PTT 1. LİG 25. HAFTA | K.Erciyesspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 03 Mart 2013, 18:30:55

« önceki - sonraki »

55.hakan

Maçımız trt spor da.Uzun bir web tv eziyetinden sonra iyi gelecek.

babasamsunlu

samsun 55

3 MAÇIMIZ ÜST ÜSTE CANLI YAYINLANACAK.

10.03.2013Pazar:Kayseri Erciyesspor-SAMSUNSPOR

18.03.2013 Pazartesi:SAMSUNSPOR-Adana

24.03.2013 Pazar :Karşıyaka-SAMSUNSPOR

samuray

hele şükür ya trt web slayt gösterisinden gına gelmişti tv den canlı izleyecez nihayet maça gelince 24 hafta geçti deplasmanda aldığımız tek bir galibiyet var şimdiye kadar e artık kayseri maçı ikincisi olsun içime öyle doğuyor sanki inşallah kazanacağız

burakbas

Göztepe-Erciyes maçını izliyorum. Erciyes iyi oynamıyor. Böyle oynarlarsa yeneriz.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: burakbas - 04 Mart 2013, 22:16:16
Göztepe-Erciyes maçını izliyorum. Erciyes iyi oynamıyor. Böyle oynarlarsa yeneriz.

ama böyle oynarlarsa göztepe de yener erciyes'i :)
çok acayip goller kaçırıyor göztepe.

5trawberry

Göztepe'de Halil çok kaçırdı ama, geleceği sağlam bir oyuncu.

ata55

inanıyorum, oradan üç puanla doneceğiz. bizim için saldır samsunum..

burakbas

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Mart 2013, 22:19:13
ama böyle oynarlarsa göztepe de yener erciyes'i :)
çok acayip goller kaçırıyor göztepe.

Yenemez, yenemedi... Çünkü bir Samsunspor değil...

mehmet yılmaz

Öyleyse darısı başımıza diyelim, sonuca biz gidelim.

Jnr.Serkan

Sivas cumhuriyet üniversitesinden 1 otobüs geliyoruz.Çorbanın peşindeyiz  :deli:

senol

Sonrasında ise Besim Hoca böylesi kritik ve hayati karşılaşmada Fatih Şen'i çıkarıp yerine genç yetenek Kemal Bayraktar'ı alırken; gözlerime inanamadım.
Bu hareket bana göre genç ve geleceği olan bir futbolcuyu tek kelime ile kaynayan bir kazana atmaktan farksızdı.
Böyle gençler elbette oynasın ama bu stresli ortamda asla değil.
Bu hatalı tercih, böylesi bir futbolcuyu kazanmak değil aksine yok etmek anlamına da gelir
ercüment gül.samsun haber gazetesi

bu hocayı anlamak mümkün değil.çok farklı düşünceleri var,hocayı ben çözemedim.
Ayrıca hocanın Kere inadı devam ediyor.Hoca Kere'ye takmış durumda.Bence defans hatalarının çözümü Kere'de saklı.
Erciyeste Gohou var, ver onu Kereye adım attırmasın.bizim hoca onu tutması için kemal bayraktarı görevlendirebilir.her şeye hazırlıklı olun.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: 5trawberry - 04 Mart 2013, 22:20:22
Göztepe'de Halil çok kaçırdı ama, geleceği sağlam bir oyuncu.

Valla hiç akıllılık etmedi pozisyonlarda. 3'ünde de çaprazdan girdi kaleye doğru bir fake yapıp topu düzeltse onunla gelen oyuncu pazara gidecek kale öylece önünde kalacaktı. Halil sağolsun 3 puandan etti Göztepe'yi :)

Özcan İNAN

Artık kimi nasıl veya ne zaman yeneceğimizi bile tahmin edemiyor olmamıza ragmen liderliğe oynayan takımlara karşı şansımız biraz var gibi sanki umarım rize macındaki gibi herkesi yanıltıp 3 puan ile evimize döneriz...

s_uzunkaya

güven maçımız, ha bu maç, ha o maç, ha şu maç derken geldik lider le deplasmanda kapışmaya. "ahanda bu maç" olsun kendimize güvenin geleceği ve her takımın karşımızda tedirginlik duyduracağı maç. lideri yenerek, inanılmaz işlerin olduğu bu ligde en inanılmaz olayı gerçekleştirip üst üste 10 galibiyeti çakalım da  :oyun: ... o maç bu maçççççç  al_sana al_sana