STSL 2011-2012 / 21.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - Orduspor: 2-0

Başlatan 5trawberry, 15 Ocak 2012, 19:13:50

« önceki - sonraki »

kamuri

kazanmak ve üç puandan daha önemli bi maç .hani derler ya; ya batarız ya çıkarız diye öyle bir maç işte nerdeyse tüm sezonun emeği geldi bi maça dayandı maç cumartesi olmasına rağmen tribunler mutlaka dolu olmalı bu maçı kazanmak için her türlü baskıyı uygulamalıyız ev sahibi avantajımızı çok iyi kullanmamız lazım kesinlikle

erkutdem55

Ben artık tribünlerin full olmasını çok istemiyorum.Az olsun öz olsun daha iyi.çok olunca çift takımlılar oluyor ve artık çok sinir ediyorlar.En güzel tribün ordu maçıydı bu sene.Az ama özdü,herkes candan Samsunsporluydu,herkes yürekten kırmızıydı.Zaman zaman guzel tezahurat da oldu.Sayi az da olsa tezahurata herkesin destek vermesi bana daha keyifli geliyor.

sosaka

başlıkla alakasız olacak belki ama bu çift takımlılar olayı gerçekten can sıkıcı
artık bunları takımdan dışlamalıyız anlamalılar hatalarını ama nasıl ?

GökhanÇağlar

ligde kalmak için Ordu ve Antep ten birini alta almalıyız,9 puan var aramızda kesinlikle kazanılması gereken bir maç.
kupada oynadığımız gibi ortada bir maç bekliyorum ama kazanacağız...

furkan5534

55ertan

samsunmania

samsunluhakan

petkoviçin ve ne yazıkki samsunsporumuzun son şansı

samsunmania

Uğur Yıldız

neden bilmiyorum ama bu maçı alıcaz ya alıcaz ayrıca herkese gerek yok gerçek özünden Samsunsporlular orda olsun yeter bu takım bank asyada düşmemeye oynarken de ordaydık cumartesi günüde orda olacağız alacağız bu maçı arkadaş yok başka yolu ordu formdaymış,ordunun hocası değişmiş,ordunun morali iyiymiş yok öyle şeler bahanesiz kazanacağız

binikalamadım

Akyol

Ollivanders

twitter

Orduda guzel takim yapti
Javito bruno hasan bir de eren var kupa macinda guzel oynamisti

Biz bu adamlari nasil gececegiz bilmiyorum ama...

Kodalak

Alıntı yapılan: twitter - 17 Ocak 2012, 09:38:04
Orduda guzel takim yapti
Javito bruno hasan bir de eren var kupa macinda guzel oynamisti

Biz bu adamlari nasil gececegiz bilmiyorum ama...

bizim takımda iyi ama hocamız berbat ötesi.....