17. Hafta ADS - Samsunspor'umuz

Başlatan SSKLA, 16 Aralık 2012, 16:46:44

« önceki - sonraki »

seyf55

bizde yumurta kapıya dayanmadan aklımız başımıza gelmiyor göztepe maçından sonra ha bugün ha yarın yencez sabır şansızlık derken geldiğimiz noktaya bakın taraftar baskı kursun bu ne ya tınlamıyorlar sahadakiler çok yüz verdik tepkimizi zamanında verelim iş işten geçtikten sonra değil

ercan0655

Bırakın ben çıkacağım :oyun: maçlara hiç olmazsa oynarken keyf alırım arada bana sektirirsiniz yerde sürünüyor kondisyonu yok tekniği yok nereden geldi bu güreşçi bozuntusu g......tünü kaldıramıyor dersiniz ama hiç olmazsa ben keyf alırım şimdi sinir oluyorum. :deli:

cany

bi ilk yarı bitseydi de kurulsaydık hayırlısıyla. 2.yarı belki ligde kalacak bi kadro kurulur

Forvetim

kazanacağımıza dair bir umudum yok açıkçası, beraberlik çok iyi şu durumda

feticalik

Maçın sonucu ne olursa olsun yine Sadece  samsunspor_x çok bişey beklemiyorum onlardan. Çıksınlar oynasınlar.
YENİLİRİZ..
Kafana göre bile diyemiyorum Samsunsporum..

samuray

eğer devre arası transfer yapamıyacak pozisyondaysak çıkın a2 le oynayın gençlerimize şans verin zira düşeeceksekte onları kazanalım hiç değilse şerefimizle düşeriz  :kafa: :kafa:

King1965

2+2  4 arkadaslar bu macı bızım kazanacagımızı 1 kısı bıle dusunmesın gorun bakın yenılecegız

SametYılmaz55

oyuncuların keyfine kaldık :( umudumu kaybettim bugün ki maçtan sonra :(

isa55

Umudum yok. Beraberlik galibiyetle eşdeğer neredeyse.

Jnr.Serkan

Artık bizi şaşırtın.Bir defa olsun bizi mutlu edin.Nasipse adanaya gideceğim.Sana kızmak ne haddime Samsunsporum

ngonge

Deplasmanda takım daha iyi oynuyor ama oyuncular moral olarak çökmüş durumda, şu şartlarda hala belirli isimlerde ısrar etmemek gerek.

GurbetciFanatik

iyi günümüze denk gelirse 1 Puani aliriz.

furkan5534

maç gunu baslar arkadaslar gene kazanacagız yenecegız skor fılan vermeler baslar.. malesef gercekcı olalım durum cok kotu  :( :( :(

mimar55

Televizyon verecek maci sanirim bence bu topcular nasil olsa dustuk modunda olduklari icin tvnin verdigi maclarda kosarlar bundan sonra ben galip gelirsek sasirmam ama umutlanmamda bu topcular sadece kendini dusunuyor ulan bu topculara inat 1000 kisi deplasman yapacaksin adanaya macin basindan sonuna susmadan destekleyeceksin takimi ama valla anlamaz ki topcu bozuntulari ne yapmak istedigimizi...

samsunsporlu1994

Kendimizi kandırmayalım. Bu mevcut kadroya hiç transfer yapılmasın devre arası 1 ay kamp yapsınlar yine bundan iyisi olmaz. Bu adamların kapasitesi bu. Bu takıma gerekli bütçe bulunur transfer yapılacaksa en az 4-5 banko oynayacak oyuncu alınması lazım. Özellikle de Süper Lig deneyimi olan tecrübeli oyuncuların transfer edilmesi lazım. Hakan Bayraktar gibi... Transfer tahtasının kapanması gibi şeylerde gündemde. Eğer transfer yapamayacaksakta şu an ki mevcut oyuncuların yerine A2 takımıyla oynayalım,en azından koşan mücadele eden bir futbolcu grubu izleriz.