STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

altunay

BENCE BU HAFTA İÇİMDEN ÖLE GECIYOKI BANCE YINE YAPACAK CİMBOBAMA ŞEKLİNİ ALLAHIM BİZİ UTANDIRMASIN DÜN GECE RÜYAMDA UCAK DÜŞÜYO 12 KİŞİ KURTULUYO BU 12. KİŞİ İNŞ. BİZ OLURUZ PAZAR GÜNÜ ARENADAYIM TAKIMIMI SONUNA KADAR DESTEKLICEM ...........

Lütfen mesajınızın tamamını büyük harfle yazmayınız

lucapicola

Gerçek gücümüzü göreceğimiz maç. Bu haftaki oyundan sonra puan ya da puanlar alacağımıza inanıyorum. Mustafa Sarp bu maçta oynayabilir, Selim ve Dominguez ikilisi fazla lüks olur. Ahmet'e çok iş düşer, tecrübesini konuşturma zamanı.

kamuri

ya bu fatih terimin geri donuşlerinin ilk maçı bize rastlıyo hep içerde terim 2, kez takımın başına geçtiğinde de ilk maçını ali samiyende dolu tribunler onunde bize karşı oynamıştı gene oyle olacak sanırsam atmosferi yuksek zor bi maç bizi bekliyo bence bizim gol atamayacağımız takım yok onemli olan gol yememek

GökhanÇağlar

ilk yarıdaki oyunu oynayabilirsek yine erken gol buluruz,bir de gs evinde üstümüze gelecektir biz de kontraya uygun futbolcularımızla Ekigho,Bance,Dominguez gibi gol bulabiliriz..ben kazanacagımızı düşünüyorum...

buonanotte

gs karşımızda zorlanacağı kesin.Kendi oyunumuzu oynadığımız sürece puanlarla döneceğimizden eminim.

Liseli.Çılgınlar

Galatasarayın defansı cok agır,Ekıgo ve bance dagıtacak ortalıgı

cembaba

Bu maçı alırsak, o stadın halini düşünemiyorum.

sersa

Önümüzdeki 2 maçtan 2 puan alsak süper olur :) ama galibiyet daha süper olur  :)

Sivaslı_58

Sivastan selamlar samsunlu kardeşlerim ligde başarılar dilerim hoşgeldiniz aramıza galatasaray maçındada başarılar dilerim sivas_spor

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Sivaslı_58 - 11 Eylül 2011, 13:38:31
Sivastan selamlar samsunlu kardeşlerim ligde başarılar dilerim hoşgeldiniz aramıza galatasaray maçındada başarılar dilerim sivas_spor
saolasın.size de ts karşısında başarılar.

Sivaslı_58

Alıntı yapılan: muhalif - 11 Eylül 2011, 13:40:28
saolasın.size de ts karşısında başarılar.

sağolasın abi bi karabüğü bugün yenelimde zaten bu trabzonla çok işimiz var geçen forumlarına gittim hemen attılar çekemiyorlar hiç bizi şampiyon olacağımız sene bize yapmadıkları artistlikler kalmadı biz bi iki kere bağırınca vaaay öyle vaaay böyle deyip durdular trabzon halkı kadar gıcık bir halk görmedim..

cembaba

Hoş geldin Sivaslı kardeş. İnşallah Trabzon'u haftaya yenersiniz.

Sivaslı_58

Alıntı yapılan: CemBaba - 11 Eylül 2011, 13:51:19
Hoş geldin Sivaslı kardeş. İnşallah Trabzon'u haftaya yenersiniz.

Temennilerin için teşekkürler abi ama siz 2 hafta sonra yenin trabzonu biz trabzonla 13. hafta yapıyoruz.. sivas_spor

doðan

Alıntı yapılan: Sivaslı_58 - 11 Eylül 2011, 13:46:39
sağolasın abi bi karabüğü bugün yenelimde zaten bu trabzonla çok işimiz var geçen forumlarına gittim hemen attılar çekemiyorlar hiç bizi şampiyon olacağımız sene bize yapmadıkları artistlikler kalmadı biz bi iki kere bağırınca vaaay öyle vaaay böyle deyip durdular trabzon halkı kadar gıcık bir halk görmedim..

Halki giciktir taraftari giciktir .. Vs. Vs ..
Travzanin dostu olmaz ..
Karabuk macinda size basarilar..

doðan

Allah nasip ederse ilk deplasman gs macina izmirden sefer duzenliyorum  :--*
Sizlerle de orda goruseblmek guzel olacak , birde galibiyet uzerine tam super olucak ...