PTT 1. LİG 25. HAFTA | K.Erciyesspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 03 Mart 2013, 18:30:55

« önceki - sonraki »

lato

Besim Durmuş 1 puan için gider babayı alır döner malesef. Göztepe Erciyes maçı ölçü sayılmaz çünkü o sahanın patates tarlasından farkı yok. Erciyes de bizim gibi ayağa top yapan hatta çok iyi yapan bir takım. Hoca korkak oynatmazsa 1 puanı rahat alırız

yilmazselcuk55

seyf55

galibiyet şart  kartal yenerse biz berabere kalırsak puanlarımız esitlenio eger yenilirsek durum vahim olur

samuray

ne bi puanı üç puan diyorum başka sansımız yok mutlak telafi edeceğimiz bi maç olarak bakıyorum yeter artık ikinci deplasman galibiyetimiz neden olmasın ya inşallah besim hoca yanlı yapmassa

radikal-fma

5trawberry

Ntvspor'da Devrim Çetin, Samsunsporumuzun kazanbileceğini, kadro kalitemizin çok iyi olduğunu söyledi. Ben de öyle düşünüyorum Erciyes  , Göztepe maçında kötü futbol ortaya koydu. Erciyes seyircisi de baskı yapmaz rahat ortamda bir müsabaka olursa, galip gelebiliriz.

maviay55

erciyes bizim için deplasman olmayacaktır. kadir hasın zemini de sağlam zeminlerden bizlerde orada olacağız Allahın izniyle Göztepenin yapamadığını biz yapabiliriz. maç günü de güzel bi hava olursa 3 puan olmaması için bi neden yok  :)

celebi

ne hikmetse bu maçı alacakmışız ve takımımız bizi şaşırtacakmış gibi bir his var içimde

mehmet yılmaz

06 Mart 2013, 13:00:28 #38 Son düzenlenme: 06 Mart 2013, 13:10:34 samsuni
Erciyes deplasmanında oynadığımız 5 maçın sadece 1'ini kaybetmişiz.

2-2, 0-2, 0-0, 5-1, 2-0

Ayrıca son 7 maçımızı da kaybetmemişiz.

2-1, 0-0, 5-1, 1-1, 2-0, 0-0, 1-1

Ben hayli umutluyum bu maçtan. Kazanabilecek güçteyiz.

burakbas

Jnr.Serkan

King Of The North

Ankara'dan Kayseri deplasmanına otobüs organizasyonu. Yeterli sayıya ulaşıldığında mutlaka gidilecektir. Gidiş-dönüş ücreti en fazla 10-TL olacaktır, bizimle gelmeyi düşünenler facebook (başkentli Samsunsporlular) grubumuza ismini yazdırsın...

berusa55

Kayseri Erciyes Maçını Uğurlu Yönetecek

Samsunspor'un hafta sonu deplasmanda oynayacağı Kayseri Erciyesspor maçının hakem ve gözlemci kadrosu açıklandı.

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

Ptt 1. Ligin 25. haftasında 10 Mart Pazar günü saat 13.00'de oynanacak Kayseri Erciyesspor - Samsunspor mücadelesinin hakem ve gözlemci listeleri açıklandı. Buna göre mücadeleyi Ankara bölgesinden Yaşar Kemal Uğurlu yönetirken, yardımcılıklarını ise Nihat Samuk ve Hakan Eygü yapacak. Yiğit Peşin mücadelede 4. hakem olarak görev alırken, İsmet Cengiz ise müsabakanın gözlemcisi olarak görev yapacak.

KARTAL MAÇINI YÖNETMİŞTİ

Yaşar Kemal Uğurlu Samsunspor'un bu sezon deplasmanda oynadığı ve 2 - 2 berabere sonuçlanan Kartalspor maçını da yönetmişti.

Kaynak

ramcQ_55