STSL 2011-2012 / 29. Hafta Antalyaspor 0 - 2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan havzalı55, 25 Şubat 2012, 19:12:24

« önceki - sonraki »

Turuncu

Alıntı yapılan: CemBaba - 26 Şubat 2012, 18:33:49
twitter'da aykut öyle yazmış. Yarın Antalya'dayız yazmış. Yanlış da yazmış olabilir. Ona göre yazdım.
eğer o aykut bensem maç için cumartesi yazmıştım abi .

cembaba

Desiqner

cembaba

Turuncu

Serkan

Bu adamın twitter yazılarını okudum da ergenmi bu ?

cembaba

burakbas

boşuna milleti galeyana getiriyor böyle dengesizler. akla ve mantığa uymayan şeydi zaten.

isa55

Antalya bizim maça tam kadro çıkacak, cezalısı yok

jurista

Bizim için sezonun son maçı ...

Ya umutlarımızı devam ettireceğiz 5 hafta daha ,ya da artık kabulleneceğiz acı gerçeği.Mesur Hoca ile bir çıkış akaladığımız ,Gekasla daha etkili olduğumuz özellikle son haftalarda taraftarın inancı kırılsa da daha fazla destek olduğu bir süreç malesef son perdesine çıkıyor.

Benim hala umudum var şarkısını söylemek güzel ,güzel de o şarkıyı biz değil takım da söylese biz hep birlikte eşlik edeceğiz zaten.
Allah hayırlısını versin ...

kayacan

Maç saatinde Antalyada olacağım inşallah.Ancak maça gidip gitmeme konusunda çok kararsızım. Ne zaman böyle bir maça gitsem yenildik. Samsunspora bir zararım dokunacak diye korkuyorum. Cumartesi karar vereceğim...

Ayberk

erken gitsek nolur ki, stresten uzaklaşıp daha rahat kafayla hazırlanabilirler bile... ;)

havzalı55

Beyler bu forumda ilk kez söylüyorum; Bu maç bizim olacak İçimde garip bi his var bu maçı  2-0  alıp Daha bitmedi diye diğer takımlara korku salıcaz göreceksiniz 

Sonuna Kadar 55

Sonuna Kadar 55