Erhan Altın Gitmeli Mi Kalmalı Mı?

Başlatan cembaba, 29 Aralık 2014, 22:04:36

« önceki - sonraki »

cany

Tamam zor günde durumu iyi idare etti de yetersiz bi hoca olduğunu hepimiz biliyoz. Adam üzülecek diye şu kadroya yazık mı edecez? Bence emekleri için teşekkür edip, bi an önca gönderilmeli

orucreis

Erhan altin bu takimi kaldiramiyor. Helede 2. Devre topxu transferi yaptigimiz zaman hic kaldiramaz net bir sistem veya taktigi yok

Sercan

Erhan Altın'ın Bayern Münih'i ya da Real Madrid'i çalıştırması lazım. Oyuncu değişikliklerinde oyuna giren, çıkandan kötü olamaz o takımlarda. Ama bizi kuruttun be adam..

Desiqner

Başkanla hoca görüşecekti ama bu görüşmeden ne çıktı bir duyumu olan var mı acaba ? Gerçekten artık gitsin diye bekliyoruz hepimiz ya yönetim devam kararı alırsa ? O zaman yapılacak transferlerin de pek anlamı olmayacak gibi geliyor bana...

cembaba

AlıntıTaraftarlarımız "Altın Bırakmalı" Dedi
Sitemiz üyeleri son günlerin en çok tartışılan ismi Erhan Altın'ı masaya yatırdı.

Sitemiz üyeleri son maçlarda yaptığı değişiklikler ve oynattığı futbol ile bir dizi eleştiri oklarının sebebi olan Erhan Altın'ı masaya yatırdı.

Taraftarlarımızın, sitemizde gerçekleştirmiş olduğu ankette, "Erhan Altın Gitmeli" seçeneği %95 gibi çok yüksek bir oy aldı.

Üyelerimiz yorumlarında "Erhan Altın'a teşekkür edilerek yollarımız ayrılmalı" derken, devre arasında da takıma nokta transfer istiyor.

Başkan Erkurt Tutu'nun ise bu akşam TD Erhan Altın ile masaya oturacağı ve bir yol haritası belirleyeceği gelen bilgiler arasında.

Samsunspor.biz

mehmet yılmaz

Altın'ın İç Saha Karnesi Kötü

Samsunspor'daki ikinci dönemini çalışan teknik direktör Erhan Altın'ın iç saha istatistikleri oldukça kötü durumda.

Erhan Altın yönetimindeki Samsunspor iç sahada karşılaştığı Altınordu ile de 1-1 berabere kaldı. Bu beraberlik taraftarları hayli üzerken asla şaşırtmadı. Çünkü Altın yönetimindeki Samsunspor iç sahada galibiyete hasret durumda. Altın yönetiminde bugüne kadar Samsun 19 Mayıs Stadında 4'ü kupa, 14'ü lig olmak üzere 18 maça çıkan kırmızı beyazlılar sadece 1 galibiyet elde edebildiler. 5 mağlubiyet yaşanırken 12 maç ise berabere bitmiş.
Aslına bakarsanız Altın'ın deplasman karnesi de pek iç açıcı sayılmaz. Zira deplasmanda da 17 maçın 5'ini kazanıp 5'ini kaybedip 7'sinde berabere kalmış Altın'lı Samsunspor. Toplamda ise 35 maçta yalnızca 6 galibiyeti var. 19 beraberlik yaşanırken 10 da mağlubiyet var.

Erhan Altın'ın İç Saha Maçları

2012-13
T. Linyit: 1-1 ( Lig )
Boluspor: 2-2 ( Lig )
Dört Eylül Bld.: 0-2 ( Kupa )
Denizlispor: 2-2 ( Lig )
Erciyes: 1-1 ( Lig )
Karşıyaka: 0-0 ( Lig )
Şanlıurfaspor: 0-0 ( Lig )

2014-15
Giresunspor: 0-0 ( Lig )
Boluspor: 3-2 ( Lig )
Adanaspor: 1-1 ( Lig )
Elazığspor: 1-1 ( Lig )
Y. Malatyaspor: 0-0 ( Kupa )
Şanlıurfaspor: 0-0 ( Lig )
G.Antep Bş. Bld.: 1-4 ( Lig )
Karagümrük: 0-1 ( Kupa )
Adanademirspor: 0-1 ( Lig )
Bursaspor: 2-3 ( Kupa )
Altınordu: 1-1 ( Lig )

deado

gitmeli. oy kullanamadık geç kaldık. 1 oy daha ekleyelim lütfen

isa55

cezayir55

samsunum

Ertuğrul hoca istifa etmiş. Nedense 1 aydır Ertuğrul'un bize geleceğini düşünüyorum.

Duško Milinković

Hala kovulmadı mı bu sayın altın. İyi haber okuruz diye hergün internete girip hayal kırıklığı ile çıkmaktan sıkıldım vesselam.

Ollivanders

Erhan Altın ile devam kararı alındığı konuşuluyor. Ciddi anlamda Erhan Altın gidene kadar maçlara gitmemeyi düşünüyorum. Taraftara el kol parmak sallayan bir insanı hoca olarak görmek ağrıma gidiyor. Erhan Altın'ı kovamayan yönetim de getiren kadar hatalıdır benim gözümde. Yazıklar olsun. 2.devre taraftara ihtiyacınız olduğu anda yalvarmaya, taraftarı davet etmeye başlarsınız.Bunun yanında taraftara el kol sallayan adamı kovamayan kişilerin passolig satışları nedeniyle taraftara teşekkür etmesi de ayrı bir komedi.

samuray

bencede gitmeli daha şimdiden sahamızda bir tek gai
libiyet almışız toplamda beraberlik sayısı 8 ne başarısı çok kötü bir performans kalparı arattı kalpar yüzünden beraberlikler nedeniyle ilk kikiye giremeyip playofta kaybetmiştik altın ondan daha kötü bir an önce gönderilmeli :kafa: :kafa: :kafa:

orucreis

Beterin beteri git be artık... kaldıramazsın bundan sonra. Kalsan bile en fazla gorecegin 5 hafta sonrasi yok.

cembaba

Hakikaten bir sıkıntı var. Ya çok para istedi Erhan Hoca. Yada gerçekten bir sıkıntı var.