SAMSUNSPOR'DA BAŞKAN OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ

Başlatan Umut ÖZEN, 23 Aralık 2014, 10:30:44

« önceki - sonraki »

amisos5506

Aslankaya

90'lar , 2000li yillarin basindaki güçlü samsunspor tribünleri günümüzde olsaydi.bu iki yavsagi çoktan indirmişlerdi.

Levent ÖCAL

Erkut Tutu'nun listesi kesinleşmiştir. Hayırlısı olsun.

Desiqner

Sadece Samsunspor

Listesinde omer coruh var mi. Hani su temlik koyup kulube haciz yollayan kisi ?

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: NeverMind - 26 Aralık 2014, 01:36:58
Sen hâlen umarin ellerinden kactiğinami inaniyosun bu adamlar 3 5 kurusu ticaret yapiyor sence ellerinden kacirirlarmi umarin kactigi donem ankaradan gelen 1 kamyon dolusu sigaralarin hesabini versin sayin recep hun
yok abi bu beceriksizler umar'ı el altından satmayı bile becerememişlerdir ki .

Sadece Samsunspor

Sercan

Üye olmayanlar giremeyecek, geniş güvenlik önlemleri alınacak diye duydum. Çünkü son yılların en hararetli kongresi olacak bu..

özkan

İbra kararı kural olarak olağan genel kurul toplantılarında alınır. Ancak olağanüstü genel kurul toplantılarında da ibraya karar verilmesinin yasal engeli yoktur.Bildiğim kadar yarınki gündemde ibra yok sadece görev taksimi var.

ramcQ_55

Sözde siyasetcilerin karışmadığı kulübün kapısından bile içeri girmeyeceği tam bağımsız kendi imkanlarıyla gelen bir adayın secilmesi dileğiyle

Hakkında hayırlısı olsun SAMSUNSPOR'um

Musti

Bu çağrı erken olmuş. Kongreden 1 saat önce yapsaymış yerinde olurmuş.

Ayberk

Yarın saat 13 gibi atakumdan geçecek olan olursa ben de katılmak isterim, aksi takdirde zaten derste olacağım, katılamam...

MeL_55

beşnumara

Alıntı yapılan: Ayberk - 27 Aralık 2014, 02:09:06
Yarın saat 13 gibi atakumdan geçecek olan olursa ben de katılmak isterim, aksi takdirde zaten derste olacağım, katılamam...

Ayberk ne yap ne et katıl kardeşim. Oylama hemen olmaz. Yetisebilirsin.

55.hakan

Kongreye gidenleren dakika ve skor bekliyoruz.canlı yayın da olmayınca biz şehir dışındakiler için bilgi almak önemli.