STSL 2011-2012 / 21.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - Orduspor: 2-0

Başlatan 5trawberry, 15 Ocak 2012, 19:13:50

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Gelmedikmi söyle.
Heryere peşinden.
Allahını seven.
Oynasın gönülden.

ahmetsefa55

antremana uyarı ziyaretinde bulunulsa iyi olur.
bu maçın ne kadar önemli olduğu konusunda topçuları bilgilendirmek lazım  ;)

cem

artık özellikle kendi sahamızda hata yapma lüksümüz yok,ne yapıp ne edip kazanmamız gerekiyor bazıları ordusporu çok büyütüyor okadarda değil,maç cts olacağı için boşluklar olacaktır,yönetim bilet fiatlarını dahada indirmesi gerek malum maç ctsi artık varolma yokolma maçları oynuyoruz kazanalım artık....

Ahmeti

Bilet konusunda kesinlikle indirim yapmasınlar, yarı yarıya indirim yaptılar zaten, 1 tl yapıpta elalemi kendimize güldürelim mi

jean

ruyamda 2-0 yenildigimizi gordum saka maka is cok ciddi kotu bir skor alirsak stres panik derken olay biter

_SoN_

Petkoviç gitseydi eğer bu maçta alınacak bir 3 puanla çok güzel bir hava yakalamış olurduk.İnanıyorum ki bu maçı kazanacağız ama Petkoviçle devam etmek demek intihar demek.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: jean - 17 Ocak 2012, 15:06:32
ruyamda 2-0 yenildigimizi gordum saka maka is cok ciddi kotu bir skor alirsak stres panik derken olay biter

Olum sen rüya felan görme , düşünme de ayrıca.

Shane_Falco

Bu maçın uçarı kaçarı yok,hiç bir bahanesi de olamaz tamamen vur,kır parçala maçı.İster 8 kişi kalalım ister pozisyonumuz olmasın isterse tek kale oynayalım.Bu takım bu hoca bu maçı kazanmalı başka alternatif yok...

fanatik samsunsporlu

hikmet karaman gelse 3-4 maç galibiyet serisi yapardık.bu hocayla inşallah diyebiliyorum

##kdc##

şu hikmet karamanın adı geçmesin arkadaşlar yaa, duydukça günaha giriyorum oturduğum yerde  >:(
gs maçından sonra tvlerde hakkımızda hilekar bile dedi bu herif, hala adamı istiyosunuz şaşıyorum. Bu hıyar gelceğine petkoviçle 2 sezon daha devam edelim  :(

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ##kdc## - 17 Ocak 2012, 17:34:36
şu hikmet karamanın adı geçmesin arkadaşlar yaa, duydukça günaha giriyorum oturduğum yerde  >:(
gs maçından sonra tvlerde hakkımızda hilekar bile dedi bu herif, hala adamı istiyosunuz şaşıyorum. Bu hıyar gelceğine petkoviçle 2 sezon daha devam edelim  :(

Nerede, ne zaman hilekar dedi? Nedir mevzu?

##kdc##

gs maçından sonra halısahadeyken izlemiştik abi trt de yorumcu bu heralde. "Samsun zaten maçı yavaşlatmak için hep yere yattı, hileye vurdu maçı" gibi sözler söylemişti.

cany

Ben de gelmesini istiyodum Hikmet Karamanin ama madem böyle dedi istemez kalsın

burakbas

gelmesin o zaman. adam olsa geçen gün de ben izlerken şunları söyledi. Samsundan çok mesaj geliyor hocam gelin falan sen kimsin lan ?  :kafa:

cany

Alıntı yapılan: de_brk7 - 17 Ocak 2012, 18:11:10
gelmesin o zaman. adam olsa geçen gün de ben izlerken þunlarý söyledi. Samsundan çok mesaj geliyor hocam gelin falan sen kimsin lan ?  :kafa:

onlardan biri de bendim.ts maçından sonra twitterdan yazdım :(