STSL 2011-2012/ 3.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Trabzonspor

Başlatan davidsavage, 18 Eylül 2011, 22:45:30

« önceki - sonraki »

twitter

Selim > Dilaver
Dominguez > Zenke

değişiklikleriyle başlayalım maça.

red_white

aynen idmana gidilmeli ve ts maçının önemi tezahüratlarla anlatılmalı

LisandroLopez

Ertuğrul

Lazar        Kemal        Bahia       Ergün

M.Sarp
               Murat           Fink         

Ekigho                                      Dilaver
                       Bance 

ilk 11'i denenebilir.İdman performansına göre Dominguez ve Zenke ilk 11 de yer alabilecek isimler.

lucarelli

Bu maça Lazar yerine Adem, Selim yerine Murat, Domiguez yerine Dilaver ve Ekigo yerine Zenke ile başlamalı.

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: lucarelli - 19 Eylül 2011, 13:46:09
Bu maça Lazar yerine Adem, Selim yerine Murat, Domiguez yerine Dilaver ve Ekigo yerine Zenke ile başlamalı.
Ekigo sakat degilse oynamali digerlerine katiliyorum

cem 55

Alıntı yapılan: lucarelli - 19 Eylül 2011, 13:46:09
bendede dünkü maçta lazar çok büyük hayalkırıklıgı yarattı olumlu tek hareketi maçın sonlarına dogru bance kestigi ortaydı savunmada da çok aksıyo rahat geçiliyo selim hakkında ise yorumum hep aynı ilk 11 imizdeki en zayıf halka adem ve murat yıldırım degişiklikleri bence yerinde olur ts karşısında 90 dakika boyunca arzulu istekli ısıran bi top oynamamız top göstermememiz gerekiyo insallah büyük taraftarımızında destegiyle bu maçtan alnımızın akıyla çıkacaz

sosaka

Kamil Zayatte 2 sezondur Trabzonsporlu oyuncuların kabusu oldu

http://www.htspor.com/futbol/haber/670842-kamil-kac

bu adamı almalıyız  ;D

bengülü

Alıntı yapılan: red_white - 19 Eylül 2011, 12:53:15
arkadaşlar travzona 826 bilet verilmiş birtane dahi fazla bilet verilmeyecekmiş

bu ne ya çok bilet vermişler bana kalırsa 500 bilet ancak verilirdi desenize kale arkasını kople verdiler

kumköylü ahmet

Insallah yenecegiz Kalecimiz ertugrul Guven verdi bana kalirsa ama kime guvensek icine etti insallah hayirlisi olur simdiden birileri ona anlatmali Tsnin bizim icin nekadar onemli bir mac oldugunu..

samsunum

Alıntı yapılan: bengülü - 19 Eylül 2011, 14:00:27
bu ne ya çok bilet vermişler bana kalırsa 500 bilet ancak verilirdi desenize kale arkasını kople verdiler

Abi Kale Arkası 3 Bin Kişilk NormaldE Zaten o Kadar Alırdı Misafir Tribünü

samsunum

Bafra da uzun zamandan sonra maç için afişler gördüm yanlız dikkatimi çeken şey biletler bize aittir . gidiş geli 15 lira . bu ne şimdi zaten en ucuz bilet 20 lira değilmi  

kutsalforma

Hoca takimi iyi motive edebilirse kazaniriz. Yoksa is yine tribüne düsecek.
Gerci motive edebilseydi Petkovic, GS karsisinda motive ederdi. Futbol takimini motive edebilmek okul okunmasi gerektiginimi düsünüyor ne???

Ollivanders

@kutsalforma

Vlade petkoviç'in gözlerinde galibiyete inanmışlık görmedim. İlk maçtaki hırslı tavrı hoşumuza gitmişti ama gese maçında yuzunde inanmışlıktan çok korku vardı.

Kaya

Mücadele,hırs,tekmeye kafa sokmak bunları yapsınlar gerisini taraftara bıraksınlar...Gol ve goller zaten gelecektir..

Uzun zamandır bu maçı bekliyoruz.Aksi sonucun bizde oluşturacağı hayal kırıklığını düşünemiyorum..Bunu teknik heyet ve futbolculara yansıtmalıyız..

KaBuS_55

900 kişilik Kontenjan 1200'e çıkarıldı.Biletler Şu An İtibariyle Tamamen Tükendi.

travzonlu gençler samsun yazmış

kale arkasını komplemi verdi bunlar  :x(( :x(( :x((