Şimdi "SEN" Yüreğini Ortaya Koy

Başlatan cembaba, 16 Aralık 2014, 11:41:22

« önceki - sonraki »

cembaba

Artık bizim de bir şeyler yapma vaktimiz gelmedi mi?
Oyuncularımıza sahip çıkma zamanı. Her ne kadar bu düzene karşı olsam da ben olmazsam, siz olmazsanız takımımız bir kişi eksik oynuyor...

cgr

Şahsi fikrim her daim olarak oyuncuların yanında olmak... Ama inatla passolig'e hayır

Desiqner

Benim Passolig'e karşı olma sebebim tamamen Aktifbank'ın kredi kartı müşterisi olmamak.Yoksa E-bilet sistemine tamamiyle karşı değilim.Şuan baştaki adamların basiretsiz işleri yüzünden bu zamana kadar almadım.İleride neler olur bilinmez.
Takımın her zamankinden fazla desteğe ihtiyacı olduğu çok açık...

brigand

Passolig konusunda her bireyin kendi özgür iradesinin söz konusu olduğunu zaten defalarca konuştuk tekrar açmaya gerek yok. Ancak kendi adıma şunu diyebilirim; işin içinde peşkeş - yani Aktifbank - olduğu sürece almayacağım. Değişir değişmez artık zaman gösterecek. Yapacaklarsa bir sistem daha demoktratik, tribündekilere daha yakın, daha samimi bir sistem getirsinler. Şuan ki sistem kendi düzenlerinin bir parçası.

amisos5506

Beşiktaş çarşısının başına gelenlere bakıyoruz adamlar hükümeti yıkmaktan yargılanıyorlar.ama aldıkları passolige bakınca doldurdukları tribünler...beyler tepkiyi vermek samsunspor taraftarına mı kaldı.kusura bakmayın ama biz tepki vermezsek sanki passolig kartı kalkmayacak.biz tepki verirsek kalkacak.bırakalım bu inadı.alalım kartlarımızı.

SametYılmaz55

İster kabul edelim ister etmeyelim Beşiktaş taraftarının sayısıyla Samsunspor taraftarının sayısı ortada.Milyonlarca taraftara sahip bir takımın fazla passolig satması gayet doğal.Kalkar kalkmaz bilemeyiz ama bize mi kaldı tepki koymak demek kendimizi bir nevi küçük görmektir.Ben şahsım adıma aktif bank değişmediği sürece almayacağım.olurda alırsam kendi adıma ne durusum kalır ne haysiyetim.Bir çok insan bu passoligi gurur,şeref meselesi yaptı ve bu yüzden almıyorlar.Almayanlari yargilamaktan bence vazgeçin...

özkan

17 Aralık 2014, 18:41:35 #6 Son düzenlenme: 17 Aralık 2014, 20:45:03 özkan
pasolıgı alıp almamakla vazgeçirttireceklerini sananlar çok yanılıyor.zararı takım görüyor.hayırlısı herkesin kendi kararı şüphesiz ama karar merci Samsunpor olmadığı bilen taraftarımız acaba ne için bu kartı alamıyorlar tuhaf !

brigand

''Bize mi kaldı tepki koymak?'', ''yanlış yapılıyor'', ''takımı sahipsiz bıraktınız'' gibi ithamlar, passolig'e karşı durmayı seçenlere karşı biraz haksız ithamlar oluyor. Sebebi; almayı tercih eden kesime karşı -en azından bu platformda- ''neden aldınız?'', ''bu düzene neden destek oluyorsunuz?'' gibi bir yöneltme yapılmazken, almamayı tercih eden kişilere yukarıda belirttiğim gibi sözler yöneltilebiliyor. Ayrıca Samsunspor taraftarı birşeye tepki verirse o tepki önemlidir, büyüktür ! Her kişi kendi iradesiyle bir karar alıyor. Bence sorgulamayalım artık. 

55.hakan

Acaba neden almıyorlar diye imalı imalı sorulacaksa ben de neden alıyorsunuz diye sorarım.herkesin kendine göre almama nedeni var.giden daha fazla Samsunsporlu veya daha az Samsunporlu değil.

yavuzselim

bu kartı alan arkadaşlar almayan arkadaşlar daha fazla kendilerini Samsunsporlu olarak görme hakkına sahip değiller

muzaffer4

Bazen alsam mı diye dusunuyorum sonra stada giremediğim mersin macı aklıma geliyor :(
Diyorum olsun yine de alayım bu seferde bu sene samsunda oynanıp tv de izlediğim maçlar aklıma geliyor simdi alsam hem maçlara gitmemiş oldum hem de tff ye karsı soylediğim sozlerı yalamak ıstemıyorum

amisos5506

ben de aktifbank a karşıyım.sistemin yanlış olduğuna inanıyorum.illa bir bankaya bağlandırılcaksa da kişinin çalıştığı banka ya da maaş aldığı banka ile olabilirdi.ama güzel arkadaşlar olan samsunsporumuza oluyor.bu topçular taraftarla daha bir başka oynuyor.tabiki almayan arkadaşlara saygı duyuyorum duymak da zorundayım.ama bu sistem kalkmayacak diye düşünüyorum.içerideki mersin kupa maçında nasıl dayanacaksınız almadan ya da ilk 6 ya kalırsak yarı final final maçında da almayacakmısınız.ben duruş sergileyemedim kusura bakmayın.nisan ayında kartı alanlardanım.bunu yaparken de sadece maçlara girebilmek için yaptım.örnek olarak bu hafta ads maçını tv den rahat rahat seyredebilirdim.ankara da ikamet ediyorum.biletimi aldım yine de maça geliyorum.çünkü dayanamıyorum.maratondan bağırıp topçulara gaz vermek bile önemli geliyor bana.dediğim gibi aktifbank a bırakanları bu sistemi Allah bildiği gibi yapsın.

eprianu

Başlatılan kampanya güzel, İnşallah Samsunsporumuzun dirilişine vesile olur.
Ama PassoLig alıp almamak ile Samsunsporluluğun hiç ama hiç alakası yok.
PassoLig almadan da Samsunsporlu olunur, hatta bana göre daha güzel olunur :)

##kdc##

Bu takım 5 aydır para almıyor ve sezon başından beri de aynı performansı gösteriyo, şimdi ne değişti de passoya hücum ediyoz çözemedim  :)

2 hafta üst üste yenilelim 2 haftadır karakterli dediğimiz çocukların 7 sülalesine topluca sövülecek bu da ayrı bir ironi  .:.:.

özkan

Tribünlerin boş olmasının sebebi takımın para alamamasımı?