STSL 2011-2012 / 33.hafta Beşiktaş - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 25 Mart 2012, 17:50:27

« önceki - sonraki »

CurvaSs

tribündergi topiği hızlı başladı!

allahım utandırma, çakalım şunlara 1-2 tane ve kazanalım.

emre__ss

Alıntı yapılan: brigand - 25 Mart 2012, 22:09:23
Maç 1 Nisan Pazar Saat:15:00 ' de.

fakat federasyonun sitesinde belli değil kesin tarih ve saat  :o

engin55

Hesap kitap işi bitti. Biz 2 maçı alacaz Antalya 2 maçı kaybetcek o kadar. Ligde kalacaz. Zor gibi gözükse de imkansız değil

Ollivanders

Turuncu

25 Mart 2012, 22:53:32 #34 Son düzenlenme: 25 Mart 2012, 22:59:49 Turuncu
O gün ygs var inşallah hayırlısıyla geçerim sınavı. Maça gelince boluspor bjkyi yendi topcular inanırsa neden olmasın .

mehmet yılmaz

**KaR6**

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 25 Mart 2012, 22:57:36
yenemezsek SBAS'ı feshederim..
bi daha da beşiktaşta oturmaz memlekete dönüş yapar.öyle de gururludur başkanım. >l<

Forvetim

canınızı dişinize takın alın bjk maçını, son hafta sivas maçını biz alırız merak etmeyin

CurvaSs

sbas olarak bi' action bekliyoruz, truva gibisinden. :) :D

cembaba

>l<  >l<  >l<

İşte Başkan dediğin, Reis dediğin, beyle olur beyle olur beyle olur. Önünde tek düğmeli ceketimi ilikliyorum başkanım.

Kaya

Ligin bizim açımızdan en önemli maçı geldi çattı..Antalya bana göre %90 iki de sıfır yapacak.Normal şartlarda Bursa ve Fener'den puan alma şansları yok.Bizim ise Beşiktaş maçımız final maçı..Neden Sivas değil derseniz son maça zaten Sivas'ın ilk 4 şansının kalacağına inanmıyorum.Biz Beşiktaş ile oynarken onlarda Belediye engeline takılacaklardır.

Yani işin kısası biz bu maçı alırsak kimilerinin Samsun'un işi mucizlere kaldı lafını yediririz.İnönüye akıyoruuuuzzzzzz...

europe_55

Bende  antalya_spor 'un bu 2 mactan puan alacagina inanmiyorum.
Eger biz bu maci alirsak, ki alacagiz Allah'in izniyle,  sivas_spor macini da kazaniriz.

Yüzümüzü kara cikartmayin, bu maci KAZANIN !!!!!

emre__ss

Bilet olayı nasıl olacak maç günü gişeden mi alınacak?

Ayberk

beyler rahat olun akakiyle konuştum, son 2 maç çok önemli dedim 6 puan alıp ligde kalacağız inanıyorum dedim. O da "inanmak zorundayız, eğer inanmayacaksak niye oynuyoruz" dedi :D