STSL 2011-2012 / 1. Hafta | SAMSUNSPOR'umuz-Gençlerbirliği

Başlatan kıbrıslı_mete, 25 Ağustos 2011, 13:43:11

« önceki - sonraki »

cembaba

kıbrıslı_mete

İnşallah ilk maçta güzel bir galibiyet alacağız. ama ben beraberlik hissediyorum da neyse

celebi

Sercan

kuzeycity

samsunmania

germencisse

Ligin ilk maçları genellikle sürprizlere açık maçlar olur,bu maç taraftar desteği ilede bütünleşip ilk maçtan 3 puan ile ayrılmaya müsait olan tarafız..

##kdc##

her zaman dediğim gibi 1-0 olmasın maçın sonlarında yürek dayanmıyo, 2-0 olsun temiz olsun inş;

Kaya

Çok zor bir maç.Takım ve taraftar olarak çok çok iyi konsantre olmalıyız..İyi başlamak çok önemli lige..Gençlerbirliği Kaleci Serdar,Orhan Şam ve Mustafa Pektemek gibi isimleri kaybetsede geçen seneye göre daha iyi bir takım bana göre.Hazırlık dönemini de iyi değerlendirdiler..En büyük özellikleri araya atacakları toplar.Hoca bunun önlemini alırsa saha ve seyirci avantajımızla galip geliriz inşallah..

kıbrıslı_mete

Öğretmen olarak atandım, ohh beeee.. açtığım konu uğurlu geldi. evimin önüne atandım. hemen lig tv'ye abone oluyorum

ali ihsan

Alıntı yapılan: kıbrıslı_mete - 26 Ağustos 2011, 11:45:52
Öğretmen olarak atandım, ohh beeee.. açtığım konu uğurlu geldi. evimin önüne atandım. hemen lig tv'ye abone oluyorum

Hayırlı olsun ...

Kodalak

Alıntı yapılan: kıbrıslı_mete - 26 Ağustos 2011, 11:45:52

hayırlı olsun,

celebi