2013-14, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 13 Mayıs 2013, 10:09:44

« önceki - sonraki »

lucarelli

eski oyunculardan, özellikle bizi süper lige çıkaran takımdan kimse gelmesin. Kim geldiyse hep hüsran oldu. Bize başarıya aç , istekli oyuncular lazım. Bizi süper lige taşıyacak ve ilk senemizde en az Akhisar gibi bizi süper ligde tutabilecek oyunculara ihtiyacımız var.

yirmiuc

Bence de eski oyunculari tekar almak yerine  alt liglerden potansiyeli yuksek oyunculari getirmek lazim.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

teksas3455

Bu sene lige bir aya kala kadro oluşturduk. NE olursa olsun erken kadro oluşturmamızı
istiyorum ben. Şartlar ne kadar elverişli onu bilmiyorum ama...

SametYılmaz55

Muğdat Çelik diye bir oyuncu var Nazilli Belediyesporda 34 maçta 26 gol atmış,23 yaşında henüz.bu tarz futbolcuları araştırıp maddi durumumuz doğrultusunda takımımıza katabilirsek güzel olabilir

isyan

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 14 Mayıs 2013, 22:28:42
Muğdat Çelik diye bir oyuncu var Nazilli Belediyesporda 34 maçta 26 gol atmış,23 yaşında henüz.bu tarz futbolcuları araştırıp maddi durumumuz doğrultusunda takımımıza katabilirsek güzel olabilir
Aynen maliyetleri yüksek olmaz herhalde 3.Lig futbolcularinin en azindan bizi zor duruma düsürmez diye düsünüyorum, birde Dogan Karakus var Kocaelispor'da 23 Gol atmis bu sezon üstelik daha 20 Yasinda.

Lusage

Zenke imiş Gohou imiş hepsi boş transfer. Ritmini tutturacak bir Jallow 10 numara olur.  ::) Ayrıca Üstün Bilgili kiralanabilirse Haluk, Musa Sinan, Ahmet Arı ve Serkan Çalık'tan daha yararlı olur.

SametYılmaz55

Alt liglerde dikkat çeken oyunculardaki en büyük problemleri kulüpleri yapabilir.ismimizin büyüklüğünden dolayı bonservis ücretlerinde sıkıntı yaratabilirler.oyuncuların gelmesinde bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum,gelmek için can atarlar hatta.inanıyorum ki o dikkat çeken oyuncular Adem Sarıdan,Haluktan çok daha fayda sağlarlar takımımıza :)

erkan

turkiye_ t_f_f :oyun: :rulet: :redcard: al_sana :suslen: >:( :kafa: ;D :D samsunspor_x :gooolll  :kafa: :kanka: :evet: :x((

ismail

Karabudun

Alıntı yapılan: ismail - 14 Mayıs 2013, 21:39:43
Ertuğrul hocaya süper lige takımı çıkarabileceği imkanlar verilsin bence kesin gelir. mustafa denizli rizeye geliyorsa, Ertuğrul hocada bize hayli hayli gelir

Ah o imkanlar, o bütçeler önüne koyulabilse; ah bir takımımızın dümenine geçse...

Sercan

Osman Özköylü 2 de 2 yaptı süper lige çıkarma konusunda. Ama ne kadar para ister bilemem...

seyf55

Ahmeti

Başka söze gerek yok kralsın Gekas

inşallah şanlı formamızı birgün yine giyersin

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Ahmeti - 15 Mayıs 2013, 12:21:34

Başka söze gerek yok kralsın Gekas

inşallah şanlı formamızı birgün yine giyersin

Ahmet Cem Yılmaz ne diyordu! ''Az küçük yap bunları küçük insan yiyecek insan''

Ertuğrul Sağlam

Üç yıl sonra parası geri iade edilmesi şartı ile Galip Öztürk'ten 50,000,000 borç.
Takımın başına tam yetkili Ertuğrul Sağlam ve ekibi.

Tamam gerçek olmazda rüyam'da bari görsem!...  :(