STSL 2011-2012/ 3.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Trabzonspor

Başlatan davidsavage, 18 Eylül 2011, 22:45:30

« önceki - sonraki »

55__Gurbet__55

Yillardir kötü oynadigmiz macdan sonra bidaki hafta hep iyi oynuyoruz. Insallah bu sefer böyle olur.Tersini düsünmek istemiyorum.

Ajan

Alıntı yapılan: Umut - 18 Eylül 2011, 23:39:42
rakip taraftara ayrılan 900 bilet 1200e çıkartılmış gruplarının sayfasında yazıyor. fazla bilet mi bastılar yoksa başka bi yer daha mı ayırdılar rakip için. düşünüp duruyorum ama aklım almıyor.    :-\

O deplasman tarafına sığar 1200 kişi ama bunlara 1 kişilik bile kontenjan ayırmamak lazım

isyan

Alıntı yapılan: Umut - 18 Eylül 2011, 23:39:42
rakip taraftara ayrılan 900 bilet 1200e çıkartılmış gruplarının sayfasında yazıyor. fazla bilet mi bastılar yoksa başka bi yer daha mı ayırdılar rakip için. düşünüp duruyorum ama aklım almıyor.    :-\
sehzadeler in yerinide bu sayinin icine dahil etmislerdir

kalptenþimþek

1200 kişilik kontenjan olması için için stadın kapasitesinin 24bin olması lazım..

LisandroLopez

Onların sesi 1 dk bile duyulursa tv den Samsunspor taraftarına, o koca maraton tribününe yazıklar olsun!

isyan

Bu maci alalim 2 gün bu galibiyetin tadini cikarim, sonra al istersen canimi Allah'im.

binikalamadım

kim koyarsa koysun
trabzonspora koysun
trabzonspora koyandan
Allah razı olsun
bu seferki koyan
Samsunspor olsun

samsunum

rüyamda 1 - 0 kazanıyorduk golü zenke atıyordu 61.dk da  :)

55erhan55

ben yeneceğimiz düşünüyorum galatasaary maçındaki futbol yanıltmasın bu maçı alacağız inşallah...

kumköylü ahmet

5 yil aradan sonra ilk defa kahveye mac izlemeye gittim.1-1 yapinca kahveyi yikdim.taki bize kirmizi kart ve penaltiyi verene kadar..ve gsliler cok sevindiler bende kalkdim ayaga tek basima nekadar gsli varsa hepsine kufur ettim ve penaltiya bakmadan cekdim gittim.yaziklar olsun yaa.lig kaldigi yerden devam ediyoo yine samsunsporumza karsi cephe almaya basladilar

celebi

Turuncu

19 Eylül 2011, 00:41:18 #26 Son düzenlenme: 19 Eylül 2011, 00:49:16 Turuncu
Geçen sene bu maçın hayalini kuruyoduk.Çok önemli maç inşallah iyi bir skorla ayrılırz. 1-0 olsun bizim olsun.

mehmet yılmaz

Özel bir rekabet, özel bir maç.
Kazanmamız dileğiyle...

sadece55

Bu maç başlığını akan abinin açması hakkıdır aslında :)

anlztrk

Kalede kim oynayacak? Sanki Atilla Özmen'e güvenmek daha doğru bir davranış gibi görünüyor bana.