STSL 2011-2012/ 3.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Trabzonspor

Başlatan davidsavage, 18 Eylül 2011, 22:45:30

« önceki - sonraki »

Sioux

Umarım futbolcular ve teknik heyet bu maçın bizim için ne kadar önemli olduğunun farkındadır.

berusa55

KotuCocuk55

Bakan baris diyor!
GS li bir arkadasimin facebook sayfasini okuyorum normal olarak adam gol attikca sevinc iletileri yaziyor.Anasi cömlekcide calisan bir pezevenkte cocugun iletilerinin altinda bize akla hayale gelmicek laflarla giydiriyor.Bu aralar yogunluktan ve bide su sike muhabbetlerinden dolayi futboldan uzak kalmistim ama serefsizin yazdiklarini görünce gaza geldim.Noolur be samsunum,güldür yüzümüzü!

SametYılmaz55

bu maçın önemini bilen topçu çıkar 90 dakika canını dişine takarak oynar ve 3 puanı ya seve seve ya söke söke alır.bu maçta formasını terletmeyecek olan adam zaten Samsun il sınırlarına girmesin bir daha

red_white

salı günü idmana gidip tezahüratlarla bu maçın bizim için nekadar önemli olduğu anlatılmalı...
ts gs den daha iyi bir takım o yüzden kat kat iyi oynamalıyız

lucarelli

Galatasaray maçından daha iyi bir performans gösteririz inşallah.

samsunluhakan

inşallah yenecegiz hakem devreye girmesse tabi şu hakem hatalarından bıktım usandım ya inşallah yakmazlar bizi trapzon maçında hakem devreye girmezse yenecegiz

King1965

itoş taraftarına ayrılan bölüm 900'den 1200'e cıkartılmıs !! :x(( :x((

red_white

http://www.samsunspor.org.tr/anasayfa.asp    inanlılır gibi değil ts yi ilk yazmışlar sanki deplasmandayız  :kafa:

isyan

Ertuğrul Sağlam

İçimden Kuddisi ve Ahmet Şahin'e küfür etmekten başka bir şey geçmiyor.....

sosaka

dün gs stadında kafeste gibiydik bizim stadda da böyle birşey yapılsa
itoşlar gelene kadar yetişir heralde

Lusage

Senin gibi federasyonun ben varya... Çarşamba günü yani 2 gün sonra sezonun en önemli maçı var ve ben hala maç moduna derbi atmosferine giremedim.  >:( >:( >:(  :kafa:  :kafa:  :kafa:

epçeli köylü

Umarım antremanlarda pres yapmayı,dişe diş oynamayı, mücadeleyi va asla vazgeçmemeyi öğretirler. Bu kadar zayıf bir takım görüntüsünde olmamalıyız. Hala ilk iki maçtaki zayıflığımızı aklım almıyor.Çıkın adam gibi oynayın.

sosaka