Kongre Süreci

Başlatan samsunum, 28 Mayıs 2014, 13:11:25

« önceki - sonraki »

samsunum

28 Mayıs 2014, 13:11:25 Son düzenlenme: 28 Mayıs 2014, 16:12:12 samsunum
Kongreye  yakın bir bir zaman kaldı ve bu konu hakkındaki görüşlerimizi başkan adaylarını v.b  gibi konuları konuşacağımız  başlık olsun istedim.

Kazım yılmaz, yerel gazete de çıkan habere göre  aday olmayı düşünmüyorum demiş...

AlıntıKırmızı beyazlı ekibe yeni den başkan olacağı yönünde kamuoyunda çıkan haberlere yanıt veren Samsunspor eski Başkanı Kazım Yılmaz, şu an için böyle bir düşüncesinin olmadığını dile getirdi

TEŞEKKÜR ETTİ
Samsunspor eski başkanı Kazım Yılmaz, suskunluğunu bozdu. Kırmızı beyazlı ekibe yeni den başkan olacağı yönünde kamuoyunda çıkan haberlere yanıt veren başarılı iş adamı Kazım Yılmaz, şu an için böyle bir düşüncesinin olmadığını söyledi ve kendisini bu onurlu göreve layık görenlere ise teşekkür etti.

SÜPER LİG YAKIŞIR
İşlerinin yoğun olduğunu ve sürekli şehir dışında bulunması gerektiğini ifade eden Samsunspor eski başkanı Yılmaz, "Takımımızın Mersin İdmanyurdu ile oynadığı final maçını seyrettim. Bu sezon belki Süper Lig hedefi gerçekleşmedi ama seneye inşallah bu hedef yakalanır" ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.gazetegerçek.com

Stoper

Basligi kucultsen. Göz tirmaliyor.

cembaba

Aday çıkacağını düşünmüyorum. Kayyuma kalırız.

Levent ÖCAL

Ben aday çıkacağını düşünmüyorum, bu sebeple Emin Başkan devam eder gibi geliyor bana.

5trawberry

Emin Başkan dün, eski başkanlar biraraya gelirse fikir birliği oluşur ve gerekli destek saglanirsa devam edebileceginin sinyalini verdi. Bu noktada vazife is adamlarina düşüyor ama yok anasini sattigimin yerinde adam yok.

beşnumara

15 hazirana da aday çıkmaz bir hafta daha ertelenir 22 hazirana kadar birileri yine birilerine hadi koçum arkandayiz der gönderir kongreye. Sonumuz iyi olur inşallah.

lato

Aday çıkmazsa Şirinler liste oluşturmayı düşünüyormuş. Ortalıkta böyle bir haber dolaşıyor.

##kdc##

28 Mayıs 2014, 14:11:11 #7 Son düzenlenme: 28 Mayıs 2014, 14:44:49 ##kdc##
Toplanılan mazot paralarıyla futbolcu alacaklarını ya da temlikleri öderler artık  :)
Allah'ım orta yerimden çatlayacağım ya ne günlere kaldık  :(

55.hakan

KOLTUGA KİM OTURACAK?

Samsunspor'da 15 Haziran'da yapılacak olağanüstü kongre öncesi İsmail Uyanık ve Kazım Yılmaz'ın isimleri gündeme getirilmeye çalışılmasına rağmen henüz aday çıkmazken, mevcut Başkan Emin Kar'ın geçen kongredeki gibi yine tek aday olarak seçime girebileceğ
ESKİLERDEN SES YOK
Süper Lig'e çıkma umudunu finalde kaybeden Samsunspor'da yaşanan olumsuz tablo ve yöneltilen eleştiriler yüzünden morali bozulan Emin Kar'ın olağanüstü kongre kararı almasının ardından gözler başkan adaylarına çevrildi. Eski Başkanlar İsmail Uyanık ve Kazım Yılmaz'ın İstanbul'da yaptıkları zirve sonrası iki isim de adaylık konusunda net bir tavır takınmazken, özellikle Yılmaz'ın yaklaşık 19 milyon TL'lik temliğinden vazgeçmek istememesi nedeniyle Uyanık'ın adaylığa şimdilik soğuk baktığı öğrenildi.

YILMAZ OLMAZSA KAR
Samsunspor Başkanı Emin Kar'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında kulübün kurtuluşu olarak gördüğü Kazım Yılmaz'ın da tekrar aday olup olmayacağı henüz netlik kazanmazken, eski başkanın yakın çevresiyle görüşerek önümüzdeki günlerde kesin kararını vereceği ifade edildi. Diğer taraftan ise geçmiş futbolcu ödemeleri ve güncel borçlar nedeniyle kara kara düşünen Emin Kar'ın, istediği maddi desteğin sağlanarak ödemelerin yapılabilmesi halinde tekrar adaylığı düşündüğü kaydedildi.

http://www.hedefhalk.com/koltuga-kim-oturacak-602090h.htm

Raqua55

Her yıl aynı senaryolar Ne Kazım Ne İsmail uyanık aday olur Emin Karla devam etmek en mantıklısı ama Şartlar Ne gösterir Bilemiyoruz Allah sonumuzu hayretsin  :( Emin karın İstediği şartlar inşallah oluşturulur

55.hakan

Şirinler liste hazırlıyor

Samsunspor'a gönül vermiş Şirinler taraftarlar Derneği üyeleri Kulüp Başkanı Emin Kar'ı tesislerde ziyaret ettiler. Ziyarette Kırmızı-Beyazlı ekipte ki son gelişmeler konuşuldu

FİKİR ALIŞ VERİŞİNDE BULUNULDU
Kırmızı-Beyazlı Kulüp Başkanı Emin Kar, dün Şirinler Taraftarlar Derneği üyelerini ağırladı. Nuri Asan Tesislerinde gerçekleşen ziyarette Samsunspor'da 8 Haziran tarihinde yapılacak olan Genel Kurul ve son yaşanan gelişmeler hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. Başkan Emin Kar, ziyarette yaptığı konuşmada 8 Haziran tarihinde yapılacak olan Genel Kurul'da aday olmayacağını yineledi.

SAMSUNSPOR'U SAHİPSİZ BIRAKMAYIZ
Samsunspor'un gündeminde olan en önemli konunun Genel kurul olduğunun altını çizen Şirinler Taraftarlar Derneği ikinci Başkanı Cüneyt Şenkal, Başkan adaylığı ile ilgili yönetim listesini hazırladıklarını dile getirerek, "8 Haziran tarihide aday çıkmaması halinde Şirinler olarak biz göreve talibiz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada Kulübü sahipsiz bırakmayız" diye konuştu.

http://gazetearena.com/sirinler-liste-hazirliyor-3155.html

Ertuğrul Sağlam

Benim Başkan Adaylarım! İkiside Karizma.

Stoper

Şirinlerin yaş ortalaması 18 la. Yönetim olusturmaya adam bile cikmaz hep sekilsiniz hiaamna. Gazeteci de bunu haber yapmis. Bizi kurtarin burdaaaan.

SametYılmaz55

Emin başkan aday olmazsa gene son dakika biri çıkar.bizim kaderimizde böyle yazılmış anasını satayım

_SoN_

Her sene ben bunları yazmaktan bıktım ama maalesef bizim yönetim anlayışı bıkmadı bıkmayacakta,yine olağan üstü genel kurul kararı,yine seçime gidiliyor,yine takım geç toplanacak,yine başkan adayı çıkmayacak , yine -yiye-yine-yine , yahu arkadaş Emin başkan yada diğerleri,şirinler veya şirin olmayanlar, bu takıma biri başkan olacaksa ADAM gibi arkasında dursun,her sene olağan üstü genel kurula gitmekten başka gündemimiz yok,bu takım geçen sene borcu yoktuda ,bu senemi borcu çıktı?bu takıma geçen senelrde destek çoktuda şimdimi destek azaldı? Nedir bu her sene seçim her sene seçim,bırakın arkadaş,kimse gelmesin ,böyle gelecekse Emin başkanda gelmesin . Yazık vallaha insanı kanser etmekten başka işleri yok,gitsin takım kayyuma kimin ne hesabı varsa orada görülsün !!