İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

bayfa55

tribünlerin bu hafta tıklım tıklım olması gerekiyor. Taraftarımız üzerine düşeni fazlasıyla yapmalı

Shane_Falco

18 Mayıs 2015, 09:41:04 #976 Son düzenlenme: 18 Mayıs 2015, 09:45:05 Shane_Falco
Alıntı yapılan: slazenger - 18 Mayıs 2015, 09:04:25
antalya yenilir alanya berabere kalır samsun ve urfa yenerse 4 lü averaj  :P ...bide bööle düşünün :D

O zamanda urfa play-off dışı kaliyor :) biz yine ilk 6'dayiz  :)

s_uzunkaya

benim favori sonuçlarım; antalya yenilsin alanya berabere kalsın urfa puan kaybetsin biz yenelim :) 3 lü averajda alanyayla biz eşleşiyoruz  8)

desperate1

Eğer play off a girebilirsek ilk rakibimizin Antalya veya Alanya olmasını isterim.Geçeriz gibi geliyor.Finalde zaten gününde olan kazanır.

ngonge

Rakibimiz de son hafta belli olacak.  Muhtemelen Antalya ya da ADS olacak, sanırım Alanya'nın olması en zor ihtimal.

SametYılmaz55

Ads yarı finalde gelsin,finalde Alanya gelsin.Kalpar'in takimiyla ikili eşleşmede işimiz zor olur.Finalde ayağa pas yapalım her türlü yeneriz Alanya'yi

Sol Açık

Sadece Play-Off için değil, düşme meselesinde de işler çok karışık. Manisa'nın bile halen şansı var!
Puanlar:
Denizli 33, Buca 32, Manisa 30.
Maçlar:
Samsunspor-Denizli, Osmanlı-Buca, Manisa-Giresun.

Denizli ile Buca'nın ikili averajı eşit, normal averajda Denizli iyi. Denizli'nin Manisa'dan ikili averajı fazla. Manisa'nın da Buca'dan fazla. Eğer Denizli'yi yenersek, Buca Osmanlı'dan 1 puan alırsa ve Manisa Giresun'u yenerse; 3'lü averajda Manisa kümede kalıyor!!!

Buna karşın, Buca kaybederse, her durumda Denizli kümede kalıyor!

Herşeyin mümkün olduğu bir son hafta. Aynı anda pek çok final var, ama en zoru bizim maç. Her 2 takım için de final.

King Of The North

samsunum

Kalan takimlari az çok tahmin ettigimizde Kayseri yada konyada oynatirlar

beşnumara

Final için ankara veya kayseri uygun. Konyayı vereceklerini zannetmiyorum.
Bu arada final için istanbul Başakşehir stadı gibi saçma bir dedikodu var. Biz Playofa kalırsak inşallah doğru değildir.

muzaffer4

Konyayı antalyaya yakın olduğu icin dusunmuyorum.
Yine istanbul olabilir.

cakir55

final konyada oynanır bence

isa55

Tufan

Final tarihi belli mi hazırlanmak lazım şimdiden.
İstanbul olmaz umarım alakası yok hiç bir şehrin orayla.

beşnumara

Benim aldığım dedikodu şu şekilde: 5 haziran Cuma istanbul Başakşehir stadı.
Stadı da tarihi de yanlış. Eğer doğru olursa tabi. Tarihin 5 haziran olmasının nedeni belli. 7 haziranda seçim var.