Samsunspor'umuzun 3 Puanı Silindi

Başlatan 55.hakan, 21 Nisan 2015, 16:50:47

« önceki - sonraki »

amisos5506

urfad
Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Nisan 2015, 21:46:11
Yönetimi kutluyorum açıklamadan dolayı. Başkan Erkurt Tutu perşembe veya Cuma günü geniş bir basın açıklaması yapacakmis.
Bizim cezamiz kesindi bu davadan dolayı ama yönetim davayı cas'a taşıyarak zaman kazanma çabasındaydi. Cas reddetse bile bu sezonu çıkaracak ve ceza sonra gelecekti ama tff beklemedi. Suat Kılıç olsa bunu yapamazlardı. Ayrıca bazı kulüp başkanları bizim bu davamizi bildiği için tffye gereğin yapılması için baskı yapmış bekleme diye. Kimler korktu bizden acaba?
urfadır

Duško Milinković

TFF başkanının inşallah adanademir süperlige çıkar dediği doğrumu? Fatih terimin adanalı olmasıyla ilgisi konuşuluyor.

amisos5506

arkadaşlar ads çıkarılacak bu anlaşıldı.play ofta kim çıkarılacak onu merak ediyorum.antalya Osmanlı ve urfa rakibimiz olur alanya yı geçersek bu takımları nasıl geçeceğiz.siyasi güçleri belli.antalya nın da stadı bitti.urfa da stratejik akp nin oy beklediği bir il.samsun u zaten garanti görürler.Allah yardımcımız olsun.

SametYılmaz55

Bu daha başlangıç Tff için.Gokcekspor ve Ads maçlarında tiyatronun geri kalanini izleyeceğiz.Her türlü pisliği yapacaklar.Öncelikle Manisa maçında herkesin dikkatli olması lazım.En ufak bir küfür de dahi saha kapatma cezası vermek için ugrasacaklardir,aynı şekilde saha içinde de kart sınırında olan oyuncuların dikkatli olması gerekir.Şu 3 haftayı kazasız atlatırsak o zaman korksunlar bizden

Kodalak

hafta sonu antepteydim maç için, ordaki bir esnaf sizin 3 puanınız silinecek demişti,bende zor bu sene dedim ama...

kamuri

sen on dort on bes senedır futbolcunun parasını yatırma kı bu klubun o meblağı yatıracak gucu her zaman olmustur konusulan rakam ortada oyle mılyon euro ya da mılyon dolar verılmeyecektı kı ben ofosuya. sımdı ofosu bu klupten ayrılalı yaklasık on bes sene olmuş bu on bes sene ıcınde kımler baskanlık yapmış mazharından sezgınıne fuatından hakkısına emın karına kımler baskanlık yaptıysa benım gozumde asıl suclu bunlardır belkı de bu olay klubun hangi zihniyetle yonetıldığını bı kere daha gosterdı bıze olayın federasyon boyutuyla ılgılı bı seyler yazım adam zaten bıze kıl gecen sene yaptıkları ortada sen nıye onun elıne boyle buyuk bı koz verıyosun kı  ıstese cok rahat erteleyebılırdı bu puan sılmeyı ama dedım ya onun elıne boyle buyuk bı kozu vermeyecektık ne oldu ılk fırsatta gıttı uc puan ben ofosunun parasını yatırmayıp bu klubun paralarını dobılere bıtık adnanlara yedırenler pal lazarı bılmem kaç mılyon euroya basanlar akakılerı bahıaları transfer edenler hepınız suclusunuz hepınız bıze bu utancı yasattınız olsun bız samsunsporluyuz kalkmasını da bılırız

fanatik samsunsporlu

Mahkeme kararı ne oldu ses cikmadi

Ahmeti

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 22 Nisan 2015, 13:38:21
Mahkeme kararı ne oldu ses cikmadi

Gazete mahkeme saatinin 9:30'da olduğunu yazıyordu bu saate çoktan bitmiş olması lazım sonuç ne çıktı bende çok merak ediyorum.

5trawberry

Divan başkanlığı açıklama yapmış.

AlıntıSamsunspor ne zaman bir başarı yakalasa, başına beklenmedik olayların gelmesi hem üzücü, hem de düşündürücüdür.

Play-Off'un hemen hemen garantilenip ilk iki hesapları yapmaya başladığımız sırada,karşı karşıya kalınan bu durum tüm Samsunspor Camiasında şok yaratmıştır.

Samsunspor eski yönetimlerinin parasını veremediği yabancı oyuncuların FİFA' ya yaptıkları şikâyetler sonrası, Ben Ofosu ile ilgili ceza kesinleşmiş ve TFF tarafından eski yönetim zamanında Samsunspor Kulübü'ne tebliğ edilmiştir.

Bu cezaya gerekli itirazların zamanında yapılmaması ve ödemede hatalar yapılması sonucu kesinleşen üç puan silme olayına,Erkut Tutu Başkanlığında göreve gelen yeni Samsunspor Yönetim Kurulu anında müdahale ederek kesinleşmiş parayı ödemesine rağmen, ödeme gününün aşılmış olması nedeniyle ceza kaldırılmamıştır.

Bunun üzerine Ben Ofosu dosyasına FİFA' da itiraz ederek CAS'da yeniden görüşülmesini sağlayan Sayın Erkut Tutu Başkanlığında ki Samsunspor Yönetim Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonuna da'  ceza uygulamasını erteletmişti.

Tam da bu dosyanın görüşüleceği CAS'da ki duruşmadan bir gün önce Türkiye Futbol Federasyonu'nun cezayı uygulamaya koyarak Play-Off sıralamasının çok kritik bir noktaya geldiği sırada üç puanımızı silmesi, gerçekten üzüntü vericidir.

Eğer, bu kararın şu anda uygulanmasının arkasında bilmediğimiz, örneğin FİFA'da gelen bir baskı veya uygulanmaması halinde çok daha büyük cezaların gelecek olması gibi gerekçeler yok ise, bu cezanın şu anda uygulamaya konmasının gerçekten kabul edilebilir yanı yoktur.

Bunu bu kent insanlarının, sporseverlerinin ve de Samsun'u yöneten siyasi irade ileTBBM' de temsil eden siyasetçilerinin içine sindirmesi de imkânsızdır.

Bu faturanın mutlaka bedelini ödeyecek sorumluları olmalıdır. Bu kişiler, Samsunspor Yönetimi tarafından hiçbir ön yargı ve koruma duygusallığına kapılmadan, Samsun Kamuoyuna açıklanmalıdır.

22. 04. 2015 günü CAS'da yapılacak duruşmanın sonuçlanmasından sonra Samsunspor Yönetim Kurulu ile görüşülecek ve gelişmelere göre Samsunspor Divan Başkanlık Kurulu olarak yapılması gerekenler konusu değerlendirilerek alınacak kararlar,Samsunspor Divan Başkanlığı kararı olarak Samsun Kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Şu anda önemli olan, bu şansız uygulamamanın hiçbir şekilde oyuncularımızı, teknik ekibimizi ve de cefakâr taraftarlarımızı olumsuz yönde etkilememesidir.

Önümüzde, kendi sahamızda oynayacağımız çok önemli iki maç vardır. Kaybedilmiş bir şey yoktur. Biz Divan Kurulu olarak alınacak bu iki maçla yeniden ilk altıda ki yerimizi alacağımıza inanıyoruz.

Ayrıca bu olayın, sporcularımızı ve teknik ekibimiziçok daha fazla hırslandıracağına inanıyoruz.

Siz Samsunspor sevdalılarının da her türlü gerekçeyi bir yana itip, stadı hınca hınç doldurarak vereceği o bilinen muhteşem desteği ile her iki maçı da alarak, hiçbir şeyin bizi Süper Lig yolundan alıkoyamayacağını tüm Türkiye'ye göstereceğimize olan inancımız, tamdır.

Samsunspor, canlar ödeyerek onuru ile Türkiye'nin simgesi olmuş bir takımdır. Şimdi bunu bir kez daha kanıtlama zamanıdır.

Asalım bayraklarımızı, statları dolduralım ve inandığımız yolda yürüyelim.

Bırakalım, idari sorunları Samsunspor Yönetim Kurulu takip etsin. Onların da bunu başaracağı ve takipçisi olacağına olan inancımızı sürdürelim. Saygılarımızla..22. 04. 2015

SAMSUNSPOR DİVAN BAŞKANLIK KURULU

eprianu

22 Nisan 2015, 16:23:15 #54 Son düzenlenme: 22 Nisan 2015, 16:26:30 eprianu
Bizim geçen sene en büyük başarımız siyasi ve maddi gücü olan Ankaraspor'u yenmemi ve elememizdi . Bizim için büyük başarı bazıları için de büyük şok ve sürprizdi.

Anlaşılan bu sene bu sürprize yer vermek istemiyorlar.  Olay gayet açık ve net. Ilk hedef artık Play-off'a kalmak olmalı. Işimiz çok zor.

55.hakan

M.Bank ve bu adamı başımıza musallat eden takımın 3 puanından sorumludur.İlk tepki M.Bank denen adama verilmelidir.Takımın 3 puanı senin yatırmadığın para yüzünden gitti.Şu dakikadan itibaren bu adamın şehri terk etmesi gerekir.Zaten bize her türlü zulmü yapmaya hazır Tff nin eline koz verdiniz.Adamlar Cas sonucunu da beklemediler.Son görev de belki de en önemlisi yine bize düşüyor.Bu olayı sürekli gündemde tutmak takımın hakkını aramak yine bize düşüyor.Bu arada Çağatay Kılıç suçu şehre atmış.Sahip çıkılmıyor diye.Sen doğru dürüst yönetseydin sorunu atlatmıştık bu süreci.

SametYılmaz55

Samsun halkı bunları seçerek sahipsiz bıraktı Samsunspor'u.bakan bey doğru tespitte bulunmuş esasında

beşnumara

Bakan işte sadece bakıyor.

samsun 55

SON DAKİKA..!!!
Samsunspor yönetiminin büyük çabası...
Samsunspor un TFF tarafından 3 puanının silinmesinin ardından bu gün için CAS a giden başkanımız Erkut TUTU, Rüştü ARAPOĞLU ve Coşkun ZEREN den biraz olsun yüreklere su serpecek haber geldi. Bu gün ki görüşmenin oldukça olumlu geçtiği söylenirken, yeniden gözden geçirilip 24 Mayısa kadar sonuçlanacağı CAS tarafından Samsunspor yönetimine bildirildi

faceden bi haber

GurbetciFanatik

24 Mayis a kadar olan oluyor zaten.
Cok gec bir Tarih.