STSL 2011-2012 / 25.Hafta | Karabükspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 02 Şubat 2012, 21:56:34

« önceki - sonraki »

isa55

afb28

Handikap 2 oynayacağım, Saldır şanlı SAMSUNSPOR !

muzaffer4

ilk defa bir takımın deplasman tribünündeki koltukları saydım ben 192 saydım ama 200 diyorsanız 200 dür.. :D

emre

Cüneyt Çakır'ın maçın hakemi olmasına çok şaşırdım, halbuki ne gerek vardı bir Koray Gençerler daha bulup verebilirlerdi! Umarım hakemin etki etmediği edecekse de bizim lehimize ettiği bir maç olur  :)

edit.
Ayrıca çok çok çok zor bir maç.Fener maçından daha zor bir maç.Ancak bu Karabük'ten dolayı değil bizden dolayı.Hiç beklemediğimiz bir maçta çok iyi oynayabiliyor hemen peşine çok berbat bir maç çıkarabiliyoruz,sene başından beri bunu yaşıyoruz aslında. Bu sene yapamadığımızı yapıp güzel oyunla 3 puanı alırsak seri yaparız. Gerçi ne farkeder ki kafana göre Samsunspor'um!

Sol Açık

Benim çekincem Murat Ceylan'ın yokluğu. Orada sorun yaşamayız umarım...

Sercan

Alıntı yapılan: Sol Açık - 04 Şubat 2012, 17:45:03
Benim çekincem Murat Ceylan'ın yokluğu. Orada sorun yaşamayız umarım...

Hakan Arslan oynayacak heralde  :( :(

samuray

bu karabük maçı ve esk ankg 3 te 3 yapmamız lazım ve seriyi takımaksızın devam ettirmeliyiz inşallah öyle olacak bu satten sonra kaybedecek bi şeyimiz yok ama kazanacağımız süper ligde kalmak var iyi değerlendirmemiz gerek bu nlar son fırsatlar telalfisi yok

twitter

cembaba

twitter

hangi ara aldı o kadar kart ya

neyse muratlar birbirine benziyor oyun olarak belki yıldırım daha iyi performans gösterir

serdar - murat - fink - uğur

isa55

Büyük bir galibiyetten sonra çoğu takım tuhaf skorlar alırlar. İnşallah biz ikide iki yaparız ve Karabük ile Antep iyice krize girerler.

fanatik samsunsporlu

karabük taraftarı yine pislik yapacaktır.soğukkanlı olmalıyız.bizden sonra yine evlerinde bu sefer febe maçı var.2 de 0 çekerler inşallah

dr_yaman55

04 Şubat 2012, 22:03:05 #102 Son düzenlenme: 04 Şubat 2012, 22:08:24 dr_yaman55
takımımızın bu maçı almaması için hiçbir neden yok ama kaybetseler de önümüzde daha çok maç var moralimimizi bozmayalım hemen yüklenmeyelim takımımıza. ayrıca artık hocamız da var savunmamız da. gerçek samsunu tanıtmamız lazım. zaman samsun maçlarını izlemeden, kaçırdığımız onca atakları, verilmeyen penaltıları, kartları görmezden gelip takımımızı adaletsizce eleştiren spor yorumcularından intikam alma zamanı... sonuna kadar arkandayız SAMSUNUM

King Of The North

Ben Karabük maçından en kötü 1 puan bekliyorum, Gekas yazacak yine inşallah, yensek de, yenilsek de, berabere de kalsak, Samsun-Karabük ikilisi değil, Manisa-G.Antep ikilisi küme düşecek gibi geliyor bana, her ne kadar altlarda biz olsak da öyle hissediyorum. Gekas, Burak Yılmazı geçemez krallıkta, keşke ilk devre alsaydık en az 20 golü olurdu ama 2.sıraya sezon sonunda oturur, biz de en kötü bitiririz, inşallah...

cembaba

Misafir takım biletleri bitmiş bı arada.

Kapalı Tribün - 20.00 TL
Misafir Kapalı - 20.00 TL
Maraton - 10.00 TL
Kale Arkası - 5.00 TL