Samsunspor'umuz-Kocaelispor(bilyoner kupası)

Başlatan 55.hakan, 30 Aralık 2008, 00:04:07

« önceki - sonraki »

Kais

zamanında bıze bu samı durmusoglunun yaptıgı hatalara dustugumuz ıcın burdayız onlarında yakındır hala soz ver sen  Allah tan bızım baskan aklı basında bırısıde bu hatalara gecmısde yasandıgı gıbı dusmuyor

16 SS 1965

Maça Gidecek Arkadaşlar Allah Kolaylık versin Benim İçinde Bi Taş Atın

ali ihsan

Yılmaz Vural böyle konuştu
31 Aralık 2008 Çarşamba 20:40
25 yılı aşkın bir süredir,sayısız kulüp çalıştıran Yılmaz Vural spor medyasına Kocaelispor hakkında ''kulübün yumurta alacak parası yok'' dedi.
Türk futbolunun renkli siması Yılmaz Vural, "6 Ocak'ta Antalya'da düzenlenecek olan Türkiye Futbol Adamları Derneği'nin (TÜRFAD) düzenlediği toplantıda, teknik direktörlük meselesini masaya yatıracağız. Herhangi bir kulüp bünyesinde 2'den fazla çalıştırıcı ile devam etmemeli" dedi.

Türk futbolunun 25 yılı aşkın bir süredir içinde bulunan ve sayısız kulüp çalıştıran Yılmaz Vural, son görev yaptığı Kocaelispor teknik direktörlüğünden ayrılmasından sonra, mevcut sistemle Türk futbolunun ileri gidemeyeceğini söyledi.

Yılmaz Vural, Kocaelispor'da çalıştığı dönemde adete yokluklarla mücadele ettiğini belirterek, "An geldi aşçıya bir yumurta kıralım dedim, O da, 'Maalesef yok' yanıtını verdi" diye konuştu.

Kocaelispor'la 2010 yılına kadar anlaşma yaptığını, ancak ne ilk yıl için verilecek olan sözleşme tutarını ne de vaad edilen parayı alamadığı gibi, kendi cebinden de bir miktar para harcadığını vurgulayan Vural, "Benimle birlikte bir yığın futbolcu federasyona başvurup parasını tahsil etme yoluna gitti. Bizde başkanla konuştuk. İleriye dönük değil, ancak çalıştığım süre içersinde vaad edilen 416 bin YTL'yi almam konusunda anlaşmaya vardık. Bende bu şekilde federasyona müracaat ettim" şeklinde konuştu.

Yılmaz Vural, 6 ocak'ta TÜRFAD'ın düzenleyeceği ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun da katılacağı toplantıda, teknik direktörlük meselesinin masaya yatırılacağını ve bu konuda mesai arkadaşlarının mağdur olmaması için de bir çalışma planı yaptığını söyledi.

Tecrübeli teknik adam, sözlerine şöyle devam etti:

"Bir kulübün yıl içerisinde 2'den fazla teknik direktörle çalışmasını sakıncalı görüyorum. Hem kulüp, hem de teknik direktör yararına olacak yeni bir statünün içinde olmalıyız. Eğer bir kulübün, mesela Kocaelispor gibi 60 milyon YTL borcu olabiliyorsa, siz Anadolu'daki kulüplerin mali durumunu bir düşünün. Kulüp başkanlığı gelen parayı, kendi işi için kullanmak gibi bir tuhaflığın içine girmiş."

Biz bunlara yaslarız ...

34 SS 1965

arkaadslar tek samsunda yardım olayı yok demekkı kocaelı turkıyenın en fazla vergısı veren sehıs neredeyse ama gorunuyorkı onlarda yardım alamıyolar hıc bı yerden

tolga

bilyoner kupası

Takım O G B M A Y Puan   AV Form St
1 Samsunspor              0  0  0  0  0  0  0    0     
2 İst.Büyükşehir Bld.     0  0  0  0  0  0  0    0     
3 Kocaelispor               0  0  0  0  0  0  0    0     
4 gaziantepspor           0  0  0  0  0  0  0    0     

Oynanacak Maçlar: 
Tarih Ev Sahibi   Misafir İddaa 1 X 2 A Ü T NOT
05/01/2009 Samsunspor vs Kocaelispor  443  2,60  2,90  1,90         
06/01/2009 Gaziantepspor vs İst.Büyükşehir Bld.
08/01/2009  SAMSUNSPOR-Gaziantepspor

seckin55

bizim için kolpalara koyyyyyyy samsun koyyyyyy samsunnnnnnnnn koyyyyyyyy ooooooooooo

MeL_55

AlıntıSamsunspor Antalya yolcusu

Samsunspor, devre arası 2. etap kamp çalışmaları için bugün Antalya'ya gitti. Nuri Asan Tesisleri'nde toplanan kırmızı-beyazlı futbolcular, kamp için saat 14.30'da uçakla Ankara aktarmalı Antalya'ya gitti. İki günlük iznin ardından ilk çalışmasını bu akşam Antalya Mardan Otel sahasında yapacak olan Kırmızı-beyazlı ekipte morallerin üst düzeyde olduğu gözlendi. Tesislerden kamp için 19 oyuncu giderken, Murat, Volkan ve Eray'ın kampa daha sonra katılacağı açıklandı.

Samsunspor Teknik Direktörü Ercüment Coşkundere, Antalya'da iyi bir hazırlık dönemi geçirip, 2. yarı Samsunspor'u layık olduğu yerlere taşımayı hedeflediklerini söyledi.

Antalya'nın merkeze bağlı 30 kilometre uzaklıkta bulunan Mardan Otel'de 13 gün süreyle kamp yapacak. Samsunspor, ligin 2. devresinde karşılaşacağı Kayseri Erciyesspor maçına ise kamptan direkt geçeceği öğrenildi.

02.01.2009
Kaynak : AA

harbisamsunsporlu5517

bizden 4-5 yedikleri zamanları unutmasın kocaeli taraftarı seneye görusmek dılegıyle ;D

Turuncu

ben yeneceğimize inanıyorum inşallah yeneriz

veis

Recep

bence keşke bu durumlara düşmeselerdide onları en iyi hallerindeyken yenseydik
çünkü bizde onları iyi hallerindeyken bile yenecek kapasite mevcut
gerçekten Allah yardımcıları olsun bir kere düşmeye gör çünkü takımlardaki çoğu kişi iyi gün dostu kötü günde nasıl kaçacaklarını şaşırıyorlar

celebi

birisi şu sefa sirmeni indirsin aşağıya çok uçmuş bu adam

alperen_55

iyi bir turnuva olacak .en azından sezon öncesi gibi alanya ,ısparta ,karadeniz yok.süperlig var.

kaan

Katılıyorum futbolcularımızin kendilerini gelişterebilmesi için güzel bir fırsat.Bu kampı iyi değerlendirmeleri lazım.Takım ne yapmayı hedefliyor onu hiç birimiz bilmiyoruz ama şunun farkında olmalılarki ikinci yarı 4 galibiyet fazla alırsın 52 puanla play off oynarsın bu lig böyle bir lig.

kuzey55

son mesajlar silinmiş bari skoru yazayım :) SAMSUNSPORUMUZ:4 kocaeli : 0