STSL 2011-2012 / 33.hafta Beşiktaş - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 25 Mart 2012, 17:50:27

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Bursasporu cok is düsüyor.
Ertugrul yap bize bi kiyak göster ne kadar icinde Samsunspor sevgisi var.
Asila futbolcularini gerisini bize birak sen.

FaTiH_HaN

Bizim için değil avrupa için oynasınlar yensinler Antalyayı, Bursa çok iyi top oynuyor son haftalarda, tita ve jaba'dan gol atmasını bekleyen Antalya karşısında rahat bir galibiyet almalılar, alacaklarda, arada kalite farkı var bu Antalya bizden bile daha kötü kadro olarak. Ama esas soru biz bjk'yi yenebilecek miyiz? İşe bak ya bitti diyoruz ama her seferinde bir umutlanmamız için bir şeyler gelişiyor  :) bjk maçını oynarken hiç antalyada olmaması lazım kafaların, direk sahaya yansır, antalya gol attı gol yedi derken konsantrasyon kayabilir. Allah utandırmasın yine hesaplar, umutlar, olaylar olaylar  :)

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 25 Mart 2012, 23:55:28
Bursasporu cok is düsüyor.
Ertugrul yap bize bi kiyak göster ne kadar icinde Samsunspor sevgisi var.
Asila futbolcularini gerisini bize birak sen.

Abi iyi güzel söyliyorsun'da bursa antalya yi yenemezse Ertugrul Samsunspor'lu degil mi ? Bursa Antalya macinin Ertugrul'un samsunsporlugu la ne alakasi  var ?

kuzey55

ah ulan çok değil ilk yarı 1 maç daha alabilseydiniz :( :(

kamuri

ye gene allah aşkınıza şu konuyu ertuğrul sağlam muhabbetine getirmeyin burası bjk samsun maçı başlığı ona göre yazın  dusuncelerinizi butun hersey antalyasporun lehine gibi gözükse de inşallah bjkyi yenip antalyanın da puan kaybetmesiyle umutlarımızı son haftaya taşıyıp ligde kalacağız

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 26 Mart 2012, 00:22:07
Abi iyi güzel söyliyorsun'da bursa antalya yi yenemezse Ertugrul Samsunspor'lu degil mi ? Bursa Antalya macinin Ertugrul'un samsunsporlugu la ne alakasi  var ?

Yav neyapim heyecandan ne yazdigimi biliyormuym ben  ;D
Antalyanin yenilmesi icin elimden geleni yapmaya calsiyorum ama benmi elimde degil iste.
Bu Takim yine ümitlendirdi bizi. besik_tas koyariz zaten benim aklim Antalyada

Theofanis Gekas

antalya 0 çekecek büyük ihtimalde bizim 6 puan alma ihtimalimiz yok bence,hayırlısı olsun diyelim

samsunluerhan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 26 Mart 2012, 00:28:50
ah ulan çok değil ilk yarı 1 maç daha alabilseydiniz :( :(
mesela ANKARAGÜCÜ 2-2 KALDIK

furkan5534

Levent ÖCAL

Tam umutlar tükendi derken yeni bir umut ışığı yaktın Samsunspor'um, inşallah bu ışık inönüde de sönmezde sahamızda sivası gerçek Samsunspor'luların da desteğiyle yenip ligde kalırız.  :hnk:

babasamsunlu

umutlandırıp umutlandırıp utandırıyorsunuz.
alayınız topsunuz !!!

celebi

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 26 Mart 2012, 13:25:35
topsunuz derken  :)

bildiğin top işte.
inbe gibi puşt gibi bir şey ..
sizin yaşadığınız şehirde oldukça bol sayıda var bunlardan  sayın çelebi de souza.. :)

GurbetciFanatik

2 defa ümitlendik bosa cikti
bu simdi 3 oldu
ama bu olaya artik CEKIRGE giriyor
ne demisler
Cekirge 1 ümitlenir 2 ümitlenir 3 de ümidi cikar  ;D

ümit mümit hikaye koyacagiz inönüde koyacagiz ben 39 puani garanti olarak görüyorum.
Kulagimiz öteki maclarda olsun bu maci düsünmeyin.

lucarelli

Alıntı yapılan: Ayberk - 25 Mart 2012, 23:42:18
beyler rahat olun akakiyle konuştum, son 2 maç çok önemli dedim 6 puan alıp ligde kalacağız inanıyorum dedim. O da "inanmak zorundayız, eğer inanmayacaksak niye oynuyoruz" dedi :D

işimiz akakiye kaldıysa vay halimize  :D