STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: doğan - 11 Eylül 2011, 14:26:49
Pardon yaa benim cihazda gormedim armayi
Ellerine saglik ama sen rakibi biraz ez armasi kucuk falan olsun degilmi  :--*

Bundan sonraki rakiplerde görürsün kardeşim bugünlük akıl edemedim üzgünüm  :'(

Sivaslı_58

11 Eylül 2011, 14:36:40 #61 Son düzenlenme: 11 Eylül 2011, 14:39:52 Sivaslý_58
Alıntı yapılan: AntZ - 11 Eylül 2011, 14:22:25
Eyvallah kardeş, düşünmeniz yeter, gelip atarsız, gidersiz, adam gibi şeyler yazdın, senin gibilerin her zaman başımızın üstünde yeri var, aramıza hoşgeldin  ;) Güzel mesajların ve dileklerin içinde teşekkürler, Karabük karşısında başarılar.

Ha bu arada Karabük'e gidersen söyle, hepsine Ekigho'nun selamı var  :)

sağolasın temennilerin için abi bu arada karabük'e gitmedim ya eve Digitürk Sivasspor Paketi aldım bizim bütün maçları evimde izliyorum sadece bizim statta olan maçlara gidiyorum bazen ama benim giden arkadaşlarıma söyliyim iletsin Ekigho'nun selamını :)

AntZ

Alıntı yapılan: doğan - 11 Eylül 2011, 14:26:49
Ellerine saglik ama sen rakibi biraz ez armasi kucuk falan olsun degilmi  :--*

Ez derken? böyle mi?  zzzzz

doðan

twitter

sercan5592

FaTiH_HaN

Çok zor maç olacak ama bizim için ne kadar zorsa gs için de bir o kadar tehikeli ben bu sezon Samsunsporumuzun deplasmanlarda iyi sonuçlar alacağını düşünüyorum eğer boş alan yakalarsak ki gs ofansif oynayacaktır finkin, domingezin uzun paslarıyla banceyi, ekighoyu duruma göre zenke yada anılı rakiple birebir topla buluşturabiliriz ben bu maçtan alınacak 3 puana süpriz demem sadece ilk dakikalarda biraz dirençli ve kapalı oynamalıyız erken gol yemezsek ilerleyen dk larda gs risk alıcaktır. Fatih hocayı daha önce samiyende yendik şimdi sırada arenada aynı tarifeyi uygulamak var ben ümitliyim.

kalptenþimþek

valla onu bunu bilmem, biz bu cincona basarız  :evet:

Jnr.Serkan

Gs yeni kadrosuyla ilk defa kendi sahasında maça çıkıcak.2011 model bir takım Başında takımı Gazlayan bir Fatih Terim.İşimiz zor ancak ilk yarıdaki performansı sergilersek ve defanstaki hataları azaltırsak  :-*

ahmetsefa55

Samsun Aslan'ı Gözüne Kestirdi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor, Galatasaray maçı hazırlıklarına başladı.

Gençlerbirliği maçı ardından Nuri Asan Tesisleri'nde Teknik direktör Vladimir Petkovic nezaretinde Galatasaray maçı hazırlıklarına başlayan kırmızı-siyah-beyazlı ekip, hücum ve defans çalışması yaptı.

Spor Toto Süper Lig'in 1'inci hafta ilk maçında sahasında Gençlerbirliği'ni 3-2 mağlup eden Samsunspor, 18 Eylül Pazar günü deplasmanda mücadele edeceği Galatasaray karşılaşması hazırlıklarına bugün yaptığı tek idmanla başladı.

Antreman iki grup halinde gerçekleştirilirken, ilk grupta Gençlerbirliği maçında forma giyen oyuncular Yardımcı Antrenör Kenan Yelek nezaretinde Doğu Park alanında koşu yaptı.

ikinci gruptaki futbolcular ise, Teknik Direktör Vladimir Petkovic ve Yardımcı Antrenör Serdar Dayat nezaretinde 5'e 2 top kapma çalışması yaptı.

Daha sonrüa futbolcular dar alanda 2'ye 2 ve 3'e 3 olmak üzere hücum ve defans organizasyonları yaptı.

Kaleci Antrenörü Yunus Şenocak'ın kaleciler Atilla ve Ertuğrul'u özel olarak çalıştırdığı antrenman 90 dakika sürdü.

http://www.mackolik.com/Haber/121719/Samsun-Aslani-Gozune-Kestirdi

SametYılmaz55

şöyle 90+5 te Mustafa Sarp uzaktan yaslasa ne güzel olur :evet:

samuray

g.s samsun maçı zor m-bi maç fatih terimin gelişi arenada trübünleri dolduracağı kesin ama gençler maçındaki ilk yarı oynadığımız futbolu oynayabilirsek puan alabiliriz g.s üzerimize gelecektir tam bizim istediğimiz gibi bizde bance ekgho gibi süratli adamalırımzla gol bulabiliriz gönül galip gelmekten yana ama yenilmeyelimde bir fuanda iyidir g.s gibi takımdan selimle olmuyor inşallah selimi bu maç oynatmaz orada oynaycak mustafa sarp veya anıl var savaş yılmaz va  iyi top sakyalabilir topu ayağında fazla tutmaması içinde hocamız biraz kulağını çeker herhalde iyi şanslar şimdiden samsunsporumuza iyi bi sonuçla dönme dileğiyle samsunspor_x >l<

ahmetsefa55

gs nin ibb karşısında ki 11 i muhtemelen bize de böyle çıkacaklar.

Muslera; Ujfalusi, G.Zan, Servet, Çağlar; Melo, Selçuk, Sabri; Eboué, Baros, Kazım

yalnız ben maçı izlemediğim için dizilişi kuramadım.
sabri, eboue, ujfalusi, kazım bunlar hep sağ kanat oyuncusu degıl mı ?

2.si bize de böyle çıkarlar inşallah.

twitter

muslera
ujfalusi zan servet çağlar
sabri melo selçuk
eboue baros kazim

keşke bizede böyle çıksalar ama

kazım'ı sağa sabri yerine eboue ve sola riera gelir bizde

sadece55

Bugün Petkovici gördüm Çiftlikte eşiyle birlikte adam ciddi ciddi fena karizma yahu