Sevgi Kafe mi Bordo-mavi Kafe mi ?

Başlatan karatas_55, 28 Aralık 2007, 22:30:24

« önceki - sonraki »

karatas_55

helal be sana cüneyt kardeşim adamsın adam evet artık haklısın zamanı geldide geçiyor bile yusuf ziya yılmazın ve ben burdan gerçek olan tüm samsunlu ve samsunsporlulara sesleniyorum haydi allah aşkına gelin birlik olalım yusuf ziya yılmazı koltundan atalım nasılmı çok basit bizim oylarımızla geldi onu yine biz göndereceğiz yani sandıkta görüşürüz yusuf bey sen nasıl bizi fener maçında sattıysan aynen iade edeceğiz seni sandığa.ve son olarak tüm dünyadaki içi samsunspor aşkıyla yanan ve tutuşan cesur yüreklere sesleniyorum gelin başkanımız sezgin gümüş 2.başkanımız şafak gedikoğlu ve aslan yürekli ekibine maddi olarak  sahip çıkalım  ve bir kampanya başlatalım ama harbi sahip çıkalım ve birbirimizle irtibata geçelim  her şey samsunspor için  durmak yola devam arkadaşlar..........

yönetici

Hocam kentimizde bordo-mavi, sarı-lacivert, sarı-kırmızı ne varsa hepsine karşıyız elbette ama bu konudaki mesajınızı başlık açmak yerine ilgili başlıklardan birine mesaj olarak gönderseniz daha iyi olurdu.

Cüneyt bey'in topicine aynı başlıkta değil, yeni başlık açarak cevap yazmışsınız. Forumda yeni olunca böyle acemilikler olabilir. Bu arada avatarınız güzel. Hoşgeldiniz diyelim..

Diğer başlıklardan devam edelim..