanırım . Kombine sayısının bu kadar az olma ihtimali yoktur heralde .

##kdc##

Saksolig gururla sunar.
Bu duruma sevinen sadece Fındık'tır heralde  :P

fındık

Alıntı yapılan: ##kdc## - 16 Nisan 2014, 12:47:26
Saksolig gururla sunar.
Bu duruma sevinen sadece Fındık'tır heralde  :P

#ebileteevet #sufuleyehayır ama yinede ele inat sufule  :D

samsunum

16 Nisan 2014, 12:56:25 #119 Son düzenlenme: 16 Nisan 2014, 19:29:54 samsunum
Alıntı yapılan: Serpico - 16 Nisan 2014, 12:27:16
Şu ana kadar passo.com.tr ye göre 198 maraton , 13 şehir kale arkası , 78 belediye evleri ,   25 tane kapalı bileti satılmış.

Merak ettim alanlar nasıl almış.

passo.com.tr  sitesine girdim. diğer maçlarda "satın al" seçeneği varken bizim maç için " yakında" yazmışlar. sanırım pdfk nın cezaları açıklanması bekleniyor herhalde olası bir seyircisiz oynama cezası gelebilr diye

Edit ; Sayfanın en altında bilet alınabiliyormuş