STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

sosaka

estonya maçına gitmiştim geçende bu bölüm olması lazım
yalnız önünde bi de set var
dürbünde gerek megafonda :D

Mert

gs forumlarına şöyle bir göz attım da herkesin ortak deyişleri;
-beyler Samsun iyi top oynuyor.
-gençler maçında adamla kontra ataklarla 3-0 yaptı.
-bance ve ekigho yu durdurmamız lazım yoksa işimiz zor.
-o bance nasıl bir adam la öyle bizim servet tutabilirmi acaba onu ?
-adnan sezgine bak iyi adamları toplamış.
-sarp geliyor beyler kesin yeneriz.
-Samsunspor iyi top çeviriyor.Etkili adamları var dikkat etmek lazım.
-Samsunspor bu sene çok büyük süprizler yapacak
-ibbden daha etkili forvetleri var
.
.

Genel olarak korkuyu salmışız bunlara  :D

binikalamadım

bir aksilik olmazsa bende geliyorum
skor tahminim
galata_saray 2 - 3  samsunspor_x

Kodalak

Alıntı yapılan: sosaka - 12 Eylül 2011, 16:31:37
estonya maçına gitmiştim geçende bu bölüm olması lazım
yalnız önünde bi de set var
dürbünde gerek megafonda :D

solunum cihazıda , hapishane gibi  :D

yapcak bişi yok kırmızıııııııııııııııııııııı

ahmetsefa55

Aslan'da izinler iptal
Spor Toto Süper Lig'de yeni sezona 2-0'lık İstanbul Büyükşehir Belediyespor yenilgisiyle başlayan Galatasaray'da bugün izin yapılacağı duyurulmasına karşın, sarı-kırmızılı futbolcular antrenmana çıktı.

Ligin ikinci haftasında Samsunspor'u ağırlayacak olan Galatasaray takımı, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Fatih Terim yönetiminde basına kapalı olarak bir çalışma yaparak bu karşılaşmanın hazırlıklarına ara vermeden başladı.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanda, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında 90 dakika forma giyen futbolcuların yenileme çalışması gerçekleştirdiği, diğer oyuncuların ise 5'e 2 top kapma egzersizlerinden sonra dar alanda minyatür kale maç yaptıkları belirtildi.

Sakatlıkları bulunan Johan Elmander ve Hakan Balta'nın takımdan ayrı saha çalışması yaptıkları bildirildi.

Galatasaray, Samsunspor maçı hazırlıklarını yarın basına kapalı olarak yapacağı çalışmayla sürdürecek.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=98266

ChucKeR

bu kadar fizikli forvet varken gökhan zan üzerinden bi gol bekliyorum.  ;D

muzaffer4

muslera dan korkuyordum dünkü maçtan sonra 3 tane atarız diyorum..

ErkÇay55

Gençler maçının lk yarısındaki oyunumuzu doksan dakikaya yayarsak Gs'yı yeneriz.

serkancengiz

seyrantepe ve ayazğada bayağı samsunlu var trübün kalabalık olacak bence

muzaffer4

arenanın deplasman koltuğu 2.600 bence büyük samsunspor taraftarı sığmaz..ama 2600 taraftarımız gereğini hakkıyla yapacaktırr.. >l< >l< >l<

samuray

bence orta sahaya selim değil mustafa sarpı almalı gençler maçının kadrosunu bozmadan tek değişiklik selim mustafa sarp belediye yenebiliyorsa biz niye yenmeyelim onlarda kaybetme korkusu başladı biz ise kazanarak başladık inşalhl kazanırız

twitter

http://s1.directupload.net/images/110911/lquv9wm9.swf

sorunlu herif kafa atmış adama federasyon bi kaç maç ceza versede defansları iyice düşse

samuray

görüntüden ceza alma durumu varmı hadi orta hakem göörmedi yan hakemdemi görmedi uyuyormuydu hakemler bu tip olaylara göz yummamalı inşallah alır ceza

muzaffer4

Alıntı yapılan: samuray - 12 Eylül 2011, 20:06:40
görüntüden ceza alma durumu varmı hadi orta hakem göörmedi yan hakemdemi görmedi uyuyormuydu hakemler bu tip olaylara göz yummamalı inşallah alır ceza

0 tölerans isteriz aynısını hurşut yapsa kırmız kart görürdü..