samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Alıntı yapılan: edmontdante - 14 Mart 2011, 10:28:39
Maç berabere bitti.60 artı 5 oynadık berabereydi ona göre.Sonra ekstaradan 10 dakika daha oynayalım dedik.Normal süre ne ise odur.

;D ;D ;D ;D ;D ;D

ya papazlık böyle bişy işte Helal oslun Engin abi  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

edmontdante

Bu uzatma işine hep karşı olmuşumdur.Bütün gücünü koyuyorsun sahaya ondan sonra bir on dakika daha oynayalım diyruz zaten güç yok bir de konsantrasyon kaybı oluyor hiç bir anlamı olmuyor açıkçası.En azından benim için durum böyle.

maraton

Alıntı yapılan: edmontdante - 14 Mart 2011, 11:09:52
Bu uzatma işine hep karşı olmuşumdur.Bütün gücünü koyuyorsun sahaya ondan sonra bir on dakika daha oynayalım diyruz zaten güç yok bir de konsantrasyon kaybı oluyor hiç bir anlamı olmuyor açıkçası.En azından benim için durum böyle.

hiç valla ne güzel altmış dakika zılgıt yemeden dayanmıştım, maçı uzattınız zılgıtı biz yedik..  :'(

mehmet yılmaz

AlıntıKamuoyuna Duyurulur

Maratonton'un dün ve bugün yazdığı ve maçta yediği zılgıtları anlattığı sitemkar yazılarında, bahsettiği kişinin bendeniz olduğu ile ilgili bir intiba uyanmış olup, tarafıma "niçin başkanımıza bağırı, çağırıyorsun?" şeklinde özetlenebilecek tepkiler almış bulunmaktayım. Anlaşılacağı üzere maratonton'a bağıran kişi yılların tecrübesi Edmontdante abi olduğu gibi, ikili arasında bu uzun yıllar öncesine dayanan bir gelenek halini almıştır.

Benim maç içinde maratonton'a bağırmak gibi bir durum olamaz çünkü ona gülmekten bağırmaya fırsat bulamam
ehehehehehe...  :P 8)

babasamsunlu

Yok artık ...
Bu savaş sebebi olur Samsuni..Demedi deme ...  :-* :-*

maraton

öncelikle site üyelerinin samsuni denilen şer odağına karşı beni korumaları beni duygulandırdığı kadar suni samsunlu açılımlı samsuniyi dehşet ve korkuya sürüklemiş ve iş bu duygular ile yukarıdaki mizaha sığınan ama gerçekleri söyleyen yazıyı kaleme almıştır.. samsuni bana bağıramaz aslında engin sever hariç bugüne kadar bi askerde çavuşumdan bi de rahmetli babamdan zılgıt yedim dördüncü yoktur binerim ümüğüne..

engin sever abimizdir,elinde büyümüşüzdür, büyürken çok dondurmasını yemiş çok parasını alın terimle kazanmışızdır, ta oradan bana kıldır kendisi, ama yirmi yıldır alışık olduğumuz zılgıtlarına bir yenisini eklemekten ibaret bir geceden sonra bizi burgere götürüp kırılan kalbimizi onaracak kadar da sevdiğimiz bir abimizdir  ;)
yaşı kemale erdiğinden ,şeker ve tansiyon sorunu ile birlikte yapılan fiziksel aktivite sonrası hararetinin çıkması vaka-ı adiyedir, engin abimizdir sayar da söver de yeterki sonradan bizi burger kinge götürsün  :-*

mehmet yılmaz

Ben, Engin abi sadece sana değil bizim takıma hatta maçı seyreden arkadaşlar da komple bağırdı diye duydum; yanılıyor olamam! :)  :P

maraton

bi de sayın samsuni sen açta bi tarafına gül diye cevap ver diyen site üyelerinin isteklerine karşın sizin seviyenize inmeyen tavrım site yöneticisinden takdir ve övgü almıştır..
adımız çıkmış dokuza inmez sekize, ya arkadaş ben baştan beri zaten top görsem karakola götürüyorum, bunu da her yer de diyorum, ama son dönemlerde büyük futbolcu geçinen zatı aliniz dahil berbat performans gösteriyor, takıma bi olmulu katkısı yok ama zılgıtı yine biz yiyoz, vurun kavaklıya, samsuni topu kaptırsın zılgıtı erdem yesin, engin severin tanımadığı takım arkadaşı kötü oynasın ama şimdi yeni uşak kalbi kırılır e ama top kaptırdı birine de bağırmak lazım e erdem var nasılsa hadiiiiiiiii erdem zılgıt yesin, kavaklılar uyumayın ezilen ve sömürülen bu kavaklı kardeşinize sahip çıkın  :-X

millwall

engin abiyle futbol oynamak cok zevkli: )

Engin Gianpaolo Sever : ))(

##kdc##

engin abi haftaya yine gelse de maça bi de bana bagırsaa  :P

maraton

bazı kardeşlerim yanlış anlamış engin abi beni henüz burgere götürmüş değildir ancak kendisi açılır açılmaz götürür diye umudum sürmektedir.. sonra borcun ifasına yol açan ifadelere mahal vermeyelim, burger açılmadı bende hala engin abiden bir burger yiyemedim.. kamuoyuna saygı ile duyurulur..  :P

maraton

Alıntı yapılan: Cüneyt - 14 Mart 2011, 22:55:41
engin abi haftaya yine gelse de maça bi de bana bagırsaa  :P

birader onun için kırk fırın ekmek yemen lazım, senin benim yerimde mi gözün var, engin sever ortamda ben yoksam da beni bekler sadece bana bağırır,japonya depreminden sonra yediğim zılgıt hala kulaklarımda  1dk!!!

##kdc##

;D :D yok başkanım, sade bi burger da gözüm kalmıştı :P yoksa yerinde haşaaa

spooks

Liste ne zaman başlayacak

millwall

burger king ne zaman açılıyor ?
: )