STSL 2011-2012 / 29. Hafta Antalyaspor 0 - 2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan havzalı55, 25 Şubat 2012, 19:12:24

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

seneler once duserken de yanındaydım.
bank asya da sürünürkende yanındaydım.
1 golle bank asya da kaldıgımız maçta da yanındaydım.
şampiyon olduğumuzda da yanındaydım.
Allah ızın verırse ölum kalım macında da yanında olacağım.

Son Nefeste Bile..

SametYılmaz55

uzun süre sonra maça gidecem.en son gittiğim maçı almıştık.bunu da alacağız inşallah.alamasan da canın sağ olsun Samsunspor'um....

mimar55

arkadaslar ben değişik bir yorum yapacam antalya 2. devre yediği gollerin yüzde 85ni sol kanadından gelişen ataklardan yemiş buda bizim sağ kanadımız demek bugun sahada bana göre tek mücadele veren adam ademdi aynı oyunu antalya macındada oynarsa tek başına maçı alır ama takım olarak 6 haftalık bir kampa girilmesi şart başka türlü olmaz ben bugun kızgınlıktan bitti yazdım pişmanım :'( çünkü oynamadı futbolcular akılları nerde neden bu kadar oyunun içine giremiyorlar baskı var üstlerinde diye düşünürsek bunun tek çağresi kamp 6 hafta sıksınlar dişlerini aynı odayı aynı yemeği paylaşsınlar.. kendi aralarında konuşup rakıp takımın maçları izlesinler akşamları... bu kadro birbirini idmanda sahada gören bir kadro gibi geliyor bana birine saygısızlık yaptıysam özür dilerim.. antalyayı yenersek ligte kalmıyoruz 6/5 yapmak zorundayız lige kalma için zor ama imkansız değil... :kanka:

GurbetciFanatik

Bu macin tek bi anlami var bence sonucuna göre
Ya Süper Lig yada Bank Asya
ortasi yok.

isa55

Antalya yenilmeyecek takım değil. Yeter ki takım inansın.

celebi

mehmet özdilek Samsunlu yapması lazım bize bir iyilik güzellik bekliyorum ben

isa55

celebi

sen adam gibi yazarsan dalga geçilmez arkadaşım. senin mantığına göre yazdım ben

isa55

kamuri

burakbas

başka yolu yok . paranızı mi alamıyorsunuz ? - hepsini tıkır tıkır alıyorsunuz . maça taraftar mi gelmiyor ? - maçı bırak tesislere geliyor , seni stada yolcu ediyor. peki neden ? oynayın ışte. siz oynadıkça kalbinin ortasında çiçekler açan taraftarı düşünün...

Sioux

Antalya dışarıda traş, evinde iyi. İşimiz zor. Ama seyircisi, taraftarı olmayani, otelin bahçesinde oynayan bir rakip. Kazanabiliriz.

cembaba

Ahmeti

Antalyaspor maçı Bursaspor maçının telafisi olamaz Bursaspor maçı bizim için o kadar önemliydi ki bütün hesaplarımızı bu maç üzerinden yapmıştık hiç kimse mağlubiyet beklemiyordu.

Bursaspor maçını alıp Antayadan en az 1 puanla dönüp Gaziantep'i de yendikten sonra düşme potasından kurtulacaktık ama olmadı evdeki hesap herzaman ki gibi çarşıya uymadı.

Beni en çok üzen Bursaspor karşısında oynadığımız oyun resmen çaresizlik içinde izledim maçı aslında birazda kıskandım Bursaspor'u 2 tane önemli futbolcusu olmamasına rağmen futbol nasıl oynanır gösterdiler bize.

Bundan sonraki haftalar hesap yaparmıyız bilmiyorum ama çaresiz bekleyiş yokmu insana en çok o koyuyor.

Ayberk

Artık deplasmanlara gitmiyorum bu sezon bitene kadar, son anda gidemediğim Ankaragücü deplasmanından 3 puanla döndük. Neden bir daha olmasın? Ayrıca deplasman maçlarına bakınca yine aynı şeyi söylüyorum ilk yarıdaki gibi; biz bu Beşiktaş'ı yeneceğiz birader lami cimi yok! İlk yarı yarım kalanı ikinci yarı tamamlayacağız!