Kongre Süreci

Başlatan samsunum, 28 Mayıs 2014, 13:11:25

« önceki - sonraki »

Desiqner

Samsunspor başkanlığı oyuncak haline geldi.
Allah kabul etsin...

eprianu

Sonunda Galip ve Kazım'dan bir cacık olmayacağını anlamış oldu bazıları.
Para yoksa bunlar olmaz ancak çözebildik.

Eleştirsek de Emin Kar'a sahip çıkmalıyız. Bu kulübe kimse sahip çıkmaz,
o bari bırakmasın!

lato

Bazen amatöre düşsek daha huzurlu oluruz gibi geliyor. Ne Galip'i çıkar piyasaya ne Suat'ı. Bütün çakallardan uzakta 300 kişi desteklese toprak sahaya bile razıyım.

ngonge

Benim anlamadığım nokta şu: yönetimin sene başında süper lig hedefi olmadığını düşünüyorum, muhtemelen 2 yıl içinde çıkmayı planlamışlardı. Bu sene böyle iddialı bir takım beklemiyorlardı. Acaba finalde kaybettikleri için mi görevi bıraktılar, yoksa gelecek sene maddi olarak sıkıntı çekecekleri için mi..

cezayir55

play off finali oynamış bir takım için hala kayyumdu biz görevi bırakıyoruz gibi açıklamların mantığını anlayamıyorum başka takımlar bu başarıyı yakalasa ne kongre yapar nede görevi bırakıyoruz der bizde her sene kongre hastalık olmuş sonra elindeki oyuncularıda kaçırıyorsun transfer etmek istediğin adamlarıda başka takımlar alıyor

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: cezayir55 - 29 Mayıs 2014, 05:36:03
play off finali oynamış bir takım için hala kayyumdu biz görevi bırakıyoruz gibi açıklamların mantığını anlayamıyorum başka takımlar bu başarıyı yakalasa ne kongre yapar nede görevi bırakıyoruz der bizde her sene kongre hastalık olmuş sonra elindeki oyuncularıda kaçırıyorsun transfer etmek istediğin adamlarıda başka takımlar alıyor

adamların yemediği damga mı kaldı?dilenci,hırsız,trabzon köpeği vs vs...iyi bile sabrettiler.3 beden fazla geldi bu yönetim Samsun'a...

ult55ras

Samsunda yaşıyorsanız bazı şeylere karşı kulaklarınızı kapıyacaksınız. bunun artık herkesin kafasına sokması gerek. ne yazıkki Samsunu bırak ülkemiz ve dünya böyle bi yer artık. her eleştiriye kafanızı takmayın demiyorum, eleştiri iyi birşeydir aklınızı kullanıp eksiyi artıya çevirebilirsiniz. önemli olan noktada burası zaten. ama yok onu dediler yok bunu dediler, milletin ağızı torba değilki büzesin. konuşan konuşsun. eskilerinide biliyoruz. ne kadar bazı şeyleri tasvip etmesekte Emin Kar yönetimi 2 yıl boyunca bu kulübe sahip çıkmıştır. kötü günlerde sahip çıkmıştır ! İnşallah devam eder, daha çok destek görerek devam eder inşallah.

özkan

Daha bir koyduk mu yapamayan ama kongre için liste yapan taraftar gruplarımız manchester unitedin sahibi ölmüş.bilginize.

http://www.tribundergi.com/haber/manchester-united-in-sahibi-malcolm-glazer-oldu

YILDIRIM55

Şirinler Taraftar Grubuna Laf Ettiğim Yok Ancak, Taraftar Olmak ve Yönetmek Ayrı Şeyler. Şirinlerin Böyle Bir Şeyi Başarabileceğine İnanmıyorum. Galip ÖZTÜRK Bu Sezon Tüm Borçları Kapatsa, Emin Başkan Yada İsmail Başkan Tekrar Olsa Yeter. Öncelikle Para Sorunumuzu Çözmemiz Lazım  >:(

maraton

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 29 Mayıs 2014, 07:56:32
adamların yemediği damga mı kaldı?dilenci,hırsız,trabzon köpeği vs vs...iyi bile sabrettiler.3 beden fazla geldi bu yönetim Samsun'a...

amisos5506

HERKES KABUL ETSİN EMİN abi gibi başkan ve yönetimini çok ararız giderseler bari çamur atılmasın.ona iftira atanlar asıl o dediklerini samsunspor üzerinden yapmak isteyenler.

Musti

27 Mayıs salı akşamı Haber AKS TV'de yayınlanan, başkan Emin Kar'ın konuk olduğu Sporaksiyon programı:

SPORAKSIYON Emin Kar 1 Bölüm

SPORAKSIYON Emin KAR 2 Bölüm

SPORAKSIYON Emin KAR 3 Bölüm

5trawberry

Bu yönetim fazla geldi Samsun'a diyorsunuz da.
Samsun'a derken kastettiğiniz kesimin, Samsunspor çok mu umrundaydı?
Emin Başkan göreve gelirken, o kastettiğiniz Samsun yüzünden göreve gelmedi mi? Kaç tane gerçek Samsunspor sevdalısı çıktı o Samsun'dan.
Onların yüzüne tokat olsun, yüreğim örnek olsun diye, Samsunspor'un adı incinmesin diye gelmedi mi göreve?
Şimdi iki üç adam çıkıp, bunlar hırsız, bunlar trabzon köpeği diye eleştiri haysiyetsizliğinde bulunduktan sonra, başkan görevi bırakacaksa ya da bu görevden soğuyacaksa ne anlamı kalır o ince hareketinin.

İşadamı Kazım Yılmaz döneminde , klüp bakkal gibi işletilmiş.
Emin Başkan ne yapıyor, saatlerce anlatıyor ne yapılmış ne edilmiş tüm şeffaflığı ile, yutkunarak anlatıyor tüm samimiyeti ile gözleri dolacak hale geliyor.

Samsunspor, Samsun'un aklına ancak, Süper lig yolundayken geldi. Kritik maçlarda geldi.
Ama Samsun'dan ziyede bir oluşum var: Samsunspor taraftarı.

Bence o Samsunspor taraftarı, nasıl ki Kazım Yılmaz kalsın diye sokaklara döküldüyse, Emin Başkan'a destek verilmesi için de dökülmeli.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: 5trawberry - 29 Mayıs 2014, 17:29:19
Bence o Samsunspor taraftarı, nasıl ki Kazım Yılmaz kalsın diye sokaklara döküldüyse, Emin Başkan'a destek verilmesi için de dökülmeli.

Benim şahsi görüşüm Emin Başkan'a destek için gerekirse sabaha kadar dökülürüm sokağa O'na ne kadar değer verildiğini, yürüdüğü yolda yalnız olmadığını gösterebilmek için. Ama başkanlığı bırakmaması için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Nedeni ise bence Emin Başkan'ın yerinde (kendi düşüncemdir) ben de olsam o kadar iftiraya, yalnız kalınmışlığa daha fazla dayanamazdım. O yüzden bırakması veya devam etmesi kendi insiyatifinde olmalı bu konuda taraftar olarak baskı kurmamak gerekir.

SametYılmaz55

Kastettiğim kesimin Samsunspor'a faydası olmayacağını hepimiz biliyorduk zaten.yönetim Samsun'un bazı kesiminden çok Samsunspor sevdalılarına güvenmişti.dedik ki bu yolda ne yaparsak gene kendimiz yapacağız.saygısız iftiraları atan öyle iki üç adamla sınırlı kalmadı maalesef.eleştiri illa ki olacaktır.bende eleştirdim yeri geldiğinde fakat her şeyin bir sınırı vardır.doğru şeylerin olması için bazı yanlışların olması gerekiyordu Samsunspor'umuzda.Kendi ayaklarımızın üstünde durana kadar bazı şeylere boyun eğmek zorundaydı insanlar.Samsunspor'un geçmişten beri gelen en büyük sorunu buydu zaten.ama bunu bir türlü kabullenemedi bazıları..sanki hep bu yönetim zamanında yanlış şeyler yapılıyormuş gibi algı oluşturuldu.kurdukları ütopyalar üzerinden eleştiri oklarını çevirdiler bu insanlara.kulübün anasını belleyen insanlara imparator,büyük başkan denilirken bu yönetime hak etmedikleri lafları söylediler.insanların da artık bir dayanma noktası var sonuçta.işinden,eşinden,çocuklarından vazgeçtiler ama sonunda duydukları hırsız,dilenci,trabzon köpeği oldu.bu noktadan sonra yapılacak bir şey yok ne yazık ki.hangimiz olsak bırakır ne haliniz varsa görün deriz...