STSL 2011-2012 / 29. Hafta Antalyaspor 0 - 2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan havzalı55, 25 Şubat 2012, 19:12:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bu sezon ilk defa kırmızı formayla çıktığımız bir maçı kazandık.
Gekas ilk defa deplasmanda gol attı.
Bu sezon ilk defa bir takımı iki maçta da mağlup etmeyi başardık.

twitter

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: twitter - 05 Mart 2012, 00:32:47
ankaragücü kırmızı forma  :)

Ben de zaten bakalım arkadaşlar fark edecek mi diye özellikle yanlış yazmıştım  :P :P
Evet, o maç da kırmızıymış  :-[

Burak

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Mart 2012, 00:18:19
Bu sezon ilk defa kırmızı formayla çıktığımız bir maçı kazandık.
Gekas ilk defa deplasmanda gol attı.
Bu sezon ilk defa bir takımı iki maçta da mağlup etmeyi başardık.

zaten öyle birşey oldu ki abi 20 puanı 4 takım 8 maçtan aldık geri kalan 9 puan geri kalan maçlardan kalanlardan enteresan oluyor bu sene herşey

gencler_birligi  4   ordu_spor  4 fener_bahce 4 antalya_spor 6 puan= 20

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Burak - 05 Mart 2012, 00:37:00
zaten öyle birşey oldu ki abi 20 puanı 4 takım 8 maçtan aldık geri kalan 9 puan geri kalan maçlardan kalanlardan enteresan oluyor bu sene herşey

gencler_birligi  4   ordu_spor  4 fener_bahce 4 antalya_spor 6 puan= 20

Ula nasıl muhasebecisin sen? :)
4+4+4+6= 18 eder :)

Az önce de ben kırmızı formayla ilk galibiyetti dedim. Sonra iyi kıvırdım, seni bekliyorum :)

Burak

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Mart 2012, 00:38:29

Az önce de ben kırmızı formayla ilk galibiyetti dedim. Sonra iyi kıvırdım, seni bekliyorum :)

doğru  :-[  şey 18 yazacaktım klavye şürçtü :)

lucarelli

o zaman bir 4 de  ankara_gucu 'nden eklersek 22 puanı 5 takımdan almış oluruz

SametYılmaz55

psikolojim düzeldi valla bu maçla birlikte :) benim için bütün terslikler maçtan sonra başladı ama.yanlış yola girdik 1 saate yakın yolu bulmaya çalıştık.arkadaşın acele etmesi yüzünden ani fren sonucu kafayı vurdum kenara kaşım açıldı üstüne birde evin anahtarını Murat abide unutmuşum :) kendi evime hırsız gibi girdim :D 1 tane kredi kartı,2 tanede hesap kartı kırdım :) en son öğrenci kimliğiyle açtım kapıyı.4 senedir ilk defa bir işe yaradı herhalde öğrenci kimliği :)

Sonuna Kadar 55

mardan gittiğim zaman 3 defa araba değiştirmek zorunda kaldı en son otos çektim.antalyasporlu arkadaş sağolsun 15 dk.maça girdim ilk defa böyle oldu.bir daha tövbe

lucarelli

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Mart 2012, 00:38:29

Bir muhasebeci arkadaşım var; "en iyi muhasebeci 2+2 sorusunun cevabı olarak siz kaç istersiniz diyendir." Der.  ;D ;D ;D ;D

AntZ

Mardan deplasmanına gelen, maçın başında sayıca bizden pek fazla olmayan Antalyaspor taraftarına "hoşgeldiniz" tezahüratı yapamadık, içimde kaldı  :( Çok ayıp oldu adamlara   :-X

Burası Akdeniz Burada da kral biziz  :holey:

Sonuna Kadar 55

AntZ

Alıntı yapılan: Sonuna Kadar 55 - 05 Mart 2012, 02:55:41
ya kardeş senle konuştukmu ANTZ

Evet konuştuk kardeşim.  ;) Ama İbrahim miydi İsmail miydi adın onu hatırlayamadım  :-[

doðan

Ya biraderler bi ara , trübünde SOsyete taraftar falan diye bağrılıyodu , kime bağırdılar ben anlamadım .... :o :hnk: