STSL 2011-2012 / 21.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - Orduspor: 2-0

Başlatan 5trawberry, 15 Ocak 2012, 19:13:50

« önceki - sonraki »

fanli03

Bence fazlasıyla zor ir maç ama takımın işini biz kolaylaştıracağız Ordunun işinide biz zorlaştıracağız Tribünde !!! 6 puanlık maç benzetmesi hafif kalır bu maça:)))

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ##kdc## - 17 Ocak 2012, 18:07:26
gs maçından sonra halısahadeyken izlemiştik abi trt de yorumcu bu heralde. "Samsun zaten maçı yavaşlatmak için hep yere yattı, hileye vurdu maçı" gibi sözler söylemişti.

Petkoviç'in oyun planı olarak söylemiş bunu, bize hilekar dememiş adam :)
Valla Petkoviç'in yerine Maratonton gelecek deseler kabul ederim.
Çünkü bu adamın bize vereceği hiçbirşey yok.

##kdc##

Yok abi ya o an derken ki halini görsen tipine tükürdüğümün valla gelirse çok üzülürüm, ha gelmez de zaten o başka..

BEŞİKTEN_MEZARA

17 Ocak 2012, 20:35:01 #93 Son düzenlenme: 17 Ocak 2012, 20:47:30 Serkan
şu maratona tüm 90 dakika bağırmak isteyenleri toplayamadıkya ona yanıyorum.inatlaşmayı bırakıp bütün gruplar maratonda tek ses olmalı önce biz birşeimeliyizz maratonda 90 dakika bağıracak 4000 kişi orduya çok baskı yapar..
kenarda köşede 3 lü 5 li guruplara çok kızıyorum .. gölge ediyolar sadece şirinler deki taraftar potansiyelini maratonun göbeğine bir türlü yerleştiremedik. kale arkamız o kadar uzakki..yazık ediyolar potansiyeleee..
dikkat edin tatangalar  -hodri meydan -eses -teksas -gecekondu bunlar tek ses ve tek yerde +

Ajan

@Beşiktan_Mezara

Hocam 3 mesaj üst üste atmak yerinde hepsini bir mesajında düzenlesen forum düzeni açısından iyi olacaktır.Ayrıca Ankaragücü ve Bursa tribünleri tek ses değildir.Özellikle Ankaragücünde sahadaki her futbolcuya bir grup düşecek kadar taraftar oluşumu vardır.Bursa'da ise 4-5 grup var bildiğim kadarıyla.

CurvaSs

@beşikten mezara saydıklarından sadece tatangalar tek ses ve tek yerde. hodri meydan kaldı mı bilemiyorum, maçlara gitmiyorlardı bi ara. diğerleri tek ses değil, özellikle ajan'ın dediği gibi ankaragücü tamamen karışık, bi' yerde es-es de öyle, kızılcıklı-nefer-bando es-es ve maraton'daki grupları, etb falan çok karışık. ayrıca bu konular çok tartışıldı, bi' yere varamadık, tartışmanın manası yok bence.

fanatik samsunsporlu

BEŞİKTEN_MEZARA

BIRAKALIM O ZAMAN BÖLE KALSIN NE DİYİM IZDARAP HİCAP HERŞEYİ DUYUYORUM BÖLE BAŞSIZLIK OLUNCA SON MAÇLARDA STADYUMUMUZDA . CEPTEN GİRİYORUM BAZEN PARÇA PARÇA YAZMAK DURUMDA KALDIM OKUYUNCA BENDE FARKETTİM BUNELAA :) DİYE ZATENN

Ollivanders

Üstad büyük harflerle yazmasan su yazılarını!

sadece55

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Ocak 2012, 18:57:56
Petkoviç'in oyun planı olarak söylemiş bunu, bize hilekar dememiş adam :)
Valla Petkoviç'in yerine Maratonton gelecek deseler kabul ederim.
Çünkü bu adamın bize vereceği hiçbirşey yok.

Abi pektoviçin gerçekten bir oyun planı varmıdır ki cidden  :o

binikalamadım

var tabi...
kafama göre takılıyorum planı...
aslan o aslan...

mehmet yılmaz

17 Ocak 2012, 23:47:39 #101 Son düzenlenme: 18 Ocak 2012, 00:33:33 samsuni
Eğer bizi bu hale plansız sokmaya çalışsa bu kadarını yapamazdı, demek var bir planı çakma isviçrelinin...

ibrakadabra55

Bundan sonra gelicek adamlar belli zaten ilk yarıya başlamadan önce hoca gidicekti karar almışlardı çok yakın biri gelicekti takımın başına keşke koysalardı.Arkadaşlar şunu söyliyeyim Kazım başkan çok para akıtıyor hocayı neden tuttuğunu hala anlamış değilim 3 trilyonun lafını yapmaz gibime geliyor.

jurista

valla söylemicektim ama dayanamadım , ordu maçını 3-1 kaznmışız gördüm rüyam da  gekas attı üçünü de.

mehmet yılmaz