STSL 2011-2012 / 2. Hafta | Galatasaray-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 10 Eylül 2011, 22:11:13

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Arkadaş bu maç kötü oynayalım istersek 5 yiyelim.
Ama önemli olan maç  trabzon_spor maçıdır. Bu maç yenilceğiz gibi geliyor bana ama olsun 1 puan da iyi olurdu.

sadece55

Samsunspora hiç bir maçta yenilmek yakışmaz!!!

SametYılmaz55

Kimle oynarsak oynayalım ama 5 yemeyelim.Armanın hakkını,rengine kurban olduğum formanın hakkını verelim çünkü biz SAMSUNSPORUZ :ok

Kaya

celebi

mehmet yılmaz

Orada olacağız,
Son beş yıldır, hakkımız olan bu günlerin hayalini kurduk
İnşallah en kötü bir beraberlikle döneriz İstanbul'dan.
İlk 45'teki oyun tempomuzu uzatsbilrsek hiç de zor değil.

YaşarDoğu

Bu hafta maçtayız, inş. kazanırız.En az beraberlik bekliyorum.

berusa55

Kazanırız veya kaybederiz hiç önemli değil; ama aslolan SAMSUNSPOR'umuza yakışan şekilde mücadele etmektir; o formanın hakkını vermektir!

Saldır SAMSUNSPOR'umuz!

Ajan

brigand

ayağa hızlı oynayabileceğimizi gösterdik. gs ilk iç saha maçında daha ilerde yüklenerek oynamak isteyecektir. bu özelliğimizi sahaya yansıtır ve Bancé ' i yardımsız bırakmazsak bu işi rahat başarırız. 

Gorkem

yenelim şunlarıda Samsunspor efsanesini bi hatırlasınlar.

Ahmeti

Şimdi aklıma Celil'in Ali Samiyen'de son dakikada attığı golle kazandığımız maç geldi

Haydi Samsunspor'um güzel hatıralarını tekrar yaşat bize.

seskat

gencler_birligi macının ilk yarısını oynarsak ŞL'deyiz. ikinci yarısını oynarsak bankasyadayız. o kadar farklı bir mactı.  gencler_birligi macının ilk yarısnın yarısını  galata_saray'a karşı oynarsak en az 1 puan cepte. Petkovic'e güvenim tam,  galata_saray macında bir puanı aldıracak formülü bulur. Bance Servet'i ezer gecer  :deli:

davidsavage

11 Eylül 2011, 02:41:35 #28 Son düzenlenme: 11 Eylül 2011, 02:49:12 davidsavage
Orta sahamızın boş kalmaması gerekiyor,gençler maçında zaman zaman çok boş bıraktık ;galiba bu da selimle dominguez'in birlikte oynamasından kaynaklanıyor.Bu maç Selim'i keserse şansımız olabilir. Allah Samsunsporumuzun yardımcısı olsun.

mimar55

bu maçta ahmet şahin mactan alınacak puanları belirleyecek adam çok iyi maç cıkarırsa 3 puan iyi mac çıkarırsa 1 puan alırız çünki ben 2 gol atacağımızı düşünüyorum..tabi kaç gol yiyeceğimiz alacağımız puanları belirler 3 puan olursa ts maçı şampiyonluk macı gibi olur full dolu tribünler... 1 puana uyuyan taraftar uyanır diğer sonuçta ise normal sıradan bir maç olur ts maçı allah utandırmasız inşalllah...... :_nazar