İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

red_white

yok artık cuma günü final maçımı olur bu kadar gerzeklik olmaz. Birde başakşehir stadında

Tufan

inşallah o dedikodu yanlıştır keline kurban olduğum Cuma öldürsen bir yere kımıldayamam ben  >:( >:(

muzaffer4

Cumartesi aksam olsa hic yoktan iyiydi ama yine de stadı  doldururuz.

beşnumara

Şöyle bir şey görmüştüm. Bu ülkede futbolun başındaki adamlara bakarsak böyle bir şey olağan geliyor. İnşallah yeri ve zamanı doğru değildir. Tabii önce playofa kalalim inşallah.

SametYılmaz55

Final maçında passolig geçerli olacak mi ? O konuda bilgisi olan var mi ?

celebi

SametYılmaz55

İnşallah abi :) Maç izlemeyi özledim valla :)

celebi

Shane_Falco

Umarim o maçı hafta içi ve saat 5'de oynatmak gibi bir aptallık etmezler.

orucreis

Bu gerizekalı tüpçüden beklerim.Maçın saati de yerinide böyle yaparlarsa küfür yağmuruna boğarım bunları.en mantıklısı ankara veya zorda kalınırsa eskişehir gerisi saçmalığın ağ babası olur

Ellibeş Numara

Seçimden bir gün öncesine yani cumartesiye koysana final maçını tüpçü.! Yapacağınız işin içine edeyim.

yilmazselcuk55

19 Mayıs 2015, 19:01:45 #1001 Son düzenlenme: 19 Mayıs 2015, 19:04:55 yilmazselcuk55
PTT 1. Lig Play-Off Programı belirlendi
Play-Off Finali'nin oynanacağı stadyum belli oldu.
Play-Off Yarı Final birinci maçları 28 Mayıs Perşembe, ikinci maçları ise 1 Haziran Pazartesi günü oynanacak. PTT 1. Lig Play-Off Finali 5 Haziran Cuma günü İstanbul'da Başakşehir Fatih Terim Stadyumu'nda yapılacak ve Spor Toto Süper Lig'e yükselen üçüncü kulüp belirlenecek.

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=287&ftxtID=22997

Tufan

bildiğim kadarıyla o stada tek ulaşım şekli metro ile milleti birbirine kırdıracaklar. Cuma günü İkitelli istoç Mahmutbey gişelerin en yoğun olacağı saatte oraya maç vermek neyin kafası. Bildiğim kadarıyla 17-18bin kişilik o stat bir numarası da yok madem o kapasitede stada vereceksin ver Ankara 19 Mayıs'a Eskişehir'e bilmem nereye millet yalandan yere İstanbul çilesi çekmesin.
Kime ne yazıyoruz ki TÜPÇÜ daa >:( >:(

55ertan

Finale çıkdıkda yerini tartışıyoruz  8)

jean