PTT 1. LİG 9. HAFTA | Adanaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan King1965, 24 Ekim 2012, 21:01:29

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: jurista - 28 Ekim 2012, 22:42:16
3.golden sonra elimdeki bardakla beraber elimi masaya vurdum 4 dikiş attırdım gittim canım bu kadar acımadı ya ,İçim yanıyor içim !!!
çok geçmiş olsun..

beşnumara

maç 2-1 musa sinan golü kaçırdığı halde adanalılar birbirlerini yemeye başlamış birbirlerini vuranlar var teknik direktörlerind sallıyorlar başkanlarına sallıyorlar futbolcularına sövüyorlar ama biz 3-2 mağlup ediyoruz çıkarken bize sövdürüyonuz ayıp bee hayatımız mahvoluyor sizin gibiler sayesinde.taraftar ne yapsın abi emin abinin iyi bir reçete çıkarması lazım turgayı nerdeyse 10 numara oynatıyorduk biz ne oynadığımızın farkındamıyız acaba?

lucarelli

Alıntı yapılan: jurista - 28 Ekim 2012, 22:42:16
Şu takımın santraforu olsam utancımdan sokağa çıkamam ... Kere denen adam her hafta gol atıyor lokman gol atıyor bu embesil adamlar pozisyona giremiyor ...
Yazık günah değil mi bize ya ?
3.golden sonra elimdeki bardakla beraber elimi masaya vurdum 4 dikiş attırdım gittim canım bu kadar acımadı ya ,İçim yanıyor içim !!!

Geçmiş olsun

lato

Sigarayı bıraktım ama kanser olmaktan yine de kurtulamam gibi bu kadar beceriksizlik ancak abdestsiz gezen adamda olur be kardeşim. Hocası kalecisi forveti ortasahası takımın herşeyi vasat kendimizi kandırmaya gerek yok. İnsan gol atmamak için bu kadar çaba sarfedebilirdi. Tamam hocada iş yok maçı okuyamıyor ama oyuncu değiştirse de ne olacak ki gördük işte girenleri. Hakan Arslan Ahmer Arı ikisinin de pek bir numarasını göremedim. Soner desen ayaklı bomba nerde patlayacağı belli değil yediği golleri bende yerim para vermeyin kalede dururum. Hoca vasat ama yerine gelene de çok şans tanımıyorum çünkü gerçekten topçularımız aşırı beceriksiz. Ah ulan paranın gözü kör olsun sağlam bir kaleci santrafor oyun kurucumuz olsa tadından yenmezdi. Canın sağolsun Samsunspor'um sana harcayamadığımız paraları hastane köşelerinde kanser tedavisine harcarız heralde :kafa:

cembaba

lato

@jurista
geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşirsin.
Ayrıca Musa Sinan'ın 2 3 ay önce çıkan dergide röportajından hatırlıyorum maç içinde başka şeyleri kafama çok takıtığım oluyor oyundan çabuk kopuyorum konsantrasyonum düşük felan demişti. Bu benim aklımda kalmış Erhan hoca sen bu adamın hocasısın bu futbolcuların çoğu senin referansınla geldi adam en kötü özelliği olarak röportajında vermiş bunu ya boş kaleye atamadı oyundan bildiğin koptu neden bu adam daha erken alınmaz oyundan kulüben zayıf olabilir ama daha konsantre bir topçu da mı yoktu oyuna sokacak?

GurbetciFanatik

Yakinda yeni Kanun cikacaka Mahkemelerde
Türk ceza kanunlarinin bane verdi yetgiyede dayanarak size tam 12 tane Samsunspor macini izleme cezasini veriyorum deseler hic sasirmayin.

KI-ZA-MI-YO-RUM bu Takima cünkü bu kadar az maddi yardimla ancak böyle armutlar alinir 2x2=4

jurista

herkese çok teşekkür ederim ,aslında çok önemli bir şey değil bu hepimizin çektiği acı yanında ...
samsuni nin de dediği gibi emin başkanın futbol tecrübesi şu aşamada çok önemli , gerekli önlemler alınacaktır şüphesiz ...

beşnumara

Tamam ekonomik durumumuz kötü çıktığımız seneki gibi oyuncu kadrosu kuramadık ama uyarmak lazım abi artık birilerini.kadromuz geniş diyoruz yedekler mi hazır değil hoca mı bazı kendi adamlarını ısrarla oynatıyor ama artık taraftarı uzaklaştırmayın sogutmayın.bu sezon her şeye rağmen ahmet şahin gibi kalecimiz olsa konuştuğumuz çoğu şeyi konuşmaz hocanın yaptıklarını görmezden gelirdik.hoca tamam kalpar kadar değilsin ama kendi adamlarını oynatmayı bırak

lato

Bir de gerçekten bir takım 9 haftadır aynı hataları yapıyor ve ilerleme gösteremiyorsa burda hocanın kabahati çok büyük demektir. Ben anlattım anlamıyorlar diyorsan da kes anasını satayım takımdan 30 a yakın topçun var elinin altında hazır değillerse de oynat hazır olanları gördük zaten. Hocayı gönderelim demiyorum ama kendini bir an önce geliştirsin aşsın birşeyler yapsın otursun maçları tekrar tekrar izlesin yakında boş tribünlere oynamaya başlayacaz heralde herkesde isyan var çünkü

FaTiH_HaN

Aynı hata 1 kere yapılır 2 kere yapılır 3 kere yapılır ama her maç aynı senaryoyu izlemek artık kabak tadı verdi, kadromuz dar, şartlar mağlum tamamda sende eline verilen kadroyu en iyi şekilde kullanmak zorundasın Erhan Hoca. Çok seviyoruz seni Denizli maçında tribüne gelişin sırasında tüylerim diken diken oldu ama sende elindeki kadronun hakkını vereceksin, gol yedikten sonra değişiklik yapmakta nedir, maç 2-1 bizim lehimize çıkar Turgayı al Ahmeti top yapsın, çıkar Musa Aydını al İlyası koşsun takımı diri tutsun. Futbolun kurallarına karşı çıkmaya çalışıyorsun tuvalete girmeden önce elini yıkamaya benziyor yaptığın, 3. gol de faul ama çokta önemli değil yani, Lokmanın faulüde penaltıydı o işe bakarsak. Ben kadromuzun dar olduğu fikrinede katılmıyorum. İnşallah bu kötü gidiş bir son bulur. Aklıma geldikçe nefesim daralıyor son dk da verdiğimiz puanlarla süper ligi garantilemiştik  :(

fanatik

29 Ekim 2012, 01:11:19 #446 Son düzenlenme: 29 Ekim 2012, 01:15:00 fanatik
Arkadaşlar ben kadromuzun yetersiz oldugu fikrine asla katılmıyorum Ptt 1 Lig için bana göre çok iyi bir kadro kuruldu çıktıgımız sene alınan futbolcuları hangimiz tanıyoduk bir Kemal'i bir Adem'i Çanakkale Dardenel aldıgımız zaman bu oyuncuları hiç birimiz tanımıyoduk bu oyunculara mesafe katettiren özgüven aşılayan benim ve çogumuz begenmedigi Hüseyin Kalpar dır.Erhan Hoca elindeki kadroyu kullanmayı bilmiyor ve en başta takımı hazırlıyamıyor bir futbolcu 2 aydır nasıl hazır olmaz en başta bunu anlayamıyorum.Oyuncuyu hazırlamak hocanın görevidir.Eger oyuncu sahaya hazır çıkmıyosa sürekli pozisyon hatası yapıyosa hep aynı dakikalarda gol yiyosa bunda oyuncunun suçu degil hocanın suçu vardır ondan sonra her maç sonu çıkacaksın dalga geçer gibi çok iyi oynadıktık diyeceksin yazıktır günahtır hoca aynı şeyleri geçen sene petkoviçde yapmıyomuydu ortada oyun  denen birşey yokken her maç sonu takım çok iyi deyip duruyodu aynı şeyleri Erhan hoca yapıyo şimdi insanların gözü kör degil bu taraftar susuyo bir şey demiyosa bunun sebebi sadece yönetimdeki bu yürekli insanlar içindir ama artık o insanların emeklerinede yazık ediyosun.Erhan hoca artık çek git yeter sen bu işi yapamıyosun

binikalamadım

samsunsporlu1994

Adanaspor maçının kırılma anı Musa Sinan Yılmazer'in boş kaleye atamadığı pozisyondu. Musa Sinan boş kaleye atamıyorsa ben hocada bir sorun aramam. Hoca ne yapsın. Samsunspor'un şu an ki puan durumundaki yeri hepimizi çok üzüyor ama yapacak birşey yok. Bu sene bu takım ligi sıkıntı yaşamadan bitirirse çok büyük başarıdır. Benim kendi düşüncem bu sene bu takımdan fazla birşey beklemeyelim. Kulübün ekonomik durumu ortada. Yönetimin şehrin ileri gelenlerinden ne kadar destek aldıklarını bile bilmiyoruz istinalar dışında. Şu an yapabileceğimiz tek bir şey var ilk devre sonuna kadar minimum 17-18 puan toplamalıyız. Aksi takdirde sıkıntı yaşarız.
Bazı arkadaşlar maçın siniriyle hocaya kızıyorlar ama Musa Sinan golü atsa maçı almıştık. Adam boş kaleye atamıyorsa Erhan Hoca ne yapsın. Hocanın hataları yok demiyorum ama dün ki maçla ilgili hocaya yüklenmek ne kadar doğru bilemiyorum.

red_white

dün geceden uyku girmedi gözüme of ulann of ciğerimiz yanıyor be