STSL 2011-2012/ 3.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Trabzonspor

Başlatan davidsavage, 18 Eylül 2011, 22:45:30

« önceki - sonraki »

muzaffer4

cembaba

Bende bundan korkuyorum aslında. Fenerbahçe sempatizanı gibi görünüyoruz. O yüzden bence öbür kareografiyi FB maçında yapmalıyız. Burası Fener'e de her yer değil hesabı. Güzel bir kareografi, var olan irtibamızı artıracaktır.

özkan

Alıntı yapılan: CemBaba - 24 Eylül 2011, 15:37:22
Bende bundan korkuyorum aslında. Fenerbahçe sempatizanı gibi görünüyoruz. O yüzden bence öbür kareografiyi FB maçında yapmalıyız. Burası Fener'e de her yer değil hesabı. Güzel bir kareografi, var olan irtibamızı artıracaktır.
benim şahsi fikrimde istanbulluların samsunda yapacağı bütün maçlarda bu pankartı açmak..

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: özkan - 24 Eylül 2011, 15:39:33
benim şahsi fikrimde istanbulluların samsunda yapacağı bütün maçlarda bu pankartı açmak..

bence gerek yok onlar hamsi kafalılar gibi heryeri kendi yerleri zannetmiyorlar istanbullulara başka mesajlar veririz

muzaffer4

Serkan

Alıntı yapılan: ekigho55 - 24 Eylül 2011, 16:51:17
anti-bizansss yazsak.. 1dk!!! 1dk!!!

Burası her yer değil yazısı için 3 gün araya sokulmayan kalmadı ; bu yazıyı nasıl sokacağız; hem bundan sonra kimseye ayar vermeye gerek yok.

Yaparız babalar gibi kareomuzu herkes takdir eder.

cembaba

Bir yerde okudum. Doğru mu bilmiyorum ama, 1993'teki Trabzonspor - Samsunspor maçında, taraftarın biri araba tamponunu sahaya atıyor. Ağır olduğu için koşu pistine düşmüş. Doğru mu ;D

domin55

Alıntı yapılan: CemBaba - 24 Eylül 2011, 18:00:59
Bir yerde okudum. Doğru mu bilmiyorum ama, 1993'teki Trabzonspor - Samsunspor maçında, taraftarın biri araba tamponunu sahaya atıyor. Ağır olduğu için koşu pistine düşmüş. Doğru mu ;D

tamponu nasıl içeri sokacak koskoca şey be abi şey be abi

mimar55

hiç bir takım için istanbul takımları ile birlik yapılmaz...

binikalamadım

İstanbul'da küçücük bir semt
besik_tas fener_bahce galata_saray buyuk_sehir
Samsunumuz koskoca bir kent
samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

muzaffer4

Alıntı yapılan: ekigho55 - 24 Eylül 2011, 13:43:22
  http://v7.tinypic.com/player.swf?file=29bzlh2&s=7                                                                             
tramwayda İ.T.O.Ş tezahüretı üstteki linke girince açılıyor

Alıntı yapılan: ekigho55 - 24 Eylül 2011, 15:32:01
http://v7.tinypic.com/player.swf?file=34oy1yb&s=7
koreo linki:yukarıdaki linke girin

cembaba

AhmetDenizci