PTT 1. LİG 9. HAFTA | Adanaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan King1965, 24 Ekim 2012, 21:01:29

« önceki - sonraki »

Stoper

Hasret kaldık 3 puana. Güldürün yüzümüzü.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: beşnumara - 27 Ekim 2012, 21:21:06
Adem sarı akşam idmanda yoktu ahmet arı vardı kafilede. adem sarı neden yoktu bilen var mı belki yazılmıştır görmemiş olabilirim.
adem sarıyı  dün çiftlikte ustam dönerin karşısında yeni açılan yerde gördüm.morali yoktu.18 e girememiş demekki

burakbas

Bu cocuklar bu hafta emeklerinin karsiligini alacaklar. 3 puan bizim olacak!

kuzey55

Adana'da Tuna ve Merthan yok.bu bizim için avantaj.

BigBadMama5552

Galibiyete hasret kaldık resmen, inşallah bu akşam 3 puan bizim olacak...

ahmetsefa55

28 Ekim 2012, 14:50:14 #50 Son düzenlenme: 28 Ekim 2012, 14:56:36 muhalif
takım mı heyecan vermiyo başka bişe mi çözemedim ama sayfa sayısı maç günü 4  ???

bayram sebebiyle girmedi herhalde kimse siteye  :evet:

edit : mesaj sayısına gel  :) 6155

dostluk kardeşlik barış ve son nefeste bile İ.T.O.Ş  :-*

cgr

kalptenþimþek

kamuri

MAÇI İŞTE İZLEYECEM TRT WEB VERİYO DA MAÇI YENECEZ RAHAT OLUN

lato

Herşeyi açıklıyor

Samsunspor Başkanı Emin Kar, gündemi bir hayli meşgul eden temlikler konusundan, takımın ligdeki durumuna kadar Adanaspor maçı dönüşü önemil açıklamalarda bulunacak. Başkan Kar, "Kimsenin aklında soru işareti kalmayacak" dedi

Samsunspor Başkanı Emin Kar, Adanaspor maçında takıma destek olmak için bu kente gitti. Yarın bir toplantı yaparak gündemdeki konulara açıklık getirmesi beklenen Kar'ın bu toplantısı da maça gittiği için salı veya çarşamba gününe kaydı. Başkan Emin Kar, düzenleyeceği bu toplantıda gündemi bir hayli meşgul eden temlikler, takımın ligdeki durumu, gelirler ve giderler konusunda önemli açıklamalar yapması bekleniyor. Başkan Kar, "Kimsenin aklında soru işareti bırakmayacağım. Tüm konulara açıklık getireceğim" diye konuştu.

Başkan Adana'da
Kırmızı- Beyazlılarda Başkan Emir Kar, takımı Adana'da da yalnız bırakmadı. Özel aracıyla Adana'ya giden Başkan Kar, bugünkü maçta tribündeki yerini alacak.
http://www.habergazetesi.com.tr/guncel/5774/herseyi-acikliyor/

Sioux

Termeliler ve Mekansızlar gitmişler galiba. Takım yalnız kalmasın, iyi olmuş.

samsunsporlu1994

Bu deplasmandan çok çekiniyorum. Adanaspor oturmuş kadrosuyla ligde hedefi olan takımlardan biri. Beraberlik çıkabilir bu maçtan ama inşallah kazanırız.

Sioux

mbillayı durdurmamız gerekiyor. maalesef basit goller yiyoruz. ama atıyoruz da. 2-1 kazanacağız Allahın izniyle.

lato

Bence Erhan hocayı durdurmak lazım üç puan için en büyük engel o bu maçta ne sürprizler bekliyor bizi merak ediyorum. inşallah ideal kadroyu bozmaz ve oyunu iyi okuyabilir :P

ismail

defansta kere, ileridede iki musa gününde olursa olur bu iş..diğer oyuncuların patlama yapacağını düşünmüyorum bu maçta