STSL 2011-2012 / 21.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - Orduspor: 2-0

Başlatan 5trawberry, 15 Ocak 2012, 19:13:50

« önceki - sonraki »

lucarelli

Kritik maç, yenerek hem moral bulmalı hem de ikili averajda orduyu geçmeiliyiz. Çok ihtiyacımız var.

kalptenþimþek

16 Ocak 2012, 15:24:30 #46 Son düzenlenme: 25 Ocak 2013, 17:33:21 kalptenþimþek
futbolcu kardeşlerimize,
kesin olan şu ki;
BU MAÇI KAZANMAZSANIZ DAYAK YERSİNİZ!!

özkan

Dün otobüste ardı ardına yapılan profosyonel maç yorumlarından sonra biz ne desek yalan  :D Yeneriz  ;)

Levent Çebi;İdolsün  >l<

Forza 80  :D :D :D

target_t.t.b

ilk yarı bittiğinde 2.yarının ilk 3 haftasında bu sonuçları alacağımızı az çok tahmin ediyoduk.bizim için lig bu hafta başlıyo kim ne derse desin.SAMSUNSPOR HER ZAMAN BİTTİ DENİLEN YERDEN GELMİŞTİR!ve yine geleceğiz.kimsenin şüphesi olmasın.ama bu işin en büyük yükü yine biz taraftarın omuzlarında.umutları kaybetmeden haydi arkadaşlar...

celebi

bizim için lig yeni başlıyor. dün trabzon karılarına da söyledim şimdi de söylüyorum biz darbe yedikçe takımımıza olan bağlılığımız daha da artıyor. lig yeniden başlasın ve asıl evimizde kalalım

ahmetsefa55

zorlu fikstürü geçtik , nispeten daha kolay takımlarla ve direk rakiplerimizle oynıcaz.
bu maç öncesi idman ziyeretinde bulunulmalı.
gerekli uyarılar yapılmalı , hem takıma hem teknik heyete hemde yönetime.
bu maç 6 puanlık maç.ve biz bu maçı alacağız Allahın izniyle.

usare

masbene

cembaba

Armanın peşinden, her yere geldik. Kişileri değil, renkleri sevdik... Allah için saldır be Samsunspor'um...

Stoper

Hector Cuper'ın genel oyun anlayışı defansif.Alacakları 1 puanda onlar için süper olur.Orta sahayı kalabalık tutup,oyunu kitlemek isteyeceklerdir.En azından ben böyle düşünüyorum.Bizim açımızdan final maçı , ölüm kalım maçı.Taraftarın bu maçta puan kaybına tahammülü yok!

cany

şu kalan 42 puanın 28'inin alsak kalırız ligde.
alın artık kritik maçları

AhmetDenizci

Yeneceğiz!

En kötü gün bugünse, bugün de SAMSUNSPOR!

burakbas

inşallah pfdk bir salaklık edip de saha kapatma cezası vermezbu kritik maç öncesi.

berusa55

Bu maçı önce Pazar gününe yani çok yoğun bir kalabalığın olabileceği güne koyup sonra da Cumartesi saat 13'e çekenler kim acaba!

sosaka

bu sene sadece itoş lobisine değil , içimizdeki brütüslere karşı da çetin bir savaş içindeyiz.
ilk yarı ki travzan maçında taraftarla yönetim arasına atılan nifak tohumları ekmeye çalışanları ayıkladık.
bu travzan maçında sahada kaybetsekte aslında çok şey kazandık.
Bu birlik beraberlik bozulmaz inş. ve ordu galibiyetiyle inş. bu şanssızlığı yeneriz ve seriye başlarız