PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

isa55

Atilla Cebeci, Şirinler grubunu A.Demir maçına gelme konusunda ikna etti.

Ayberk

Alttaki telefon numarası passoya ait değil ayrıca belge cok amatörce. Ha böyle bir amatörlüğü bu beceriksizlerden beklerim ama ekstradan 80 lira isterlerse zaten beklenen kart satışını sağlayamamışlarken ellerindeki müşteriyi de kaçırırlar.

amisos5506

bu mektup uydurma arkadaşlar böyle bir şey yok.aktifbank da savcılığa bildirmiş.aktifbank ı savunduğumu sanmayın.Allah bildiği gibi yapsın bu bankaya bu sistemi yaptıranları ama bu haber gerçek değil.ne zaman başvurduysanız o tarihten sonraki her yıl 15 tl alınacak.

Desiqner

Bir kere o belgenin sahte olduğu 10 saniyede anlaşılabilir.Normalde kullandığı Logo Fontunu belge başlığında kullanmayan kurumsal şirket mi olur ? :) Diğer eksikleri saymıyorum bile.

ramcQ_55

Hangi banka kart aidatı için kağıt parcası göndermiş sacmalık.. .:.:. .:.:.

SametYılmaz55

Anayasa mahkemesi  pasolig sisteminin iptali istemini esastan incelemeye karar vermiş.inşallah iptal olur da rahatlariz

eprianu

Af buyrun, esastan incelemek ne demek? 

celebi

Anayasa mahkemesi tarafından masaya yatırılacak demek

Desiqner

Bence Anayasa Mahkemesi iptal kararı verir.Ama kendi çıkarlarına uymayan her kararı haksız, kararı vereni de bilmemneci diye fişleyen bir ülkede ben o kararında uzun süre kalacağını düşünmüyorum...

Forvetim

hayırlısı inşallah iptal olur, tüm taraftarlar bir nefes alır yine döneriz eski günlerimize. özledik dolu tribünlerimizi, gösterilerimizi, herkes o günleri çok arıyor

Ayberk

İnşallah kalkar bu saçmalık ama, "gerekirse anayasa mahkemesini de kapatırız" diye ahkam kesen anayasa komisyonu başkanının bulunduğu bir ülkede yaşadığımızı da hatırlatmak isterim  :evet:

cembaba

Türkiye'de adalete şahsi olarak güvenim kalmadı. Kişilerin ve bazılarının istekleriyle yasalar ve yürütme ilerliyor.
O yüzden Passolig'in kalkacağına dair en ufak bir umut bile yok içimde...

Musti

Turnikelerde passolig kartındaki foto ile kamera arasında fotoğraf eşleştirmesi yapılıyormuş sanırım. Bu uygulama artık olmayacakmış.

(-Tapatalk-)

isa55

Takimimiz taraftarsiz oynayamiyor. İç saha sonuclarimiz ortada. İnşallah uygulama kalkar.

Bana göre uygulamaya devam edilecek.