Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

samsunsporulan

koltuk olmasada süreklilik halinde kereme küfürden ceza yicez

babasamsunlu

bu şu dakka itibariyle borsaya bildirilen bi haberdi paylaşayım dedim.içeriğini inan bilmiyorum.buk adar para verdiklerine göre  yayın yapabilirler belki..

supernatural_55

bu maçı 2-1 alırız gibime geliyo inşallah alırız da skor önemli değil.gördüğüm kadarıya mersin takımı iyi ama son vuruşlarda çok kötüler bize karşı da bu kötü vuruşların devamını diliyorum:)bekle bizi ordu..

samsunsporulan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 01 Eylül 2009, 13:06:50
bu şu dakka itibariyle borsaya bildirilen bi haberdi paylaşayım dedim.içeriğini inan bilmiyorum.buk adar para verdiklerine göre  yayın yapabilirler belki..

inşallah yaparlar

özkan

celebi

2500 kişi arasında oluruz gibime geliyor. orduluların maçta destkeçi olmaları gerekir mi. bence vafa anlamıda eskişehir maçı için gerekir. belkide iki takım arasındaki bazı husumetlerde giderilebilir.

fanli03

OrduFenLiseli SAMSUNSPORLULAR yine iş başında o stadın eylülünü mayısa çevirmeyen samsunsporlu değildir:):)

Turuncu

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 01 Eylül 2009, 13:49:56
bu maçı 2-1 alırız gibime geliyo inşallah alırız da skor önemli değil.gördüğüm kadarıya mersin takımı iyi ama son vuruşlarda çok kötüler bize karşı da bu kötü vuruşların devamını diliyorum:)bekle bizi ordu..
inşallah alıcaz bu maçı...

berusa55

Şimdilik maç yeri verilen cezaya göre Türkiye Futbol Federasyon tarafından Ordu olarak belirlenmiş. Ama kulüp "itiraz dosyaımızı yolladık" demişti. İnşallah doğrudur Tahkim'e başvurulduğu. Yönetim itiraz dosyamızı yolladık der ama bir bakmışız ki aslında itiraz yok  >:(

özkan

bizimkiler hatta demişlerdir saracoglunda oynayalım boylelıkle bende stada gırebılmış olurum demişde olabilir büyük başkan TOM(aç)  >:(

berusa55

AlıntıMersin maçı Ordu'da

Sezonun açılış maçında oynanan Kardemir Karabükspor karşılaşmasının son dakikalarında taraftarların sahaya fırlattıkları koltuklar nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından bir maç saha kapatma cezasına çarptırılan Samsunspor'un hafta sonu oynayacağı Mersin İdman Yurdu karşılaşmasının yeri de büyük ölçüde netleşti. PFDK'nın kararını bozmak adına tahkime itiraz dilekçesi veren Samsunspor'un, kararın devamlılığı durumunda Mersin maçını Ordu 19 Eylül Stadı'na aldırmak için çalıştığı öğrenildi.

Kaynak

Yönetim cezaya itiraz etmeyi ihmal etmemiş Allah'tan. Umarız Tahkim Kurulu yanlıştan döner ve maçımızı evimizde oynarız. Olmadı Pazar günü Ordu'dayız.

SmSnLee

Maçın 16.00 da olması iyi olmuş.Zira maç 20.30 da olsaydı iftar açma sorunuyla karşılaşılabilirdi.Ben sanmıyorum ki Samsundan maça 3000 kişi gitsin.Büyük ihtimal taraftar gruplarına otobüs verirler ki o bile şüpheli.Başta adam gibi yönetim olsa pazar günü saat 12 de meydandan otobüsleri kaldırırdı.İnşallah yönetim beni utandırırda otobüsleri kaldırır.Aksi takdirde 1000 kişiye talimiz.

beşnumara

Alıntı yapılan: SmSnLee - 01 Eylül 2009, 18:14:57
Maçın 16.00 da olması iyi olmuş.Zira maç 20.30 da olsaydı iftar açma sorunuyla karşılaşılabilirdi.Ben sanmıyorum ki Samsundan maça 3000 kişi gitsin.Büyük ihtimal taraftar gruplarına otobüs verirler ki o bile şüpheli.Başta adam gibi yönetim olsa pazar günü saat 12 de meydandan otobüsleri kaldırırdı.İnşallah yönetim beni utandırırda otobüsleri kaldırır.Aksi takdirde 1000 kişiye talimiz.
belediye başkanı yusuf ziya değil de adana büyükşehir belediye başkanı olsaydı yemin ediyorum sınırsız otobüs verirdi.2 sene önce konyaadaki güngören maçı için sınırsız otobüs verdi.adanadaki otobüsler bitti 33 plakalı mersinden otobüsler getirtmişti. işte aradaki fark.ve bedavaydı gidiş geliş

radikal-fma

arkadaşlar ladikten orduya maça gitcek olan varmı benle haberleşsin         05464736257