PTT 1. LİG Play-Off 1.Maç | Samsunspor'umuz - Ankaraspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 04 Mayıs 2014, 17:57:58

« önceki - sonraki »

kuzey55

tissdel ve gökhan ünal sakatmış.bu çok iyi haber.

ChucKeR

berusa55

09 Mayıs 2014, 14:45:00 #167 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2014, 15:33:21 berusa55
AlıntıKazım Yılmaz'dan rekor prim...

Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı ve eski Samsunspor Kulübü Başkanı işadamı Kazım Yılmaz'dan süper prim. Elini taşın altına koyan işadamı Yılmaz, rekor prim açıkladı. Kazım Yılmaz, Play-Off'tan Süper Lig'e çıkılması durumunda takıma 1 milyon lira prim vereceğini açıkladı. Play-Off şampiyonluğunun ardından 1 milyon lira tutarındaki rekor primi hemen oyunculara vereceğini belirten İşadamı Kazın Yılmaz, "İnşallah Samsunsor Süper Lig'e yükselecektir. Takımımıza bu yöndeki güvenimiz ve inancımız tam. Samsunsporumuza gönülden başarılar diliyorum" dedi. Bu arada Kazım Yılmaz'ın rekor prim sözü futbolcular tarafından sevinçle karşılandı. Kırmızı-Beyazlı oyuncular, "Bizim için ayrı bir motivasyon oldu. Allah ondan razı olsun" dediler.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU  

Kaynak

özkan

furkan5534

Shane_Falco

Samsundaki arkadaşlar belirtirse sevinirim. Samsunda havalar ne durumdadır. Yağmur var mıdır varsa futbolumuzu etkileyecek seviyede mi ?

sadece55

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Mayıs 2014, 14:45:00
Kazım Yılmaz'dan rekor prim...

Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı ve eski Samsunspor Kulübü Başkanı işadamı Kazım Yılmaz'dan süper prim. Elini taşın altına koyan işadamı Yılmaz, rekor prim açıkladı. Kazım Yılmaz, Play-Off'tan Süper Lig'e çıkılması durumunda takıma 1 milyon lira prim vereceğini açıkladı. Play-Off şampiyonluğunun ardından 1 milyon lira tutarındaki rekor primi hemen oyunculara vereceğini belirten İşadamı Kazın Yılmaz, "İnşallah Samsunsor Süper Lig'e yükselecektir. Takımımıza bu yöndeki güvenimiz ve inancımız tam. Samsunsporumuza gönülden başarılar diliyorum" dedi. Bu arada Kazım Yılmaz'ın rekor prim sözü futbolcular tarafından sevinçle karşılandı. Kırmızı-Beyazlı oyuncular, "Bizim için ayrı bir motivasyon oldu. Allah ondan razı olsun" dediler.

MUHAMMET ÇAVUŞOĞLU 

Kaynak

1 sene sonra da dolar olarak temlik koydururlar.İnşallah Süper Lige çıkınca bu tipte bir yönetim kurulmaz yine.

King Of The North

Kazım Yılmaz ve 1 milyon lira prim! duy da inanma hemşerim. Haydi Samsunsporum tek kurtuluş süper lig, cehenneme çevir 19 Mayısı, Gökçek alsın dersini...

berusa55

09 Mayıs 2014, 15:21:50 #173 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2014, 15:50:45 berusa55
Alıntı yapılan: Shane_Falco - 09 Mayıs 2014, 15:13:12
Samsundaki arkadaşlar belirtirse sevinirim. Samsunda havalar ne durumdadır. Yağmur var mıdır varsa futbolumuzu etkileyecek seviyede mi ?

Samsun'da bugün arasıra güneşli, güzel bir hava var. Yağmur ihtimali bugün için yok; her şey yolunda.  :ok

Ellibeş Numara

293 Bin Kişilik Samsunspor Sayfasını Yöneten Adminler, Kazım Yılmaz, 1 Milyon TL Prim Verecek Gibi Sayfada Haber Paylaşmışlar. Bende Bir Hatırlatma Yaptım.. Takımı Borç Batağına Sokan ve Daha Sonra Takımı Düşürüp, Kaçanın 'Kazım Yılmaz' Olduğunu Yazınca Admin Beyefendi Beni Sayfadan Engellemiş. Kazım Yılmazdan Aldığınız Paralar Tatlı Gelmiş Heralde.. Sizler Kişileri Seversiniz, Bizler Renkleri.!

SametYılmaz55

Kalp atışlarım hızlandı.ölecek gibiyim bu nasıl bir heyecan la böyle

GurbetciFanatik

Ben Doktoru aradim gelecek. Doktor gözetim altinda bakacagim. Balkonuda kitledim ne olur nolmaz atlarim diye.
Sonucta ya sevincten atlarim yada üzüntüden. Ama gülerek düsmek daha güzel sanki  ;D :D

Kadir ÇELEBİ

Ne prim vaatleri nede futbolcu ve teknik heyetin alacakları şuan içimdeki fırtınaların sebebisin SAMSUNSPOR'um

Duško Milinković

Bizi çok stresli 2 maç bekliyor. Kalpar yine klasik defansı sağlam tut,gol yeme atarsak ne ala takdiğini uygulayacak. İki maç da berabere bitebilir.Maç penaltılara gidebilir. Kalbi olan ilaçlarını içip maçı izlemeli.Yada sakinleştirici içip izlemek gerek.

Sadece Samsunspor

Her ne kadar Kazım yılmaza kızsakta bu 1 milyon tllik prim futbolcuları gayet havaya sokmuştur çıkacağız inşallah