Teknik Direktör Taner Taşkın

Başlatan Sadece Samsunspor, 21 Haziran 2018, 12:34:54

« önceki - sonraki »

ngonge

Seninle zor bir de ne gerek var, seneye zaten takımda kalma şansın yok.

Taner Hocayı değerlendirirken hep bu ligde yaptırdığı şampiyonluklar konuşuldu, halbuki TFF 1.ligde performansları baya baya kötü.

brigand

Seneye yükselirsek takımda kalma ihtimalini sıfır olarak görüyorum. Şuan gerçekten boşluk doldurma görevini yerine getiriyor.
Hoca göreve devam ettiği sürece, devre arası transferlerinin de ekstra etkilerini göreceğimizi düşünmüyorum. Çünkü bu lig seviyesinde getireceğimiz futbolcuların, mevcut oyuncularımızdan pek bir artısı olmayacaktır.

cembaba

Taner Hoca'nın artık hiçbir mazereti yok.
Bu takım ya çıkacak ya çıkacak!
Özellikle rakiplerin birbirleriyle oynadığı ilk üç haftada liderliği alıp, bir daha bırakmamamız gerekiyor.
Her şey tamamken beni korkutan sensin hoca.
Saçma sapan maç sonu açıklamalarına inşallah son verirsin.
Rakibe saygı duy ki saygı göresin.

55.hakan

Daha ilk maçtan bir takımın ayarıyla bu kadar oynanır mı? Bu kadar emeği hayali boşa mı çıkarmaya çalışıyorsun. Bu belayı kim getirdi başımıza kim önerdi çok merak ediyorum...

ata55

Çok kötü bir teknik direktörsün. Bu takım ligi nasıl bitirirse bitirsin hep öyle kalacaksın

bayfa55

İstifa et. Etmezsen adam değilsin.

Lusage

Allah rızası için bu dengesizi getirmeyin Samsun'a. Yalçın hoca boşta iste. Zaman kaybetmeden kovun şunu.

Raqua55

Yine formundasin hoca ikinci yari sifir degisiklik. Mac 3-1

ata55

cembaba

Artık istifa et git başımızdan yeter be yeter!!!

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

55_OrHaN_55

Taner Bey lütfen git, bizi daha fazla üzme.

AhmetDenizci

İsmet Taşdemir hoca da boşta. İnşallah hoca değişikliği en kısa sürede yapılır.

Shane_Falco

Yalçın Koşukavak hem şuan için hemde gelecek vizyonumuz için en doğru isimdir.

Taner kesinlikle istifa etmeyecektir. O ayrı konu...

55_OrHaN_55

Yönetim bu konuda gereken neyse yapmalı. Dere geçerken at değiştirilmez doğru ama dere atı da heybesindekileri de sürükleyip götürüyor. Yazık değil mi bunca emeğe?

eprianu

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın "Bugün için gerçekten çok üzgünüm. Takımda mücadele hırsı vardı ama bugün buraya gelirken Diyarbakır'ın fizik şartları vardı ve çocukların üzerinde bir korku vardı. Bunu dağıtmaya çalıştık."

Biz de evimizde oturmuş kazanırız diye maç izliyoruz. Biz zaten kaybetmeye gitmişiz.