TFF 1.LİG 2020-2021 22. HAFTA | İstanbulspor 0-1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 14 Şubat 2021, 22:25:50

« önceki - sonraki »

ata55

TFF 1. Lig | İstanbulspor - SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 20 Şubat 2021 - Cmts
Stat: Esenyurt Necmi Kadıoğlu
Saat: 19.00
Yayın: TRT Spor - Bein Sports

Geçen yılki Manisa FK maçı gibi olur. Bas da gel Samsunspor'um...

jean

Ne yapip edip yenilmemeliyiz eger yenersek vede umraniye maci tekrar olurda o macida alirsak insaallah buyuk bir adim atmis olacagiz

eprianu

Ertuğrul Hoca kritik maçlarda takımı iyi hazırlıyor. Hocanın takımı iyi hazırlayacağını ve kazanacağımızı düşünüyorum.

twitter

yılın en önemli maçı olabilir. yenersek muhtemelen basa bas gideriz geçen sene manisa'da olduğu gibi

cembaba

Çok kritik müsabaka. Alttakiler ile arayı açma ve özgüven açısından çok önemli maç. Ertuğrul hocam takımı bu tür maçlarda psikolojik olarak iyi hazırlıyor görüşüne katılıyorum. Allah'ın izniyle yenmek zorundayız.

maço

Yenildikleri son iki maçı da izledim. Mağlubiyeti haketmediler. Giresun gibi değiller.
Şuanda ligin en iyi oynayan takımı hala.

Bireysel olarak değil takım olarak gerçekten iyiler.

Olur da kazanırsak herkes gibi malum ilk iki için büyük avantaj sağlayacağız.
Ancak Keçiören, Tuzla , Altınordu gibi deplasmanlarımızın içeride Ads , Giresun , Bursa maçlarımızın da olduğunu unutmayalım.

Alalım şu maçı be 

_SoN_

Hıncımız dahil, hiçbir eksiğimiz yok Allaha şükür, fazla abartmaya, gözümüzde büyütmeye gerek yok, doğru ilk 11 ile çıkıp ŞAMPİYON gibi oynarsak kazanıp geliriz.

Ekrem

Alırsak önümüzde kimse duramaz, takımında inancı perçinlenir

Elyesa

erhan nadir oynamasa aliriz beyler :-) buyuk ihtimalde oynamazlar artik

Furkan

Senaryo geçen seneki Manisa FK maçı ile neredeyse aynı. O zaman da bizim maç öncesi son maçlarda rakip puan kaybetmeye başlamıştı yanlış hatırlamıyorsam 2 puan önde çıkmıştık maça ve Manisadan 5 puan farkla dönmüştük. İnşallah İstanbuldan da 6 puan farkla döneceğiz, dönmeliyiz de. Artık onlar bizden çok daha fazla baskıyla çıkacaklar maça. Maç başında ilk 15 dk iyi ve sert mücadeleyle karşılayıp gazlarını alırsak sonrasında farkla bile dönmemiz muhtemel.

Düzenleme: puan farkı 5 olacak kazanırsak diye yazmışım, eksik yazmışım fark 6 :)

55__Gurbet__55

Geçen seneyle kıyaslamak pek uygun olmaz çünkü Manisa FK hariç bizi zorlayabilecek bir takım yoktu. Bu maçı kazansak bile Eskişehir'den sonra 5 tane bizi zorlayabilecek takımla oynayacağız. 3 puan bize büyük avantaj sağlar ama bu ligin affetmeyeceği rehavete kapılmadan aynı ciddiyetle devam oynamak gerekir.

Furkan

Geçen sene  ile kıyaslamak neden pek uygun olmaz? Ben zaten maç öncesi durumu ve Manisa-İstalbul kıyaslaması yaptım. Manisa da bizi zorlayacak ekip olarak görünüyordu İstanbul da. Maç öncesi puan durumu, ortam ve şartlar da neredeyse aynı. Sonrasında kalan maçlar ile ilgili herhangi bir yorumda bulunmadım. Kaldı ki geçen sene Manisa maçından sonra kolay rakiplere rağmen rehavete kapılmadık. Herkesi yenerek devam ettik muhtemelen öyle de ligi bitirecektik pandemi nedeniyle lig olduğu haliyle tescil edildi.

_Jack Daniels_

Ertuğrul hoca geride sağlam dur hızlı ataklarla gol kovala mantalitesiyle çıkacaktır maça. Boli, Yalçın ve Djedje kilit isimler olur takım adına. Gelen pozisyonu gol yapma ihtimali daha fazla olan Coureur olmalı en uçta Nadir yerine.

evolution55

hocanın kafasında önce durdur sonra vur taktiği olacaktır. yenemiyorsan yenilme, aradaki puan farkını koru. tabii bizim gönlümüzden geçen ilk maçı unutturacak olan galibiyet

Sol Açık

Arkadaşlar çok net; sezonun final maçlarından birisine çıkıyoruz. Fazla iddialı bir yorum olacak ama kazanırsak %75 süper ligdeyiz.

Doğrudan 2 takım çıkıyor! Giresun epey avantajlı. Altay geri düştü. Altınordu, Tuzla ve Keçiörengücü'nü iyi takımlar olarak görsem de rakip olarak görmüyorum. ADS ile 5 puan fark var ve Samsun'a gelecekler. Yenersek hem 8 puan, hem de ikili averajı alacağız. Kalan maç sayısı ve takımımızın gücü düşünüldüğünde, bu ADS ile hesabımızın bitmesi anlamına gelir. Yani ADS de "uzak" bir rakip artık.

Geriye tek "yakın" rakip olarak İstanbul kalıyor. Gerçekten iyi bir takımları var. Biraz şanslı olsalar, son 2 maçtaki kayıplarını yaşamayabilirlerdi. Ondan önceki 6 maçı kazandılar ve son kayıpları 3-0'dan son 20 dakikada Bursa'dan 3 gol yemeleri. İlk yarıda bizi net oyun ve skorla 3-0 yendiler. Özetle, ikili averaj onlarda, puan farkı sadece 3 ve hem kalite hem de takım uyumu açısından iyi bir takımları var. Bu hafta 1 puan bile iyi sonuç, ama yenersek üst lige çıkmak anlamında çok önemli bir adım atmış oluruz.

İstanbul kaybederse krize girer, kazanırsa iddiasını yeniler.

Bizde ise durum farklı. Kazanırsak, bu maç "sezonun maçı" olacak. Kaybedersek de sorun yok, "lig daha yeni başladı" diyeceğiz...
Hiç uzatmayalım, Cumartesi günü "evimize döneceğimizi" dosta düşmana duyuralım!