STSL 2011-2012/ 3.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Trabzonspor

Başlatan davidsavage, 18 Eylül 2011, 22:45:30

« önceki - sonraki »

davidsavage

18 Eylül 2011, 22:45:30 Son düzenlenme: 18 Eylül 2011, 22:58:14 davidsavage
                                                                     samsunspor_x            trabzon_spor
                                                       Samsunspor-Trabzonspor

Tarih:21:09:2011                                    
   Saat:21:15
   Stad:19 mayıs

İlk maç başlığım umarım uğurlu gelir,artık gs maçını unutup bir an önce çarşambaya odaklanmamız lazım,Allahım sen 3 puanı Samsunsporumuza nasip et.

twitter

mimar55

LisandroLopez

yine 1-0 olsun bizim olsunla yetinip galibiyete uzanalım.Allah bu maçı ne kadar kazanmak istediğimizi biliyor, gönlümüzü biliyor.
İnşallah futbolcularımızda bunun farkına varıp gs maçını unutup trabzona vurmaya bakarlar.

samsunmania

Allah'ım 5 yıldır şu maçı bekliyorum. Küme düştüğümüz sene 2-1 mağlup olduğumuzda tese tribünlerinin samsun kümeye tezahüratlarını içimdeki kanayan yara olarak taşıyorum. Bu takım teseyi yenecek. Herkes bu maçın ne kadar önemli olduğunu biliyor.
Yüce rabbim utandırma bizi.
3 puan gerisi yalan.  samsunspor_x

Lusage

trabzon_spor al_sana samsunspor_x  trabzon_spor al_sana samsunspor_x  trabzon_spor al_sana samsunspor_x  trabzon_spor al_sana samsunspor_x  trabzon_spor al_sana samsunspor_x  trabzon_spor al_sana samsunspor_x  trabzon_spor al_sana samsunspor_x  trabzon_spor al_sana samsunspor_x  trabzon_spor al_sana samsunspor_x  trabzon_spor al_sana samsunspor_x

Başka yolu yok...

alperen

europe_55

BU MACI ALACAGIZ BASKA YOLU YOK!!!!!  samsunspor_x

Ollivanders

Galatasaray maçı gibi oynarsak çok zor işimiz.

samsunmania

Alıntı yapılan: Serpico55 - 18 Eylül 2011, 23:27:54
Galatasaray maçı gibi oynarsak çok zor işimiz.

Bizim taraftar böyle oynatır mı takımı kardeşim. :deli: :oyun:

Ajan

geriye oynanmadık 32 maç kaldı gerekirse 30'da yenilin kızmam ama şu iki  trabzon_spor maçını kazanmazsanız yüzüme bakmayın allah ne verdiyse girerim en yürekli oynayan futbolcuya bile.

Ollivanders

Haluk abim benim için çok buyuk hayal kırıklıgı oldu bu maç. puanında degilim . En azından iyi futbol bekliyordum:(

kuzey55

supernatural_55

Anlaşılan o ki bu yıl da istikrardan uzak bir takım olacağız.ne yapacağımız hiç belli olmuyor ama şu maçtan söke söke 3 puan alın!!!

samsunmania

Alıntı yapılan: Serpico55 - 18 Eylül 2011, 23:33:27
Haluk abim benim için çok buyuk hayal kırıklıgı oldu bu maç. puanında degilim . En azından iyi futbol bekliyordum:(

Kardeşim kolay değil 5 yıl bank asya cehennemini yaşadık, adamlar 100 milyon euro transfer parası harcamışlar. İlk haftalarda ürkeklik normal. ama yine de az daha puan geliyordu, olmadı. Ahmet beni acayip deli etti. Ama bu takım olacak bak gör.
Bugün Sivas'ı, Mersin'i seyredince çok kızmamak gerektiğini düşünüyorum bizimkilere. Biraz zaman lazım sadece. tese maçı canavar olacak hepsi.