Diğer oyuncular

Başlatan Shane_Falco, 28 Haziran 2005, 11:47:59

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

arkadaşlar bir kaç sorum olacak takımdaki diger oyuncularda sorun varmı ya mesela geçen sezon yine bir dönem ertuğrul ile kavgalı olan ve adam yoklugundan son haftalarda oynayan Tolga Doğantez ne durumda ondan sonra Anis Ayari ne durumda adamı ben konfederasyon kupasında oynarken gördümde belki kais onun aklınıda çelmeye kalkıyodur felan??? Ayrıca olimpik milli takımda oynayan Ertan hakkında ne düşünülüyor adam olimpik milli takımda ilk 11 de oynamıyor ama son 20-30 dk kesin giriyor ispanya maçında da aynısı oldu malta maçındada sonradan girdi oyuna Ayrıca Erkan Öztürk ne oldu bi ara Ercan ında gönderilecegini duydum Kerem tutuluyomu gidiyomu Shorunmu ile yeniden anlaşıldımı yoksa bırakıldımı arkadaşlar bi bilginiz varsa bu konularda lütfen açıklık getirin

timofte

bunları transferler bölümüne de yazabilirdin
her konuda topic açılınca konu dağılıyor.

ama konuya gelecek olursak ben geçen sezon son birkaç maçta forma şansı bulan erkan öztürk'ün  futbolcu olacağına pek fazla inanmıyorum.
Tolga Ertuğrul ile kavgadan sonra da forma giymişti şu anda da takımda olduğunu biliyorum.. Kerem ve Shorunmu ise düşünülmüyor zannedersem.