Bank Asya 1.Lig 3.Hafta > Samsunspor'umuz - Mersin İdmanyurdu

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2009, 23:09:16

« önceki - sonraki »

özkan

öncelikle taraftar oalrak öğrenmeliyiz ki bu takım içerde puan alırsa ancak bişeyler yapar bunuda taraftarımızla ancak yapar o yüzden her iç saha maçında sil baştan demeliyiz ve öyle gitmeliyiz maça isterse 5 deplasmandada sıfır cekelim ama dönüşteki iç macda bunu unutmalıyız..inanıyorumki yine iç saha performansı en yuksek 3 klupten biri biz olacagız..şu lige bakınca kim parlıyoki trubunde samsunsporlular kadar?

carvalho

Bizim kuşak bilir. 1982-83 ligin son maçında deplasmanda MIY'e son saniyelerde tartışmalı bir golle yenilerek 1.lige veda etmiştik. MIY kazanmasına rağmen kendisi de düşmüştü.

Köprünün altından çooooook sular aksa bile rövanş rövanştır. İstanbul'dan maça geliyorum hafta sonu için; ancak maçın Samsun'da oynanma ihtimalinin zayıf olduğunu öğreniyorum sizlerden. Çok üzüldüm buna.

CriminaL

zor bir maç olacağı kesin.mersinde işler kötü gidiyor.bu maça 3 puan için çıkacaklar en kötü beraberlik düşünecekler..bizim dikkatli ve sakin oynamamız şart.1 tane atarsak zaten mersin kabak çiçeği gibi açılır devamı gelir..inşallah 3 puanı alan taraf biz oluruz.
iddiacılar üst oynasın  8)

beşnumara

Alıntı yapılan: iak5529 - 31 Ağustos 2009, 02:52:05
sen samsuna gel stadda bekle biz geleceğiz beşnumaracağım tamam canım..
o kadar da saf değilim inanç :D öküz daha ölmedi onun için cezamız nerdeyse beraber çekecezz :P

celebi

mersin maçı nerede olursa olsun almak zorundalar bu maçı >:(

kaptan 55

King Of The North

Ertuğrul Sağlam

Okan
(Cengiz

Adem,     Kenan,    Can Özgür,   Orhan
(Turgay), (Hakkı),    (İsmail),     (Serkan)

Turgut,     Murat,    Ömür,        Oktay
(Tanju),   (Sefa),  (Kerim),      (Sercan)

Giorge,    Volkan
(Hakan), (Burhan)

Takımımıza yeni katılan veya katılacak olan Futbolcuları tam tanımamamıza rağmen şöyle ilk bakışta iyi bir takıma sahibiz, bu kadro bizi süper lige çıkarabilir düşüncesindeyim

Ve bu kadroya yeni katılacak tahminim üç Futbolcu daha olacak + Caner Çolak, Hakan Koçarslan, Hüseyin Canbaz, Oğuzhan Azgar, Atalay Demirbağ, gibi genç oyuncularda var yani nerden bakarsan 28-30 Kişilik bir kadromuz olacak yani bol alternatifli bir kadroya sahibiz Kulüp'ün içinde bulundu maddi imkansızlıkları düşünürsek çok iyi bit takımımız olduğu kesin Artık iş elimizdeki oyuncular içinde en iyisi ile sahaya çıkıp bizimde desteğimizle Sper Lig'e çıkacağız inşallah....

jean

bu maci kesinlikle almaliyiz yoksa alacagimiz ilk galibiyet bayagi bir gecikecek

Kais

yeni transferler takıma iyi yönde katkı yaparlarsa zaten iyi olan kadroyla bu sene play-off a kalırız.ama ben geçen seneki korkuları yaşıyacağımızı hiç düşünmüyorum.

ali ihsan

Bu maçı almamız şart oldu.Olası puan kaybı takımın üzerindeki baskıyı artıracaktır.karabük maçındaki mücadele olursa kazanırız ...

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 31 Ağustos 2009, 22:06:37
Bu maçı almamız şart oldu.Olası puan kaybı takımın üzerindeki baskıyı artıracaktır.karabük maçındaki mücadele olursa kazanırız ...

katılıyorum abi

mehmet yılmaz

AlıntıSamsunspor Mersin İdman Yurdu   

69-70                 1-0   0-0
70-71       1-0   0-2
71-72       0-1   0-0
72-73       1-0   1-3
73-74       1-0   0-1
76-77       0-0   0-0
77-78       0-0   0-1
79-80       2-0   0-1
82-83       2-0   0-1
92-93       2-0   1-2    

Toplam: 20 maç 7 G 8 M 5 B A 12 Y 12
Samsunda 10 Maç 7 G 1 M 2 B A 10 Y 1
Mersinde 10 maç 0 G 3 B 7 M A 2 Y 11

www.samsunspor.biz

Mazimizde aynı şimdiki takım gibi; içeride kurt dışarıda kuzu. İnşallah ev sahibi göründüğümüzün hakkını veririz.

kaptan 55

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ağustos 2009, 23:38:11
Mazimizde aynı şimdiki takım gibi; içeride kurt dışarıda kuzu. İnşallah ev sahibi göründüğümüzün hakkını veririz.

desene mehmedim tantuni yemeyeli çok uzun zaman olmuş

**KaR6**

şu 82-83 teki maç 0-1 yerine 0-0 bitseydi şu anda bambaşka bir hayat yaşıyor olabilirdim.. :)