Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

Lusage

Şu takımın bu hale gelmesinin, sahada patates gibi ezilmesinin kahramanları arasında sende varsın hocam. Hiç öyle laf aralarında eksiklik meksiklik ayağı yapma..
Ayrıca bu kadronun olmayacağını bildiğine de adım gibi eminim...

alperen_55

Ertuğrul hoca hiç oynamadığı ligde şu an.ama bu lig 2.lig değil,Kendisine ve takımımıza Dokunması gerekli.maalesef,takımın en formsuzlarından biri Ertuğrul hocadır.profesyonel yönetilen kulüpte Bu kadar sakatlık ve covit19 işin ciddiyetini kavrayamadığızın göstergesidir.

cembaba

Hocaya gelene kadar yapılan transferleri eleştiririm ben. Kadro mühendisliği patladı.

Lusage

Veli daha yeni kovidden çıktı neden ilk 11'de?
Kerem Can'ın yerine oynarken mabadından soluyan Erkam neden ilk 11?

Stoperdeki iki isimde problemli iken oynadığı her maçta iyi futbol sergileyen Yameogo neden yedek?

Sezon başından beri kadroda düşünmediğin Ferhat, özel yetenek kartı mı açtıda ilk 11'de?

Gyasi hazır değilse neden Eskişehir maçında ilk 11 çıkarttın. Yok hazırsa bu maç neden yedek?

Korona sakatlık vs tamamda hemşerim sen daha hak edene hak ettiği formayı vermezsen her maç birisini bir yerlerde denersen nasıl bu takım hazır olacakta ideal 11 oluşacak?

Son olarak bu mudur sizin kadro mühendisliğiniz?

Lusage

Alıntı yapılan: Lusage - 24 Ekim 2020, 19:06:33Veli daha yeni kovidden çıktı neden ilk 11'de?
Kerem Can'ın yerine oynarken mabadından soluyan Erkam neden ilk 11?

Stoperdeki iki isimde problemli iken oynadığı her maçta iyi futbol sergileyen Yameogo neden yedek?

Sezon başından beri kadroda düşünmediğin Ferhat, özel yetenek kartı mı açtıda ilk 11'de?

Gyasi hazır değilse neden Eskişehir maçında ilk 11 çıkarttın. Yok hazırsa bu maç neden yedek?

Korona sakatlık vs tamamda hemşerim sen daha hak edene hak ettiği formayı vermezsen her maç birisini bir yerlerde denersen nasıl bu takım hazır olacakta ideal 11 oluşacak?

Son olarak bu mudur sizin kadro mühendisliğiniz?

Erkam ilk yarı yakıyordu takımı. Umarım görmüşsündür hocam..
Ferhat bu maçla birlikte sinyali verdi. Umarım almışsındır hocam..

Sol Açık

Biraz da zorunluluktan, 7 maçta kaleci hariç 24 oyuncuyu sahaya sürdü hoca. Bence herkese şans veriyor ve bu açıdan kimse "adil değil" diyemez.

Neredeyse alt lig kadromuzla bence hiç de fena gitmiyoruz...

brigand

Ferhat tercihinde ve oyun yapısında öz eleştiri yapabildiği için hakkını teslim etmek gerek hocanın. Her ne kadar sezon başı yanlışlar olsa da bunu görüp düzeltme çabasında olması kayda değer diye düşünüyorum. Bu sorunları atlatıp, oturmuş bir 11'imiz olduğunda inşallah daha da iyi bir oyun göreceğiz sahada.

jean

Daha iyisi kimi getirecegiz sanki sayili hocalardan biri turkiyede sahip cikalim insaallah uzun yillar bizi calistirsin

ask55

Hoca çok formsuz başladı.
Yanlış 11'ler ve oyuna yanlış müdahaleler yaptı çoğu maçta.
Bu sezon gördüğüm tek artımız "Takım" olabilmemiz.
Hocanın en büyük katkısı bu oldu ve bu da çok önemli tabii ki.
Kadronun kurulmasında alınan oyuncularda direk söz sahibi olduysa bundan sonra daha az fikri alınmalı diye düşünüyorum.
Gyasi ve Plumain net söylüyorum çöptür.
Boli ve Tomane iyi transferler.Yameogo tam da vizyonumuza uyan bir transfer.
Diğer yerli transferler de oldukça zayıflar.
Hocamızın otoritesi en önemli kozumuz.Bu takımı devre arasına kadar zirveye yakın tutabilirse sezon sonu özlediğimiz şampiyonluğu alabiliriz.

_SoN_

Bu maçta 75. dakikadan sonra, oyunun bizim sahaya yığılmasını, gölün bağıra bağıra gelmesini ve buna müdahale edememiş olmamızı nasıl değerlendirecek çok merak ediyorum .

maço

Bence hatalarından ders çıkaracaktır.

Golü attıktan sonra rakip üstümüze gelmeye başladı ve her atakta Volkan Şen ile buluştu topları. Buna çare olarak belki de Yameogo ve ya Ercan'ı, Volkan'ı kilitlemek adına oyuna sokabilirdi.

Yine de oynatmaya çalıştığı oyun yapısını oyuncu kalitesiyle arttırabilirsek başarılı olacağını düşünüyorum.

Lusage

Hiç öyle süslü cümleler kurma.
Yaptırdığın transferlerle,
Çıkardığın 11'le,
Yaptığın oyuncu değişiklikleriyle sınıfta kaldın..

Seninle ilgili fikirlerimi 1 sene önce söylemiştim. Hala değişmedi...

Alıntı yapılan: Lusage - 13 Kasım 2019, 07:58:40Gözümde 5 paralık değeri yok.

binikalamadım

Hocam ben senin yerinde olsaydım Muğlaspor maçına bugüne kadar hiç ilk 18 e bile girememiş geçlerle çıkardım...

Kaya

Takıntılarının esiri olma.

Bir şeyler yapmaya çalışanları hiç oynatmayıp ya da sürekli oyundan alıp , hiçbir şey yapmayıp sürekli hata içerisinde olanlarla devam ediyorsun. Yazık ediyorsun...

eprianu

Son maç nedeniyle sosyal medyada Ertuğrul Hoca'ya ağır eleştiriler var. Eleştirilerin çoğu haklı, bunu kabul ediyorum. Ancak ben Ertuğrul Hoca'da ısrar edilmesi ve bu sezon başarısız olsak bile yola devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu camiada başarılı olmak çok zor. Maddi sıkıntı yok, beklenti yüksek. Daha Süper Lig'e çıkmadan Avrupa hayali kuran bir taraftarımız var. En ufak bir olumsuzluk veya mağlubiyette büyük çoğunluk takımı yerde yere vurmaya başlıyor. Koskoca şehirde Hakkı Yeşilyurt gibi birkaç isim dışında iyi teknik analiz yapan isim yok. Yani eleştiriler bir yapıcı değil.

Yukarıda da dediğim gibi camiada beklentinin yüksek olması takımın başındaki teknik direktörü zor durumda bırakıyor. Misal, Taner Taşkın. Bir daha bu takımın başına gelmesini asla istemem ama adam Tuzlaspor'u zirveye oynatıyor. Bizim camiada bu baskı altında iş yapacak hocanın, iyi bir krediye sahip olması gerekiyor. Ertuğrul Hoca gibi. Yoksa iki üç maçta istifa sesleri yükselmeye başlıyor.

Özetle biraz sabredelim. Ertuğrul Hoca giderse boşluğu dolduracak adam bulmakta zorlanırız.