Tutu haddini aştı!

Başlatan birolkys, 03 Şubat 2011, 17:27:29

« önceki - sonraki »

birolkys

03 Şubat 2011, 17:27:29 Son düzenlenme: 04 Şubat 2011, 20:40:55 Ant55
BAŞKAN TUTU TARAFTARI UYARDI

Ligin ikinci yarısının ilk iki maçında alınan sonuçlardan dolayı teknik kadro ve futbolculara teşekkür ederek söze başlayan Başkan Tutu, Altay maçında Trabzonspor aleyhinde yapılan tezahüratları işaret ederek, taraftarların daha kibar olmaları gerektiğini söyledi.

Samsunspor'a Trabzonlu işadamlarının da önemli destekleri olduğunun unutulmaması gerektiğini açıklayan Tutu, "Tüm takımlar için zor bir ikinci yarı başladı. Bu süreçte bugüne kadar olduğu gibi birlik ve beraberliğin devam etmesi gerekiyor. Bu takım sezon sonunda başarıya ulaştığı takdirde Samsun kazanacaktır. Herkesin sabırlı olması gerekiyor. Her hafta farklı sonuçlar çıkabilir. Bu yarışta Samsunspor herkes tarafından önde gösterilen adaylardan bir tanesi. Bu bizim sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Samsun'da Karadenizliler çoğunlukta olmak üzere Türkiye'nin her yöresinden insanlar yaşıyor. Nüfusun büyük bir çoğunluğu Trabzonlu, Giresunlu, Ordulu ve Rizelilerden oluşuyor. Biz Samsunspor olarak en büyük desteği Samsun'da yaşayan iş madamlarından alıyoruz. Bu işadamlarının bir kısmı Trabzonlu ama hiçbirisi Trabzonlu olduğunu söylemiyor, her zaman Samsunlu olduklarını söylüyorlar. Tüm taraftarlarımızın da bu konuda hassas davranmasını istiyorum. Bu hafta ve Rizespor maçında yaşadığımız, bazı taraftar gruplarının sloganlarının daha kibar olmasında fayda var. Bu kulüp belirli bir yere geldiyse Trabzon ve Rize kökenli işadamlarının, hatta Samsun'da yaşamayan Trabzon kökenli işadamlarının 535 bin liralık bir bağışları var. Bunların unutulmaması lazım. Ahde vefa çok önemli. Karadeniz takımlarının başarılı olması bize daha büyük katkı sağlayacaktır" şeklinde konuştu. (İHA)

Ne diyor bu yaa !!! trabzon yalaması.

55.hakan

Yazık ya hiç taraftar gibi düşünmüyorlar Samsunspor taraftarının en zayıf noktasını bilmiyormuş gibi dediklerine bak.

Ayberk

yardımı olanlar sağolsun da bu ne biçim açıklama böyle? De ki, iyi yoldu gidiyoruz, bu yolda taraftarımız en büyük avantajımız, ancak kötü tezahürat istemiyoruz de. Hiç bir takım aleyhinde tezahürat etmeyelim ki güzel giden sezonda cezalar almayalım de, başım gözüm üstüne. Ama "Karadeniz takımlarının başarılı olması bize daha büyük katkı sağlayacaktır" ne demektir, birisi bana izah etsin?

kabacevizli55

inş diğer karadeniz takımları küme düşer hepsi takayım onların başarılarına

Dartagnan

03 Şubat 2011, 17:34:49 #4 Son düzenlenme: 03 Şubat 2011, 17:40:17 Dartagnan
Büyük Başkannnn beeeee ... Anca taraftarı kötüleyin zatennnn.Hic bir sey söylemeye hakkı yok bu taraftarın.Yazıklar olsun.

Kendı ellerınle maskara ettın bızı.Acıklamaya bak cıldıracagım.Samsun'un ekmegını yıyıp SAmsun'un en büyük degerine yardım etmeyecek öyle mi? Sende yardım etmemelerı gerektıgını dusunuyorsun ki bu acıklamayı yapıyorsun!!!! Senın gıbı baskan olmaz olsun .

babasamsunlu

la **** tutu trabzonda Samsunspora sövülürken nerdeydin d****...   >:( >:( >:(
Üç kuruş paraya kulübü satan tutu..   >:( >:( >:( >:(

europe_55

Eger yardim eden isadamlari SAMSUNSPORLU ise, ts'ye yapilan tezahüratlarin onlari ilgilendirdigini pek sanmiyorum...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: birolkys - 03 Şubat 2011, 17:27:29

Ligin ikinci yarısının ilk iki maçında alınan sonuçlardan dolayı teknik kadro ve futbolculara teşekkür ederek söze başlayan Başkan Tutu, Altay maçında Trabzonspor aleyhinde yapılan tezahüratları işaret ederek, taraftarların daha kibar olmaları gerektiğini söyledi.

Samsunspor'a Trabzonlu işadamlarının da önemli destekleri olduğunun unutulmaması gerektiğini açıklayan Tutu, "Tüm takımlar için zor bir ikinci yarı başladı. Bu süreçte bugüne kadar olduğu gibi birlik ve beraberliğin devam etmesi gerekiyor. Bu takım sezon sonunda başarıya ulaştığı takdirde Samsun kazanacaktır. Herkesin sabırlı olması gerekiyor. Her hafta farklı sonuçlar çıkabilir. Bu yarışta Samsunspor herkes tarafından önde gösterilen adaylardan bir tanesi. Bu bizim sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Samsun'da Karadenizliler çoğunlukta olmak üzere Türkiye'nin her yöresinden insanlar yaşıyor. Nüfusun büyük bir çoğunluğu Trabzonlu, Giresunlu, Ordulu ve Rizelilerden oluşuyor. Biz Samsunspor olarak en büyük desteği Samsun'da yaşayan iş madamlarından alıyoruz. Bu işadamlarının bir kısmı Trabzonlu ama hiçbirisi Trabzonlu olduğunu söylemiyor, her zaman Samsunlu olduklarını söylüyorlar. Tüm taraftarlarımızın da bu konuda hassas davranmasını istiyorum. Bu hafta ve Rizespor maçında yaşadığımız, bazı taraftar gruplarının sloganlarının daha kibar olmasında fayda var. Bu kulüp belirli bir yere geldiyse Trabzon ve Rize kökenli işadamlarının, hatta Samsun'da yaşamayan Trabzon kökenli işadamlarının 535 bin liralık bir bağışları var. Bunların unutulmaması lazım. Ahde vefa çok önemli. Karadeniz takımlarının başarılı olması bize daha büyük katkı sağlayacaktır" şeklinde konuştu. (İHA)

bu açıklamanın kaynagı nedır ? nereden alıntı yapıldı ?

kuzey55

Alıntı yapılan: birolkys - 03 Şubat 2011, 17:27:29

kesinlikle bir basın açıklama gerekli diye düşünüyorum acilen...resmen adamların agzına sakız edecek bizi tutu.zaten bizim sayemizde ordasınız diyolar daha kurtulamayız dillerinden.ne demek trabzonlular sayesinde.haddini bil tutu.bu kulübün sahibi sizler değilsiniz.

twitter

sakız yap bizi milletin ağzına böyle  >:( >:(

Gökberk55

bu şehrin ekmeğini yiyolar bırakta bize yardım yapsınlar,Samsunla alakası olmayan dedikleride siyasi rant uğruna yardım yaparlar,tutu boş konuşuyo her zamanki gibi ama yardım yapanlar yinede sağolsunlar

FaTiH_HaN

yazacak yorum bulamıyorum Samsunspor başkanı Samsunspor taraftarını hiç mi tanımıyor? hassas olduğu konuları hiç mi bilmiyor? yazık çok yazık  >:(

kuzey55

******* tutu bu nasıl bir acıklamadır.atlattım yaaaaaa

kabacevizli55

köprüyü geçene kadar ayıya dayı diğelim bakalım süperlige çıtığımız  zaman görüşürü onun trabzanıyla