PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

berusa55

19 Nisan 2014, 00:56:56 #150 Son düzenlenme: 19 Nisan 2014, 01:05:43 berusa55
AlıntıPassoligin tribunler uzerindeki ilk etkisini K.Erciyes-Trabzon macinda sahit olduk. 4-5 haftadir ciddi kalabalığa oyanayan Erciyes tribunleri bos kaldi.(trtspor da suan soylenen, maci 2285 seyirci izlemis 230 kisi passolig ile girmis kalani kombine imis.)

İki hafta önceki Kayseri Erciyes - Elazığspor maçı

Bu akşam...

Kaya

Rezilliğin daniskası.İnsanları koyun gibi gütmeye çalışan bir sistem ve onun parçası.Zenginimizi daha da zengin edelim anlayışı.

Passolig denen zırva olmaz arkadaş geçin...

kuzey55

insallah bütün statlar bos kalir da hem tff hem de bunu kabullenen kulüpler gorur seyircsiz olamayacağını

Burak

Vallahi benim cebimde kombinem var ama protesto gösterisi olacaksa son iki maça gitmeyeceğim  gerekirse .Bizim play off a kadar mühletimiz var iddia açısından bir yerde 10 kişilik bile olsa bir protesto olursa orada olacağım. Bunun en güzel yolu stadın dışında buluşup oradan protesto etmek .

Forvetim

passolig-pasolig-posalig-paslik-pislik-rezillik
Samsunsporumuz için hepimiz herşeye katlanırız bundan kimsenin şüphesi yok amma velakin bu aptal yerine konmaya bu koyun sanılmaya bu soyguna bu adını her ne koyarsanız koyun hepsine hayır diyorum ve bu iş dönene kadar kombine olmasına rağmen maçlara gitmiyorum. bu pislik ya iptal olacak ya iptal olacak. yok öyle yağma.

Musti

Alttan üste doğru okursak  :-[

berusa55

19 Nisan 2014, 19:40:02 #156 Son düzenlenme: 19 Nisan 2014, 19:43:21 berusa55
AlıntıBucaspor - Orduspor maçında sadece 4 kişinin passokart ile e-bilet aldığı açıklandı. Yarın ki Rizespor - Konyaspor maçında da 600 civarı Rizeli olacakmış. En kritik maçta sadece 600 kişi; kombineler de dahil...

Burak

Burak

Site olarak tavrımız ne olacak arkadaşlar bende ona göre karar vereceğim gidip gitmemeye ? Genel olarak burada bir ortam belirlersek fena olmaz . Grevi kırıcı rol üstlenmeyelim .  YA DA girip tepkimizi belli edecek tezahüratlar mı yapacağız . Samsunspor tribünleri açısından buradaki akil insanlara ihtiyaç var bence

beşnumara

Burakcim öpüyoğum seni :)

Burak

beşnumara

Maça gelirsen söylerim ;)

Ayberk

Bu passodan nasil bilet aliyoruz ne zikkim bişey cikti bu passo yaa

Burak

e bileti destekliyorsun yani beşnumero

mehmet yılmaz

Kişisel fikrimi söylüyorum.
Sezon sonuna kadar kombineler geçerliymiş.
Play off oynayacağımızı varsayarsak, buna yarı final maçı da dahil.
Final ise tek maç ve tarafsız sahada.
TFF, Eses-GS kupa finalinde bu uygulamayı yapmayacakmış.
Bence aynı şey play off finalinde de olur. Hatta kesin olur.
Site olarak hepimiz şahsi olarak karşıyız bu işe.
ss.biz adına herhangi bir açıklama yapılmayacak. gerek yok.
Ancak içeri girip girmemekte herkes serbest.
Ben izleyeceğim maçı.
bu saçma uygulamanın da yazın iptal edileceğine inanıyorum.